odpola-th.jpg

Konferencja „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU”

23 września 2021
Podczas październikowego Salonu Produktów Ekologicznych w Targach Kielce przedstawicieli Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach przygotowali wiele atrakcji. Merytoryczna konferencja, prezentacje ekologicznych rolników z województwa świętokrzyskiego i doradztwo w zakresie produkcji ekologicznej – to wszystko czeka na gości targów Eco-Style.

Drugiego dnia targów Eco-Style - 9 października 2021 roku o godzinie 11.00. odbędzie się konferencja „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowana przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach. Celem spotkania jest znalezienie najlepszych rozwiązań w gospodarstwach rolnych oraz szerzenie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego i rozwój współpracy pomiędzy producentami ekologicznymi z województwa świętokrzyskiego. To także okazja do nawiązania kontaktów z producentami ekologicznymi z całej Polski, przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego oraz naukowcami z jednostek badawczych i uczelni rolniczych specjalizujących się w problemach rolnictwa ekologicznego. Podczas konferencji odbędzie się wręczenie nagród laureatom XIV edycji wojewódzkiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w 2021 r.

Konferencja realizowana jest w ramach operacji własnej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) pn. „Rolnictwo ekologiczne szansą zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich”, w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2020-2021.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie ŚODR Modliszewice), i w formie skanu przesłać go na adres ekologia@sodr.pl.

Link do formularza zgłoszeniowego

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie do 6 października 2021 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska ŚODR Modliszewice podczas targów ECO-STYLE od 8 do 10 października 2021 r. w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Spotkanie jest organizowane przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
08 października 2021
Pyszności czekają na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Jeszcze do środy, 6 października można zgłaszać się do udziału w konferencji „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach . To doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego!
01 października 2021
Wśród Wystawców targów ECO-STYLE pojawi się Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, na którego stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy targów będą mogli także poszerzyć wiedzę z zakresu żywności ekologicznej podczas konferencji przygotowanej przez ŚODR.
01 października 2021
Podczas targów ECO-STYLE będzie można spróbować wyjątkowo zdrowych, regionalnych kozich serów pochodzących z gospodarstwa Farma Jaga. To jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.
01 października 2021
Rodzinne gospodarstwo ze Skalbmierza – jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych - prowadzi działalność gospodarczą w ramach handlu detalicznego.  W ofercie gospodarstwa znajdują się m.in. oleje tłoczone i mąka orkiszowa z własnych upraw.