photo-1597362925123-77861d3fbac7.jpg

Rodzinne gospodarstwo Adamczyk na targach Eco-Style

30 września 2021
Podczas jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych, na stoisku Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach nie zabraknie przedstawicieli drobnych gospodarstw rodzinnych z województwa świętokrzyskiego.  Jednym z nich będzie gospodarstwo ekologiczne Adamczyk.

W gospodarstwie ekologicznym Adamczyk, wszelkie uprawy prowadzone są metodami naturalnymi. Wśród uprawianych bez stosowania środków chemicznych warzyw i owoców znajdują się takie rośliny jak: ogórek, cukinia, papryka zielona, marchew, pietruszkę orzechy włoskie i laskowe i inne.

Z ofertą gospodarstwa rodzinnego Adamczyk będzie można zapoznać się podczas jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych w Targach Kielce już od 8 do 10 października 2021 r.!

(MCh)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Spotkanie jest organizowane przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
08 października 2021
Pyszności czekają na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Jeszcze do środy, 6 października można zgłaszać się do udziału w konferencji „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach . To doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego!
01 października 2021
Wśród Wystawców targów ECO-STYLE pojawi się Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, na którego stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy targów będą mogli także poszerzyć wiedzę z zakresu żywności ekologicznej podczas konferencji przygotowanej przez ŚODR.
01 października 2021
Podczas targów ECO-STYLE będzie można spróbować wyjątkowo zdrowych, regionalnych kozich serów pochodzących z gospodarstwa Farma Jaga. To jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.
01 października 2021
Rodzinne gospodarstwo ze Skalbmierza – jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych - prowadzi działalność gospodarczą w ramach handlu detalicznego.  W ofercie gospodarstwa znajdują się m.in. oleje tłoczone i mąka orkiszowa z własnych upraw.