skylar-jay-bMTC9YFmlNU-unsplash.jpg

Gospodarstwo ekologiczne z Kurowa na targach ECO-STYLE

29 września 2021
Naturalnie uprawiane rośliny sadownicze i warzywnicze – to oferta jednego z ekologicznych gospodarstw rodzinnych, które pojawi się podczas jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.

Gospodarstwo rodzinne z Kurowa, położone u podnóża Gór Świętokrzyskich, na terenie dwóch miejscowości i ukierunkowane na uprawę roślin sadowniczych oraz warzywniczych. W gospodarstwie uprawiane są: warzywa, zioła, zboża, jabłonie, wiśnie, grusze, morele, brzoskwinie, porzeczki, jagody, borówki i maliny. Gospodarstwo jest co roku certyfikowane i badane. Do uprawy nie wykorzystuje się środków chemicznych i nawozów sztucznych, jedynie naturalne nawozy i środki.

Z ofertą gospodarstwa rodzinnego z Kurowa będzie można zapoznać się na stoisku Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach podczas Salonu Produktów Ekologicznych.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska ŚODR Modliszewice już od 8 do 10 października 2021 r. w Targach Kielce!

(MCh)

 

 

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Spotkanie jest organizowane przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
08 października 2021
Pyszności czekają na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Jeszcze do środy, 6 października można zgłaszać się do udziału w konferencji „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach . To doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego!
01 października 2021
Wśród Wystawców targów ECO-STYLE pojawi się Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, na którego stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy targów będą mogli także poszerzyć wiedzę z zakresu żywności ekologicznej podczas konferencji przygotowanej przez ŚODR.
01 października 2021
Podczas targów ECO-STYLE będzie można spróbować wyjątkowo zdrowych, regionalnych kozich serów pochodzących z gospodarstwa Farma Jaga. To jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.
01 października 2021
Rodzinne gospodarstwo ze Skalbmierza – jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych - prowadzi działalność gospodarczą w ramach handlu detalicznego.  W ofercie gospodarstwa znajdują się m.in. oleje tłoczone i mąka orkiszowa z własnych upraw.