DOM, OGRÓD i TY (15-16.04.2023)

30. Wystawa materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu

Ulga podatkowa za udział w targach ❱❱

Targi Dom, Ogród i Ty przyciągnęły tysiące mieszkańców z całego regionu! Tłum na spotkaniu z Dominikiem Strzelcem

dom-ogrod-2022 Mieszkańcy regionu dopisali i w liczbie blisko 10 tysięcy odwiedzili jubileuszową 30. wystawę Dom, Ogród i Ty. Przez dwa dni szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów ds. finansów i kredytów oraz architektów wnętrz i ogrodów. O aktualnych trendach w przydomowych strefach relaksu mówił prowadzący takie programy jak „Usterka”, czy „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec.

Aktualne trendy w ogrodnictwie okiem Dominika Strzelca

Gościem specjalnym drugiego dnia był Dominik Strzelec, gwiazda programów telewizji TTV i HGTV. Szerszej publiczności jest znany jako prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród”. Ogrodnik z pasją przez cały dzień udzielał porad związanych z projektowanie i urządzaniem ogrodów, chętnie rozdając przy tym autografy i pozując do zdjęć.

Jak urządzić i wyposażyć dom? Odpowiedź na targach Dom, Ogród i Ty!

Kwietniowa wystawa dostarczyła wiele nowości, w tym profesjonalne piece do pizzy i pieczywa. Te cieszyły się sporym zainteresowaniem zwiedzających. Podobnie, jak na przykład wykorzystywane w nowoczesnej architekturze żaluzje fasadowe. Na budujących i urządzających dom czekali eksperci od odnawialnych źródeł energii, prezentując najnowszą ofertę paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i instalacji gazowych. – Jest bardzo duży wybór roślin, szczególnie tych wykorzystywanych do skalniaków. Dla mnie jak zwykle jest za dużo, bo ja bym chciała wszystko kupić – mówiła jedna ze zwiedzających. W kieleckim ośrodku pojawili się także producenci i dystrybutorzy m.in.: kominków, kotłów, klimatyzacji, okien, drzwi, ogrodzeń, kostki brukowej, mebli ogrodowych, czy paneli fotowoltaicznych.

Darmowe porady ekspertów w Targach Kielce

O najpopularniejszych stylach wnętrzarskich, egzotycznych roślinach do ogrodu, „bezpiecznych kredytach”, a także sposobach na skuteczne pomnażanie oszczędności, mówili eksperci z zakresu architektury i finansów w dostępnej bezpłatnie strefie porad. Patrycja Kochańska z Pracowni Architektury Krajobrazu Zielony Tlen przekonywała, że w ogrodzie obowiązuję te same zasady projektowania, co we wnętrzach. - Ludzie chcą więcej zieleni, ale często nie mają czasu żeby się nim zajmować. Potrzebują więc ogrodu, który będzie bezobsługowy. W tym przypadku ważne jest decydowanie się na byliny, trawy ozdobne, krzewy iglaste, czy drzewa liściaste. Żeby zmniejszyć ilość pracy i zadbać o ogród, bardziej wymagające rośliny powinno się projektować blisko chodników, czy tarasów – podkreślała.

Targi Dom, Ogród i Ty z prezentacją aut

dom-ogrod-2022 Obok sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu mieszkańcy regionu odwiedzający Targi Kielce mogli także poznać najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie zabrakło też oferty dla miłośników jednośladów. Zgodnie z obecnie panującymi w motoryzacji trendami największym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się auta elektryczne i hybrydowe. Niemal każda marka przywiozła do kieleckiego ośrodka samochód o alternatywnym napędzie. Lśniące auta japońskich, koreańskich, francuskich i niemieckich producentów szczególnie przyciągały uwagę Panów, którzy mogli nie tylko usiąść za kierownicą, ale także porozmawiać o ich zakupie i finansowaniu.

To był rodzinny weekend ze strefą zabaw dla dzieci!

Stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych, strefa zabaw, przez dwa dni cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród przybyłych do Targów Kielce dzieci. Przedstawiciele młodego pokolenia mogli bezpłatnie korzystać z przygotowanych dmuchańców, zrobić sobie zdjęcie z bajkowymi bohaterami, pomalować buzię i włączyć się do zabawy z animatorami. Oprócz kilku stref tematycznych targi dostarczyły zwiedzającym mnóstwo propozycji i materiałów do wyposażenia wnętrz i ogrodów. - Narzędzia do pielęgnacji ogrodu, altany i meble ogrodowe, profesjonalne piece do pizzy, inteligentne roboty koszące, mobilne sauny, domowe strefy relaksu, nowoczesne żaluzje fasadowe, kominki, pompy ciepła i wiele innych artykułów przygotowali wystawcy podczas tej edycji wydarzenia – przekonywał Grzegorz Figarski, dyrektor projektu. Coś dla siebie znaleźli także miłośnicy sztuki. Na nich czekała wystawa obrazów „Pasiak Świętokrzyski” autorstwa dr Karoliny Sideł-Kozieł.

Kolejna edycja targów Dom, Ogród i Ty już 13-14 kwietnia 2024 roku w Targach Kielce.

Zapraszamy!

Reklama

Aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.
13 kwietnia 2023
Wystawa "Inspiracje pasiakiem świętokrzyskim" wpisuje się w cykl wystaw pokazujących, przy pomocy współczesnego malarstwa geometrycznego, piękno naszego regionalnego, ludowego motywu pasiaka świętokrzyskiego.
13 kwietnia 2023
Calabria to jedyny w Polsce producent ceglanych, kumulacyjnych pieców piersiowych do wypieku chleba i innego pieczywa oraz pizzy, mięs, ryb, czy warzyw. Uznana w kraju i Europie firma specjalizuje się w budowie profesjonalnych pieców, wykorzystując doświadczenie najlepszych zdunów i gwarantując najwyższą jakość. Ich ofertę poznacie podczas targów Dom, Ogród i Ty już 15 i 16 kwietnia 2023 roku.
12 kwietnia 2023
Planujesz budowę wymarzonego domu lub jesteś w jej trakcie? Świetnie się składa! Jeżeli chcesz skutecznie obniżyć swoje rachunki za prąd, schłodzić się w upalne dni, sprawnie wentylować swój dom lub ekologicznie go ogrzewać, koniecznie odwiedź stoisko Wojtmar - Dajemy Energię, podczas targów Dom, Ogród i Ty.
07 kwietnia 2023
Darmowe porady architektów i ekspertów ds. ubezpieczeń i kredytów hipotecznych czekać będą na zwiedzających jubileuszową, 30. wystawę Dom, Ogród i Ty już 15 i 16 kwietnia w Targach Kielce. Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów oraz roślin, mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów.
05 kwietnia 2023
Kilkanaście odmian róż, drzewka i krzewy, byliny, sadzonki i wiele innych roślin czekać będzie na wystawie Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się tuż po świętach wielkanocnych, w weekend 15 i 16 kwietnia w Targach Kielce.
03 kwietnia 2023
Zależy Ci na długiej, nawet 5-cio letniej gwarancji? Odwiedź targi Dom, Ogród i Ty i zapoznaj się z ofertą nowoczesnych urządzeń grzewczych firmy Dworek. Istniejące od 1973 roku przedsiębiorstwo, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferuje najwyższej jakości kotły grzewcze o dolnym lub górnym spalaniu paliw stałych trzy lub czterociągowym układzie komór spalinowych.
27 marca 2023
Dach-Styl to kolejna firma biorąca udział w kwietniowych targach. Firma rozpoczynała działalność w 2000 roku, jako przedsiębiorstwo świadczące usługi dekarskie, a obecnie z powodzeniem działa w branży handlowo-usługowej. Powstała sieć sprzedaży liczy aktualnie osiem punktów, zlokalizowanych na terenie południowo-wschodniej Polski.
24 marca 2023
Każdy, kto w sobotę, 1 kwietnia pojawi się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach i odda krew, otrzyma bezpłatne zaproszenie na wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15 i 16 kwietnia w Targach Kielce.
22 marca 2023
Kwietniowe targi Dom, Ogród i Ty to wystawa zarówno dla mieszkańców regionu, jak i wykonawców, inwestorów, czy deweloperów. Wśród wielu produktów i usług do wyposażenia domów i ogrodów nie zabraknie także materiałów budowlanych. Swoją ofertę zaprezentuje m.in. CERADBUD, oferujący czerwoną ceramikę budowlaną.
14 marca 2023
Firma skupia się przede wszystkim na dostarczeniu klientom najwyższej jakości produktów. Działa na terenie województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, oraz południowej części województwa mazowieckiego. Zakład produkcyjny mieści się w Wymysłowie (gmina Opatów), gdzie działa także kopalnia wapienia dewońskiego, będąca źródłem surowca.
07 marca 2023
Czteroosobowa sauna elektryczna "Quattro", sauna Infrared z piecem elektrycznym, balia z aeromasażem i do schładzania, balia mobilna oraz drewniane donice ogrodowe – to tylko część produktów, które zobaczycie podczas targów Dom, Ogród i Ty na stoisku firmy Sauny Polska.
01 marca 2023
Kielecka firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje szeroki zakres produktów. W ich ofercie odnaleźć można najlepsze rozwiązania największych światowych marek. Podczas targów Dom, Ogród i Ty pokaże m.in. modele Defro Home SOLUM TOP i Defro Home IMPULS LA BP-BL.
27 lutego 2023
Prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec przyjedzie do Kielc, by wziąć udział w wiosennej wystawie Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15-16 kwietnia w Targach Kielce! Ogrodnik z pasją oraz szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci pojawi się na stoisku producenta kostki brukowej Pebia, którego jest ambasadorem.
13 lutego 2023
Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne mocowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i bardzo lekka budowa znajdują zastosowanie w przypadku obiektów architektonicznych, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami. Żaluzje można będzie zobaczyć na stoisku kieleckiej firmy ALUTOR 15-16 kwietnia w Targach Kielce.
08 lutego 2023
Wiosenna wystawa to idealne miejsce, by zobaczyć wiele nowości do domów i ogrodów. Jedną z nich będzie zupełnie nowa seria inteligentnych robotów koszących Automower® NERA od firmy Husqvarna. Nowa generacja wykorzystuje innowacyjną technologię pozycjonowania satelitarnego EPOS i umożliwia koszenie trawnika w oparciu o tzw. wirtualne granice, wyznaczane za pomocą smartfona oraz aplikacji.
19 stycznia 2023
Istniejąca od 2018 roku firma 4 ECO Sp. z o.o. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw z branży OZE w naszym regionie i na terenie całego kraju. Oprócz komponentów fotowoltaicznych, grzewczych oraz termomodernizacyjnych, firma oferuje również profesjonalny montaż.
12 grudnia 2022
Kominek to symbol radości z ciepła domowego ogniska oraz dodatkowe, niezależne źródło ogrzewania. Studio Kominki od 20 lat wykonuje realizacje, dokładając wszelkich starań, aby każdy kominek był jedyny, niezawodny i spełniał marzenia klientów.
05 grudnia 2022
Już po raz dwudziesty pierwszy kapituła powołana przez Redakcję Echa Dnia przyznała nagrody Lider Regionu. Jest to jedno z najstarszych wyróżnień gospodarczych w regionie świętokrzyskim. W tym roku statuetki przyznano dziewiętnastu najlepszym firmom i instytucjom wyróżniającym się wyjątkową działalnością oraz wynikami w 2022 roku. W kategorii „Budownictwo Nowe Idee” statuetkę i tytuł otrzymał wystawca targów Dom, Ogród i Ty, firma Balker Producent Domów Modułowych.
29 listopada 2022
Targi Dom, Ogród i Ty doczekały się kolejnego jubileuszu. Z tej okazji, specjalnie na 30. edycję wydarzenia, przygotowaliśmy jubileuszową promocję 30% rabatu na powierzchnię wystawienniczą!
25 listopada 2022
Czy domy modułowe zastąpią tradycyjne budownictwa? Okazuje się, że to już się dzieje. Obecnie w Polsce jest wiele firm zajmujących się realizacją budowy domów w systemie modułowym. Jedną z nich, działającą na terenie województwa świętokrzyskiego i zyskującą coraz większą popularność, jest firma BALKER - Producent Domów Prefabrykowanych. Firma podczas wiosennej wystawy przywiezie szkielet takiego domu i moduły, by zaprezentować możliwości nowoczesnego budownictwa.
07 września 2022
Choć jesień to czas, w którym przyroda powoli zasypia, warto wtedy pomyśleć o ogrodzie. Pod koniec sezonu możemy wykonać wiele prac, które zaprocentują na wiosnę – i pomogą roślinom obudzić się do życia w jak najlepszej formie. Oto lista zadań, za których wykonanie nasz ogród z pewnością nam się odwdzięczy.
PATRONAT HONOROWY
Partnerzy medialni
15-16.04.2023
Godziny otwarcia
 • 15 IV 2023
  09:00 - 17:00
 • 16 IV 2023
  09:00 - 17:00
  15-16.04.2023
  Godziny otwarcia
  • 15 IV 2023
   09:00 - 17:00
  • 16 IV 2023
   09:00 - 17:00