dom-1200x1200-post-rabat30.jpg

Jubileuszowa promocja dla wystawców Dom, Ogród i Ty

29 listopada 2022
Targi Dom, Ogród i Ty doczekały się kolejnego jubileuszu. Z tej okazji, specjalnie na 30. edycję wydarzenia, przygotowaliśmy jubileuszową promocję 30% rabatu na powierzchnię wystawienniczą!

Dołącz do grona wystawców 30. Wystawy materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu i zaprezentuj się na ulubionej wśród mieszkańców regionu wystawie. Od 15 do 16  kwietnia 2023 r. w Taragch Kielce swoją ofertę przedstawią producenci i dystrybutorzy kominków, klimatyzacji, okien, drzwi, ogrodzeń i paneli fotowoltaicznych. Ponadto czekać będzie mnóstwo artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów, w tym krzewy, drzewka i  sadzonki.

Aby dołączyć do wiosennej wystawy już dziś zarejestruj się klikając w poniższy link:

https://portalklienta.targikielce.pl/auth/login

Nie czekaj! Pokaż się szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców i rozwiń swój biznes!

dom-1200x1200-post-rabat30.jpg [470.82 KB]

(ŁK)

Polecane aktualności
19 stycznia 2023
Istniejąca od 2018 roku firma 4 ECO Sp. z o.o. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw z branży OZE w naszym regionie i na terenie całego kraju. Oprócz komponentów fotowoltaicznych, grzewczych oraz termomodernizacyjnych, firma oferuje również profesjonalny montaż.
12 grudnia 2022
Kominek to symbol radości z ciepła domowego ogniska oraz dodatkowe, niezależne źródło ogrzewania. Studio Kominki od 20 lat wykonuje realizacje, dokładając wszelkich starań, aby każdy kominek był jedyny, niezawodny i spełniał marzenia klientów.
05 grudnia 2022
Już po raz dwudziesty pierwszy kapituła powołana przez Redakcję Echa Dnia przyznała nagrody Lider Regionu. Jest to jedno z najstarszych wyróżnień gospodarczych w regionie świętokrzyskim. W tym roku statuetki przyznano dziewiętnastu najlepszym firmom i instytucjom wyróżniającym się wyjątkową działalnością oraz wynikami w 2022 roku. W kategorii „Budownictwo Nowe Idee” statuetkę i tytuł otrzymał wystawca targów Dom, Ogród i Ty, firma Balker Producent Domów Modułowych.
25 listopada 2022
Czy domy modułowe zastąpią tradycyjne budownictwa? Okazuje się, że to już się dzieje. Obecnie w Polsce jest wiele firm zajmujących się realizacją budowy domów w systemie modułowym. Jedną z nich, działającą na terenie województwa świętokrzyskiego i zyskującą coraz większą popularność, jest firma BALKER - Producent Domów Prefabrykowanych. Firma podczas wiosennej wystawy przywiezie szkielet takiego domu i moduły, by zaprezentować możliwości nowoczesnego budownictwa.
07 września 2022
Choć jesień to czas, w którym przyroda powoli zasypia, warto wtedy pomyśleć o ogrodzie. Pod koniec sezonu możemy wykonać wiele prac, które zaprocentują na wiosnę – i pomogą roślinom obudzić się do życia w jak najlepszej formie. Oto lista zadań, za których wykonanie nasz ogród z pewnością nam się odwdzięczy.