340952160-1151102535558194-8992548295841997416-n.jpg
Targi Dom, Ogród i Ty wystartowały.

Jubileuszowe 30. targi Dom, Ogród i Ty wystartowały!

15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.

Rodzinny weekend w Targach Kielce!

Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać ze strefy zabaw. W niej m.in.: dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, postacie z bajek, zabawy z animatorami oraz wiele innych niespodzianek. Zarówno dziś, jak i jutro dostępna jest strefa gastronomiczna, w której goście mogą  odpocząć i zaspokoić swoje pragnienia. Dla zainteresowanych motoryzacją czeka najnowsza oferta samochodów. W hali G możecie oglądać lśniące auta japońskich, koreańskich, francuskich i niemieckich producentów. Odwiedzający wystawę fani czterech kółek, mogą usiąść za kierownicą, zapoznać się z aktualnymi zasadami finansowania i umówić na jazdę testową. Wśród wielu modeli świętokrzyskich dealerów motoryzacyjnych nie brakuje cieszących się coraz większym zainteresowaniem aut elektrycznych.

Kilkudziesięciu wystawców z roślinami do Twojego ogrodu

Kilkanaście odmian róż, drzewka i krzewy, byliny, sadzonki i wiele innych roślin czeka na swoich nabywców. Wiosna to idealny moment, by zadbać o swój ogród i wyposażyć go w piękną, kolorową roślinność. Wśród setek gatunków kwiatów i innych darów Ziemi czekają roże: angielskie, pnące, miniaturowe, rabatowe, parkowe oraz lilie azjatyckie i himalajskie, floksy, magnolie, oleandry, amanogawy, agapantusy, drzewka owocowe oraz popularne kwiaty balkonowe.

Strefa ekspertów na wiosennej wystawie DOM, OGROD i TY

Darmowe porady architektów i ekspertów ds. ubezpieczeń i kredytów hipotecznych czekają na zwiedzających wystawę Dom, Ogród. Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów oraz roślin, mieszkańcy regionu mogą skorzystać z fachowych porad ekspertów. Odwiedzający targi mogą skorzystać z podpowiedzi architektów, którzy pomagają nowocześnie i praktycznie zaprojektować przestrzeń w domu. Ekspert hipoteczny udziela informacji dotyczących rynku nieruchomości i kredytów, a doradca ubezpieczeniowy odpowiada na pytania dotyczące ubezpieczeń.

Obrazy „Pasiak Świętokrzyski” autorstwa dr Karoliny Sideł-Kozieł

Wystawa "Inspiracje pasiakiem świętokrzyskim" wpisuje się w cykl wystaw pokazujących, przy pomocy współczesnego malarstwa geometrycznego, piękno naszego regionalnego, ludowego motywu pasiaka świętokrzyskiego. Inspiracje charakterystycznym motywem kolorowych pasów mają swój początek w roku 2015. Od tego czasu miało miejsce już 10 wystaw o tej tematyce. Poprzez te działania dr Karolina Sideł-Kozieł chce niejako ocalić od zapomnienia niezwykłe wzory z  ludowych tkanin Regionu Świętokrzyskiego, kreując na malarskim płótnie kompozycje, których źródłem i inspiracją są raporty z zapasek, narzut czy bieżników. Dr Karolina Sideł-Kozieł jest absolwentką kieleckiego „plastyka" na specjalności „tkanina artystyczna". Posiada doktorat w dziedzinie "sztuki piękne".

Informacje dla zwiedzających

Wystawa materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu czynna jest dziś do godziny 17.00 oraz jutro tj. 16 kwietnia w godzinach 9.00-17.00. Bilety, w cenie 10zł normlany i 5zł ulgowy, dostępne są w kasach Targów Kielce. Dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo. Dla zwiedzających otwarty jest parking wielopoziomowy przy Terminalu Zachodnim.

Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.
13 kwietnia 2023
Wystawa "Inspiracje pasiakiem świętokrzyskim" wpisuje się w cykl wystaw pokazujących, przy pomocy współczesnego malarstwa geometrycznego, piękno naszego regionalnego, ludowego motywu pasiaka świętokrzyskiego.