341278483-1409067123237894-8113348864113012372-n.jpg
Czterech ekspertów z różnych dziedzin w Strefie Porad na Targach Dom, Ogród i Ty w Targach Kielce.

Przyjdź na targi Dom, Ogród i Ty i skorzystaj z darmowej porady ekspertów!

15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!

Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów oraz roślin, odwiedzający Targi Kielce mogą skorzystać z fachowych porad ekspertów. W Strefie Porad można porozmawiać z Grażyną Sobierajską-Biernat – ekspertem finansowym z firmy IDEA Partner, która udziela niezbędnych informacji na temat kredytów hipotecznych, pożyczek gotówkowych czy kredytów dla firm oraz z Damianem Kwapiszem – ekspertem ds. finansowania w firmie Finatio, który wskazuje możliwości finansowania, a także projekty, dzięki którym można odpowiednio dysponować oszczędnościami.

Nie brakuje również informacji nt. najnowszych trendów i kierunków w jakich powinniśmy zmierzać w zakresie wyposażenia i wykończenia wnętrz oraz o czym nie zapominać projektując ogród. W tym obszarze gościom targów Dom, Ogród i Ty wszelkich informacji udziela Patrycja Kochańska z Pracowni Architektury Krajobrazu Zielony Tlen, która wyjaśnia m.in. jakie rośliny wybrać do ogrodu oraz jak zaplanować przestrzeń zieloną, aby była ona funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu. Wielu zwiedzających korzysta również z porad Marcina Grudzińskiego z firmy Jerome Projekt- Architektura Wnętrz, który przedstawia aktualne trendy w zakresie kolorystyki wnętrz, wykończenia, czy umeblowania.

Aby uzyskać kompleksową informację w zakresie architektury wnętrz czy ogrodu, na spotkaniu z ekspertami warto mieć ze sobą zdjęcie przestrzeni, której porada będzie dotyczyć.

Targi Dom, Ogród i Ty potrwają do niedzieli, 16 kwietnia. Ze strefy ekspertów można skorzystać w godzinach trwania targów tj. od 9:00 do 17:00.

/MSi/

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.
13 kwietnia 2023
Wystawa "Inspiracje pasiakiem świętokrzyskim" wpisuje się w cykl wystaw pokazujących, przy pomocy współczesnego malarstwa geometrycznego, piękno naszego regionalnego, ludowego motywu pasiaka świętokrzyskiego.