image00019.jpeg
Domowe spa cieszy się zainteresowaniem podczas targów Dom, Ogród i Ty.

Urządzenia ułatwiające codzienne obowiązki i zapewniające wypoczynek na targach Dom, Ogród i Ty

16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.

Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty oferują najnowsze rozwiązania technologiczne dla domu i ogrodu, materiały budowlane i artykuły wyposażenia wnętrz. Wiele z nich ma nie tylko ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków, ale nawet je zrealizować za domowników. 

Artur Banasik z firmy Grenton przyznaje, że coraz popularniejszy staje się smart home. - Taki system w wielu domowych zadaniach nas wyręcza. Zarządza światłem, roletami, uruchamia kino domowe, podlewa ogród, włączy podświetlenie schodów uruchamiając falę świetlną - mówi.

Podobnie popularność zyskują roboty  koszące, które wyręczą gospodarza w trosce o trawnik przez cały sezon. Same koszą teren i wracają do stacji ładowania, kiedy tego potrzebują. 

Firm, które w swoich produktach instalują rozwiązania pozwalające na zdalne zarządzanie, przybywa. Przykładem takiego produktu są żaluzje fasadowe sterowane radiowo bądź za pomocą aplikacji. Domownik smartfonem reguluje położenie paneli.

Za pomocą telefonu sterować można także piecem wbudowanym w tak zwane domowe spa. W ogromnej wannie komfortowo się wypoczywa korzystając z pomp z hydromasażem i aeromasażem. Z powodzeniem wypocząć można także w ogrodowych saunach. 

Ciekawostką targów są piecie do pizzy i chleba, które można ustawić w ogrodzie i korzystać z nich także w czasie wypoczynku. - Piec chlebowy coraz popularniejszy jest w grupie osób dbających o zdrowie. Podobnie piece do pizzy, w tych zastosowaliśmy glinę specjalnie sprowadzaną z Włoch. Temperatura w piecu może osiągnąć nawet 500 stopni Celsjusza, ciasto więc będzie idealnie upieczone i na pewno posmakuje domownikom, jak i gościom - przekazuje Jacek Janik z firmy Piece Calabria.  

Więcej na targach Dom, Ogród i Ty w niedzielę, 16 kwietnia do godziny 17. 

/MŚ/

 

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.
13 kwietnia 2023
Wystawa "Inspiracje pasiakiem świętokrzyskim" wpisuje się w cykl wystaw pokazujących, przy pomocy współczesnego malarstwa geometrycznego, piękno naszego regionalnego, ludowego motywu pasiaka świętokrzyskiego.