IMG-20230413-WA0000.jpg

Betonowe wydruki 3d i ultralekkie panele dekoracyjne od 3dArtech

14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.

ARCUS - to rozwiązanie pozwalające na druk 3d w betonie. Jest to pierwszy w Polsce, a prawdopodobnie na świecie, projekt na tym poziomie gotowości technologicznej. Rozwiązanie pozwala na tworzenie szalunków do budynków o nieregularnej bryle. ARCUS sprawdza się również do wytwarzania obiektów małej architektury, a nawet mebli. Połączenie surowego betonu i nieskrępowanej myśli artystycznej zaowocowało wyjątkowymi obiektami o niespotykanym designu. Wydruki ARCUS świetnie prezentują się we wnętrzach i plenerze.

SkribiArt - to technologia wykonywania paneli elewacyjnych i ozdobnych do wnętrz. To unikatowe połączenie klasycznych technik wytwarzania i nowoczesnych rozwiązań. W zespole pracują m.in. artyści plastycy, aktywny zawodowo rzeźbiarz oraz konserwator zabytków. Za stronę techniczną odpowiadają konstruktorzy maszyn CNC i specjaliści od automatyki przemysłowej. SkribiArt to paleta pięciu fantastycznych narzędzi inspirowanych szlachetnymi technikami artystycznymi. Na stoisku i na stronie internetowej www.skribiart.com można obejrzeć płaskorzeźby, reliefy i kolorowe pejzaże. Projekty prac wykonują artyści o uznanym dorobku artystycznym m.in. Profesorowie ASP. Część odbiorców decyduje się na zamówienie personalizowanych dzieł wykonanych na podstawie zdjęć (w tym portretów) lub własnych projektów.

Wszystkie technologie będzie można zobaczyć, już w ten weekend 15 i 16 kwietnia na stoisku F-87 podczas targów Dom, Ogród i Ty.

(ŁK)

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
13 kwietnia 2023
Wystawa "Inspiracje pasiakiem świętokrzyskim" wpisuje się w cykl wystaw pokazujących, przy pomocy współczesnego malarstwa geometrycznego, piękno naszego regionalnego, ludowego motywu pasiaka świętokrzyskiego.