image00089.jpeg
Drugi dzień wiosennej wystawy Dom, Ogród i Ty

Drugi dzień targów Dom, Ogród i Ty i spotkanie z gwiazdą telewizji TTV Dominkiem Strzelcem!

16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.

Aktualne trendy w ogrodnictwie okiem Dominika Strzelca

Gościem specjalnym drugiego dnia będzie Dominik Strzelec, gwiazda programów telewizji TTV i HGTV. Szerszej publiczności jest znany jako prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród”. Ogrodnika z pasją przez cały dzień będzie można spotkać na stoisku producenta kostki brukowej Pebia, której jest ambasadorem, a w samo południe w strefie wywiadów wygłosi pogawędkę na temat aktualnych trendów w ogrodnictwie. Według niego rośliny mogą wpływać na nasz nastrój oraz relacje z innymi osobami.

Targi Dom, Ogród i Ty z prezentacją aut

Obok sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce mogą także poznać najnowsze modele samochodów prezentowane przez dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów. Zgodnie z obecnie panującymi w motoryzacji trendami największym zainteresowaniem zwiedzających cieszą się auta elektryczne i hybrydowe. Niemal każda marka przywiozła do kieleckiego ośrodka samochód o alternatywnym napędzie. W hali G można oglądać lśniące auta japońskich, koreańskich, francuskich i niemieckich producentów.

Przyjdź na targi Dom, Ogród i Ty i skorzystaj z darmowej porady ekspertów!

Również drugiego dnia w Strefie Porad można porozmawiać z Grażyną Sobierajską-Biernat – ekspertem finansowym z firmy IDEA Partner, która udziela niezbędnych informacji na temat kredytów hipotecznych, pożyczek gotówkowych, czy kredytów dla firm oraz z Damianem Kwapiszem – ekspertem ds. finansowania w firmie Finatio, który wskazuje możliwości finansowania, a także projekty, dzięki którym można odpowiednio dysponować oszczędnościami. Nie brakuje również informacji nt. najnowszych trendów i kierunków w jakich powinniśmy zmierzać w zakresie wyposażenia i wykończenia wnętrz oraz o czym nie zapominać projektując ogród. W tym obszarze gościom targów Dom, Ogród i Ty wszelkich informacji udziela Patrycja Kochańska z Pracowni Architektury Krajobrazu Zielony Tlen, która wyjaśnia m.in. jakie rośliny wybrać do ogrodu oraz jak zaplanować przestrzeń zieloną, aby była ona funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu. Wielu zwiedzających korzysta również z porad Marcina Grudzińskiego z firmy Jerome Projekt- Architektura Wnętrz, który przedstawia aktualne trendy w zakresie kolorystyki wnętrz, wykończenia, czy umeblowania. Aby uzyskać kompleksową informację w zakresie architektury wnętrz czy ogrodu, na spotkaniu z ekspertami warto mieć ze sobą zdjęcie przestrzeni, której porada będzie dotyczyć.

Rodzinny weekend ze strefą zabaw dla dzieci!

Stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych, strefa zabaw, pierwszego dnia cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród przybyłych do Targów Kielce dzieci. Również dziś przedstawiciele młodego pokolenia mogą bezpłatnie korzystać z przygotowanych dmuchańców, zrobić sobie zdjęcie z bajkowymi bohaterami, pomalować buzię i włączyć się do zabawy z animatorami.

Wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty możecie odwiedzać jeszcze dziś do godziny 17:00.

Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.
13 kwietnia 2023
Wystawa "Inspiracje pasiakiem świętokrzyskim" wpisuje się w cykl wystaw pokazujących, przy pomocy współczesnego malarstwa geometrycznego, piękno naszego regionalnego, ludowego motywu pasiaka świętokrzyskiego.