Pebia-2020-PNG-beztla-RGB-wersja-podstawowa.png

Pebia - producent kostki brukowej

14 marca 2023
Firma skupia się przede wszystkim na dostarczeniu klientom najwyższej jakości produktów. Działa na terenie województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, oraz południowej części województwa mazowieckiego. Zakład produkcyjny mieści się w Wymysłowie (gmina Opatów), gdzie działa także kopalnia wapienia dewońskiego, będąca źródłem surowca.

Używanie własnych materiałów do produkcji sprawia, że firma jest pewna jakości oraz trwałości oferowanych wyrobów. Pebia produkuje różne rodzaje kostki brukowej, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdują się także palisady i obrzeża oraz krawężniki potrzebne do wykończenia brukowanych powierzchni. Kostka Pebia wpisuje się w panujące obecnie trendy. Dwie główne linie produktów to:

Decorativo – to linia, w której oprócz doskonałej jakości liczy się również wizualny wygląd materiałów. W ofercie znajdują się betonowe elementy w różnych kolorach i wzorach, które można dopasować do różnego rodzaju przestrzeni.

Industrial – to linia klasycznych, wytrzymałych produktów, które znajdą zastosowanie głównie w inwestycjach publicznych

Tak szeroki wybór daje klientom możliwość dobrania kształtu, koloru oraz wzoru kostki do własnych preferencji. Działając w ramach holdingu firma zapewnia kompleksową obsługę, której zakres zaczyna się na wyprodukowaniu, a kończy na transporcie kostki brukowej. Taki system pracy jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych wyrobów.

Galanteria betonowa

Galanteria betonowa to szereg produktów, których można używać do wykończenia i utwardzenia powierzchni w wielu miejscach. Do galanterii zalicza się różnego rodzaju betonowe elementy, które znajdują zastosowanie m.in. w przydomowych ogrodach. Takie elementy mają różne formy i kształty, dzięki czemu mogą wpływać na estetykę danego placu i wpasowywać się w konkretny styl. Galanteria betonowa jest wykorzystywana na różnego typu powierzchniach. Z racji na dobre parametry wytrzymałościowe, doskonale radzi sobie w warunkach takich, jak np. silny mróz. Wszystko za sprawą tego, że produkt nie chłonie wilgoci. Do galanterii betonowej można zaliczyć produkty, które służą m.in. do aranżacji przestrzeni ogrodowej. Są to np. odlewy wykorzystywane do wykańczania chodników, podjazdów czy rabat. Pebia oferuje różne rodzaje galanterii betonowej, takie jak:

  • kostka brukowa,
  • płyty ażurowe,
  • płyty chodnikowe,
  • koryta,
  • bloczki betonowe,
  • płyty drogowe,
  • palisady i obrzeża,
  • krawężniki.

Gościem specjalnym na stoisku producenta kostki brukowej Pebia będzie Dominik Strzelec, prowadzący popularne programy rozrywkowe w telewizji TTV i HGTV.

Pełną ofertę firma Pebia przedstawi podczas targów Dom, Ogród i Ty 15-16 kwietnia 2023 w Targach Kielce. Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.