Pebia-2020-PNG-beztla-RGB-wersja-podstawowa.png

Pebia - producent kostki brukowej

14 marca 2023
Firma skupia się przede wszystkim na dostarczeniu klientom najwyższej jakości produktów. Działa na terenie województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, oraz południowej części województwa mazowieckiego. Zakład produkcyjny mieści się w Wymysłowie (gmina Opatów), gdzie działa także kopalnia wapienia dewońskiego, będąca źródłem surowca.

Używanie własnych materiałów do produkcji sprawia, że firma jest pewna jakości oraz trwałości oferowanych wyrobów. Pebia produkuje różne rodzaje kostki brukowej, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdują się także palisady i obrzeża oraz krawężniki potrzebne do wykończenia brukowanych powierzchni. Kostka Pebia wpisuje się w panujące obecnie trendy. Dwie główne linie produktów to:

Decorativo – to linia, w której oprócz doskonałej jakości liczy się również wizualny wygląd materiałów. W ofercie znajdują się betonowe elementy w różnych kolorach i wzorach, które można dopasować do różnego rodzaju przestrzeni.

Industrial – to linia klasycznych, wytrzymałych produktów, które znajdą zastosowanie głównie w inwestycjach publicznych

Tak szeroki wybór daje klientom możliwość dobrania kształtu, koloru oraz wzoru kostki do własnych preferencji. Działając w ramach holdingu firma zapewnia kompleksową obsługę, której zakres zaczyna się na wyprodukowaniu, a kończy na transporcie kostki brukowej. Taki system pracy jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych wyrobów.

Galanteria betonowa

Galanteria betonowa to szereg produktów, których można używać do wykończenia i utwardzenia powierzchni w wielu miejscach. Do galanterii zalicza się różnego rodzaju betonowe elementy, które znajdują zastosowanie m.in. w przydomowych ogrodach. Takie elementy mają różne formy i kształty, dzięki czemu mogą wpływać na estetykę danego placu i wpasowywać się w konkretny styl. Galanteria betonowa jest wykorzystywana na różnego typu powierzchniach. Z racji na dobre parametry wytrzymałościowe, doskonale radzi sobie w warunkach takich, jak np. silny mróz. Wszystko za sprawą tego, że produkt nie chłonie wilgoci. Do galanterii betonowej można zaliczyć produkty, które służą m.in. do aranżacji przestrzeni ogrodowej. Są to np. odlewy wykorzystywane do wykańczania chodników, podjazdów czy rabat. Pebia oferuje różne rodzaje galanterii betonowej, takie jak:

  • kostka brukowa,
  • płyty ażurowe,
  • płyty chodnikowe,
  • koryta,
  • bloczki betonowe,
  • płyty drogowe,
  • palisady i obrzeża,
  • krawężniki.

Gościem specjalnym na stoisku producenta kostki brukowej Pebia będzie Dominik Strzelec, prowadzący popularne programy rozrywkowe w telewizji TTV i HGTV.

Pełną ofertę firma Pebia przedstawi podczas targów Dom, Ogród i Ty 15-16 kwietnia 2023 w Targach Kielce. Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
27 marca 2023
Dach-Styl to kolejna firma biorąca udział w kwietniowych targach. Firma rozpoczynała działalność w 2000 roku, jako przedsiębiorstwo świadczące usługi dekarskie, a obecnie z powodzeniem działa w branży handlowo-usługowej. Powstała sieć sprzedaży liczy aktualnie osiem punktów, zlokalizowanych na terenie południowo-wschodniej Polski.
24 marca 2023
Każdy, kto w sobotę, 1 kwietnia pojawi się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach i odda krew, otrzyma bezpłatne zaproszenie na wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15 i 16 kwietnia w Targach Kielce.
22 marca 2023
Kwietniowe targi Dom, Ogród i Ty to wystawa zarówno dla mieszkańców regionu, jak i wykonawców, inwestorów, czy deweloperów. Wśród wielu produktów i usług do wyposażenia domów i ogrodów nie zabraknie także materiałów budowlanych. Swoją ofertę zaprezentuje m.in. CERADBUD, oferujący czerwoną ceramikę budowlaną.
07 marca 2023
Czteroosobowa sauna elektryczna "Quattro", sauna Infrared z piecem elektrycznym, balia z aeromasażem i do schładzania, balia mobilna oraz drewniane donice ogrodowe – to tylko część produktów, które zobaczycie podczas targów Dom, Ogród i Ty na stoisku firmy Sauny Polska.
01 marca 2023
Kielecka firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje szeroki zakres produktów. W ich ofercie odnaleźć można najlepsze rozwiązania największych światowych marek. Podczas targów Dom, Ogród i Ty pokaże m.in. modele Defro Home SOLUM TOP i Defro Home IMPULS LA BP-BL.
27 lutego 2023
Prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec przyjedzie do Kielc, by wziąć udział w wiosennej wystawie Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15-16 kwietnia w Targach Kielce! Ogrodnik z pasją oraz szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci pojawi się na stoisku producenta kostki brukowej Pebia, którego jest ambasadorem.
13 lutego 2023
Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne mocowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i bardzo lekka budowa znajdują zastosowanie w przypadku obiektów architektonicznych, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami. Żaluzje można będzie zobaczyć na stoisku kieleckiej firmy ALUTOR 15-16 kwietnia w Targach Kielce.
08 lutego 2023
Wiosenna wystawa to idealne miejsce, by zobaczyć wiele nowości do domów i ogrodów. Jedną z nich będzie zupełnie nowa seria inteligentnych robotów koszących Automower® NERA od firmy Husqvarna. Nowa generacja wykorzystuje innowacyjną technologię pozycjonowania satelitarnego EPOS i umożliwia koszenie trawnika w oparciu o tzw. wirtualne granice, wyznaczane za pomocą smartfona oraz aplikacji.