hale.jpg
Kotły Dworek

Szukasz kotła do centralnego ogrzewania?

03 kwietnia 2023
Zależy Ci na długiej, nawet 5-cio letniej gwarancji? Odwiedź targi Dom, Ogród i Ty i zapoznaj się z ofertą nowoczesnych urządzeń grzewczych firmy Dworek. Istniejące od 1973 roku przedsiębiorstwo, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferuje najwyższej jakości kotły grzewcze o dolnym lub górnym spalaniu paliw stałych trzy lub czterociągowym układzie komór spalinowych.

Firma produkuje kotły zasypowe: tradycyjne bez nadmuchu i z nadmuchem oraz kotły automatyczne: z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym (szufladowym). Kotły Dworek są produktami najwyższej jakości, posiadającymi wysoką sprawność i stałopalność, co potwierdzają liczne nagrody, certyfikaty i atesty. Dzięki prostej i sprawdzonej konstrukcji są one niezawodne w eksploatacji i bardzo łatwe w obsłudze. Kotły wykonane są z blachy stalowej, kotłowej (P265GH) o grubości 6mm konstrukcji spawanej. Dzięki wycinaniu blach laserem i wyginaniu na prasach krawędziowych CNC, ograniczono do minimum spawanie, co znacząco wydłuża ich użytkowanie.

Tę i wiele innych ofert produktów do budowy i wyposażenia domu i ogrodu poznacie 15 i 16 kwietnia podczas targów Dom, Ogród i Ty.

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.