Pebia-389.jpg

Dominik Strzelec – gwiazda programów telewizji TTV i HGTV – przyjedzie na jubileuszowe targi Dom, Ogród i Ty!

27 lutego 2023
Prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec przyjedzie do Kielc, by wziąć udział w wiosennej wystawie Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15-16 kwietnia w Targach Kielce! Ogrodnik z pasją oraz szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci pojawi się na stoisku producenta kostki brukowej Pebia, którego jest ambasadorem.

Gwiazda programów rozrywkowych to zapalony snowboardzista, fan piłki nożnej i podróżnik lubiący wyzwania. Według niego rośliny mogą wpływać na nasz nastrój oraz relacje z innymi osobami. W ciekawy sposób przekazuje wiedzę i dzieli się własnymi doświadczeniami na wszystkie tematy dotyczące roślin - począwszy od sadzenia przez aranżację, bieżącą pielęgnację roślin, aż po automatyczne systemy nawadniające.

Popularność zdobył występując w programach stacji TTV "Usterka", gdzie sprawdzał pracę fachowców oraz "Odlotowy ogród", w którym przeobrażał działki w bajkowe strefy relaksu. W stacji HGTV urządza "Polowanie na ogród" i w sklepach ogrodniczych szuka bohaterów swojego programu.

Dominik Strzelec potrafi odmienić każdą nudną, zaniedbaną lub niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny zakątek i zajmie mu to tylko trzy dni!

W trakcie jubileuszowej 30. wystawy materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu, Dominik Strzelec pojawi się na stoisku firmy Pebia, by potkać się i porozmawiać ze swoimi fanami oraz zaprezentować możliwości nowoczesnej fabryki wysokiej jakości kostki dekoracyjnej, kostki przemysłowej oraz prefabrykatów betonowych. Produkcja kostki brukowej odbywa się w nowoczesnym zakładzie w świętokrzyskim Wymysłowie w gminie Opatów, w pobliżu działającej od kilkudziesięciu lat kopalni wapienia dewońskiego. Kopalnia należy do Grupy PBI, której częścią  jest PBI Beton, właściciel marki Pebia. Firma należy do liderów branży, jeśli chodzi o łączenie funkcjonalności i wzornictwa z doskonałością techniczną. Jej produkty są opracowywane i wytwarzane zgodnie z surowymi normami jakości.

Grupa PBI jest odpowiedzialna środowiskowo i społecznie. Stara się, aby jej rozwiązania były jak najbardziej w zgodzie z ekologią, dlatego też stale inwestuje w odnawialne źródła energii. Podstawowymi warunkami wydajności są przede wszystkim nowoczesny obiekt produkcyjny i wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie wytwarzania. Dzięki temu może zaoferować produkty dla wszystkich dziedzin ogrodnictwa, architektury krajobrazu i urbanistyki. PBI to także firma zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników, zatem nieprzerwanie stawia na innowacyjne rozwiązania poprawiające ich bezpieczeństwo i komfort pracy.

(ŁK)

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.