Pebia-389.jpg

Dominik Strzelec – gwiazda programów telewizji TTV i HGTV – przyjedzie na jubileuszowe targi Dom, Ogród i Ty!

27 lutego 2023
Prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec przyjedzie do Kielc, by wziąć udział w wiosennej wystawie Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15-16 kwietnia w Targach Kielce! Ogrodnik z pasją oraz szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci pojawi się na stoisku producenta kostki brukowej Pebia, którego jest ambasadorem.

Gwiazda programów rozrywkowych to zapalony snowboardzista, fan piłki nożnej i podróżnik lubiący wyzwania. Według niego rośliny mogą wpływać na nasz nastrój oraz relacje z innymi osobami. W ciekawy sposób przekazuje wiedzę i dzieli się własnymi doświadczeniami na wszystkie tematy dotyczące roślin - począwszy od sadzenia przez aranżację, bieżącą pielęgnację roślin, aż po automatyczne systemy nawadniające.

Popularność zdobył występując w programach stacji TTV "Usterka", gdzie sprawdzał pracę fachowców oraz "Odlotowy ogród", w którym przeobrażał działki w bajkowe strefy relaksu. W stacji HGTV urządza "Polowanie na ogród" i w sklepach ogrodniczych szuka bohaterów swojego programu.

Dominik Strzelec potrafi odmienić każdą nudną, zaniedbaną lub niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny zakątek i zajmie mu to tylko trzy dni!

W trakcie jubileuszowej 30. wystawy materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu, Dominik Strzelec pojawi się na stoisku firmy Pebia, by potkać się i porozmawiać ze swoimi fanami oraz zaprezentować możliwości nowoczesnej fabryki wysokiej jakości kostki dekoracyjnej, kostki przemysłowej oraz prefabrykatów betonowych. Produkcja kostki brukowej odbywa się w nowoczesnym zakładzie w świętokrzyskim Wymysłowie w gminie Opatów, w pobliżu działającej od kilkudziesięciu lat kopalni wapienia dewońskiego. Kopalnia należy do Grupy PBI, której częścią  jest PBI Beton, właściciel marki Pebia. Firma należy do liderów branży, jeśli chodzi o łączenie funkcjonalności i wzornictwa z doskonałością techniczną. Jej produkty są opracowywane i wytwarzane zgodnie z surowymi normami jakości.

Grupa PBI jest odpowiedzialna środowiskowo i społecznie. Stara się, aby jej rozwiązania były jak najbardziej w zgodzie z ekologią, dlatego też stale inwestuje w odnawialne źródła energii. Podstawowymi warunkami wydajności są przede wszystkim nowoczesny obiekt produkcyjny i wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie wytwarzania. Dzięki temu może zaoferować produkty dla wszystkich dziedzin ogrodnictwa, architektury krajobrazu i urbanistyki. PBI to także firma zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników, zatem nieprzerwanie stawia na innowacyjne rozwiązania poprawiające ich bezpieczeństwo i komfort pracy.

(ŁK)

Polecane aktualności
27 marca 2023
Dach-Styl to kolejna firma biorąca udział w kwietniowych targach. Firma rozpoczynała działalność w 2000 roku, jako przedsiębiorstwo świadczące usługi dekarskie, a obecnie z powodzeniem działa w branży handlowo-usługowej. Powstała sieć sprzedaży liczy aktualnie osiem punktów, zlokalizowanych na terenie południowo-wschodniej Polski.
24 marca 2023
Każdy, kto w sobotę, 1 kwietnia pojawi się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach i odda krew, otrzyma bezpłatne zaproszenie na wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15 i 16 kwietnia w Targach Kielce.
22 marca 2023
Kwietniowe targi Dom, Ogród i Ty to wystawa zarówno dla mieszkańców regionu, jak i wykonawców, inwestorów, czy deweloperów. Wśród wielu produktów i usług do wyposażenia domów i ogrodów nie zabraknie także materiałów budowlanych. Swoją ofertę zaprezentuje m.in. CERADBUD, oferujący czerwoną ceramikę budowlaną.
14 marca 2023
Firma skupia się przede wszystkim na dostarczeniu klientom najwyższej jakości produktów. Działa na terenie województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, oraz południowej części województwa mazowieckiego. Zakład produkcyjny mieści się w Wymysłowie (gmina Opatów), gdzie działa także kopalnia wapienia dewońskiego, będąca źródłem surowca.
07 marca 2023
Czteroosobowa sauna elektryczna "Quattro", sauna Infrared z piecem elektrycznym, balia z aeromasażem i do schładzania, balia mobilna oraz drewniane donice ogrodowe – to tylko część produktów, które zobaczycie podczas targów Dom, Ogród i Ty na stoisku firmy Sauny Polska.
01 marca 2023
Kielecka firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje szeroki zakres produktów. W ich ofercie odnaleźć można najlepsze rozwiązania największych światowych marek. Podczas targów Dom, Ogród i Ty pokaże m.in. modele Defro Home SOLUM TOP i Defro Home IMPULS LA BP-BL.
13 lutego 2023
Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne mocowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i bardzo lekka budowa znajdują zastosowanie w przypadku obiektów architektonicznych, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami. Żaluzje można będzie zobaczyć na stoisku kieleckiej firmy ALUTOR 15-16 kwietnia w Targach Kielce.
08 lutego 2023
Wiosenna wystawa to idealne miejsce, by zobaczyć wiele nowości do domów i ogrodów. Jedną z nich będzie zupełnie nowa seria inteligentnych robotów koszących Automower® NERA od firmy Husqvarna. Nowa generacja wykorzystuje innowacyjną technologię pozycjonowania satelitarnego EPOS i umożliwia koszenie trawnika w oparciu o tzw. wirtualne granice, wyznaczane za pomocą smartfona oraz aplikacji.