4-eco-logo.png

4 ECO dołącza do grona wystawców!

19 stycznia 2023
Istniejąca od 2018 roku firma 4 ECO Sp. z o.o. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw z branży OZE w naszym regionie i na terenie całego kraju. Oprócz komponentów fotowoltaicznych, grzewczych oraz termomodernizacyjnych, firma oferuje również profesjonalny montaż.

Dynamiczny rozwój firmy, profesjonalizm oraz wysoki standard w obsłudze klienta zostały dostrzeżone i wyróżnione wieloma nagrodami, m.in.: 

  • Orły Instalatorstwa 2020 oraz 2021
  • Lider Regionu w kategorii Nowe Technologie 2020
  • Złota 100 w 2021 w kategorii 100 największych firm regionu świętokrzyskiego.  
  • Złoty Filar Budownictwa - pompa ciepła 4 ECO
  • Statuetka Śląskiej Izby Budowlanej - PSC 4 ECO 250T ECI INTERIOR.

Głównym założeniem 4 ECO jest szerzenie ekologicznego trendu w trosce o otaczające nas środowisko. Codziennie setki pracowników na terenie całego kraju, dba o to, by liczba osób produkujących zdrową energię stale się powiększała. Konstrukcje zainstalowane na terenie całego kraju zagwarantowały ekologiczną moc już tysiącom ludzi. 4ECO MYŚLIMY O JUTRZE!

Zapraszamy na stoisko firmy podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY, którą odbędzie się już 15-16 kwietnia w Targach Kielce!

(ŁK)

Polecane aktualności
12 grudnia 2022
Kominek to symbol radości z ciepła domowego ogniska oraz dodatkowe, niezależne źródło ogrzewania. Studio Kominki od 20 lat wykonuje realizacje, dokładając wszelkich starań, aby każdy kominek był jedyny, niezawodny i spełniał marzenia klientów.
05 grudnia 2022
Już po raz dwudziesty pierwszy kapituła powołana przez Redakcję Echa Dnia przyznała nagrody Lider Regionu. Jest to jedno z najstarszych wyróżnień gospodarczych w regionie świętokrzyskim. W tym roku statuetki przyznano dziewiętnastu najlepszym firmom i instytucjom wyróżniającym się wyjątkową działalnością oraz wynikami w 2022 roku. W kategorii „Budownictwo Nowe Idee” statuetkę i tytuł otrzymał wystawca targów Dom, Ogród i Ty, firma Balker Producent Domów Modułowych.
29 listopada 2022
Targi Dom, Ogród i Ty doczekały się kolejnego jubileuszu. Z tej okazji, specjalnie na 30. edycję wydarzenia, przygotowaliśmy jubileuszową promocję 30% rabatu na powierzchnię wystawienniczą!
25 listopada 2022
Czy domy modułowe zastąpią tradycyjne budownictwa? Okazuje się, że to już się dzieje. Obecnie w Polsce jest wiele firm zajmujących się realizacją budowy domów w systemie modułowym. Jedną z nich, działającą na terenie województwa świętokrzyskiego i zyskującą coraz większą popularność, jest firma BALKER - Producent Domów Prefabrykowanych. Firma podczas wiosennej wystawy przywiezie szkielet takiego domu i moduły, by zaprezentować możliwości nowoczesnego budownictwa.
07 września 2022
Choć jesień to czas, w którym przyroda powoli zasypia, warto wtedy pomyśleć o ogrodzie. Pod koniec sezonu możemy wykonać wiele prac, które zaprocentują na wiosnę – i pomogą roślinom obudzić się do życia w jak najlepszej formie. Oto lista zadań, za których wykonanie nasz ogród z pewnością nam się odwdzięczy.