IMG-20220422-WA0040.jpg

Domowe strefy relaksu od Sauny Polska

07 marca 2023
Czteroosobowa sauna elektryczna "Quattro", sauna Infrared z piecem elektrycznym, balia z aeromasażem i do schładzania, balia mobilna oraz drewniane donice ogrodowe – to tylko część produktów, które zobaczycie podczas targów Dom, Ogród i Ty na stoisku firmy Sauny Polska.

Łukasz Mazgaj, właściciel firmy Sauny Polska, wykonuje sauny fińskie tzw. suche, parowe i na podczerwień. Nie musicie martwić się o materiał, bo sam go organizuje, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu jest w stanie zapewnić rozsądne ceny dla swoich klientów.

Spod jego ręki powstają sauny z różnych gatunków drewna, charakteryzujące się niskim współczynnikiem nagrzewania oraz małym ciężarem własnym. Do ich stworzenia wykorzystuje wiele gatunków, m.in.: meranti, modrzew syberyjski, osikę, cedr kanadyjski, hemlok, świerk skandynawski (najtańsza wersja), czy brzozę syberyjską na ławeczki (tzw. zimne drewno) lub abachi.

W ofercie firmy znajdują się także sauny i balie mobilne oraz tężnie solankowe i groty solne. Chcesz zabrać saunę lub balię ze sobą lub wynająć podczas imprez okolicznościowych? Firma Sauny Polska dają taką możliwość, przygotowując mobilne wersje na przyczepce.

Regularne korzystanie z sauny ma niezwykle korzystny wpływ na zdrowie, kondycję organizmu i cerę oraz ogólne samopoczucie. Jeśli chcecie o nie zadbać, ale do tej pory wydawało Wam się, że montaż sauny w prywatnym domu jest niemożliwy i bardzo kosztowny, to czas to zmienić. Na stoisku Sauny Polska dowiecie się, jak zamontować saunę w Waszym domu i to za niewielkie pieniądze. Wystarczy, że pojawicie się w Targach Kielce w weekend 15-16 kwietnia na wystawie DOM, OGRÓD i TY i odwiedzicie stoisko firmy Sauny Polska Łukasz Mazgaj.

Pełną ofertę odnajdziecie na stronie https://www.facebook.com/sauny.polska/ oraz na stoisku firmy. Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
27 marca 2023
Dach-Styl to kolejna firma biorąca udział w kwietniowych targach. Firma rozpoczynała działalność w 2000 roku, jako przedsiębiorstwo świadczące usługi dekarskie, a obecnie z powodzeniem działa w branży handlowo-usługowej. Powstała sieć sprzedaży liczy aktualnie osiem punktów, zlokalizowanych na terenie południowo-wschodniej Polski.
24 marca 2023
Każdy, kto w sobotę, 1 kwietnia pojawi się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach i odda krew, otrzyma bezpłatne zaproszenie na wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15 i 16 kwietnia w Targach Kielce.
22 marca 2023
Kwietniowe targi Dom, Ogród i Ty to wystawa zarówno dla mieszkańców regionu, jak i wykonawców, inwestorów, czy deweloperów. Wśród wielu produktów i usług do wyposażenia domów i ogrodów nie zabraknie także materiałów budowlanych. Swoją ofertę zaprezentuje m.in. CERADBUD, oferujący czerwoną ceramikę budowlaną.
14 marca 2023
Firma skupia się przede wszystkim na dostarczeniu klientom najwyższej jakości produktów. Działa na terenie województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, oraz południowej części województwa mazowieckiego. Zakład produkcyjny mieści się w Wymysłowie (gmina Opatów), gdzie działa także kopalnia wapienia dewońskiego, będąca źródłem surowca.
01 marca 2023
Kielecka firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje szeroki zakres produktów. W ich ofercie odnaleźć można najlepsze rozwiązania największych światowych marek. Podczas targów Dom, Ogród i Ty pokaże m.in. modele Defro Home SOLUM TOP i Defro Home IMPULS LA BP-BL.
27 lutego 2023
Prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec przyjedzie do Kielc, by wziąć udział w wiosennej wystawie Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15-16 kwietnia w Targach Kielce! Ogrodnik z pasją oraz szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci pojawi się na stoisku producenta kostki brukowej Pebia, którego jest ambasadorem.
13 lutego 2023
Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne mocowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i bardzo lekka budowa znajdują zastosowanie w przypadku obiektów architektonicznych, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami. Żaluzje można będzie zobaczyć na stoisku kieleckiej firmy ALUTOR 15-16 kwietnia w Targach Kielce.
08 lutego 2023
Wiosenna wystawa to idealne miejsce, by zobaczyć wiele nowości do domów i ogrodów. Jedną z nich będzie zupełnie nowa seria inteligentnych robotów koszących Automower® NERA od firmy Husqvarna. Nowa generacja wykorzystuje innowacyjną technologię pozycjonowania satelitarnego EPOS i umożliwia koszenie trawnika w oparciu o tzw. wirtualne granice, wyznaczane za pomocą smartfona oraz aplikacji.