IMG-20220422-WA0040.jpg

Domowe strefy relaksu od Sauny Polska

07 marca 2023
Czteroosobowa sauna elektryczna "Quattro", sauna Infrared z piecem elektrycznym, balia z aeromasażem i do schładzania, balia mobilna oraz drewniane donice ogrodowe – to tylko część produktów, które zobaczycie podczas targów Dom, Ogród i Ty na stoisku firmy Sauny Polska.

Łukasz Mazgaj, właściciel firmy Sauny Polska, wykonuje sauny fińskie tzw. suche, parowe i na podczerwień. Nie musicie martwić się o materiał, bo sam go organizuje, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu jest w stanie zapewnić rozsądne ceny dla swoich klientów.

Spod jego ręki powstają sauny z różnych gatunków drewna, charakteryzujące się niskim współczynnikiem nagrzewania oraz małym ciężarem własnym. Do ich stworzenia wykorzystuje wiele gatunków, m.in.: meranti, modrzew syberyjski, osikę, cedr kanadyjski, hemlok, świerk skandynawski (najtańsza wersja), czy brzozę syberyjską na ławeczki (tzw. zimne drewno) lub abachi.

W ofercie firmy znajdują się także sauny i balie mobilne oraz tężnie solankowe i groty solne. Chcesz zabrać saunę lub balię ze sobą lub wynająć podczas imprez okolicznościowych? Firma Sauny Polska dają taką możliwość, przygotowując mobilne wersje na przyczepce.

Regularne korzystanie z sauny ma niezwykle korzystny wpływ na zdrowie, kondycję organizmu i cerę oraz ogólne samopoczucie. Jeśli chcecie o nie zadbać, ale do tej pory wydawało Wam się, że montaż sauny w prywatnym domu jest niemożliwy i bardzo kosztowny, to czas to zmienić. Na stoisku Sauny Polska dowiecie się, jak zamontować saunę w Waszym domu i to za niewielkie pieniądze. Wystarczy, że pojawicie się w Targach Kielce w weekend 15-16 kwietnia na wystawie DOM, OGRÓD i TY i odwiedzicie stoisko firmy Sauny Polska Łukasz Mazgaj.

Pełną ofertę odnajdziecie na stronie https://www.facebook.com/sauny.polska/ oraz na stoisku firmy. Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.