husqvarna-logo.png

Inteligentne roboty koszące Husqvarna pokażą swoje możliwości na targach Dom, Ogród i Ty

08 lutego 2023
Wiosenna wystawa to idealne miejsce, by zobaczyć wiele nowości do domów i ogrodów. Jedną z nich będzie zupełnie nowa seria inteligentnych robotów koszących Automower® NERA od firmy Husqvarna. Nowa generacja wykorzystuje innowacyjną technologię pozycjonowania satelitarnego EPOS i umożliwia koszenie trawnika w oparciu o tzw. wirtualne granice, wyznaczane za pomocą smartfona oraz aplikacji.

Nowa generacja urządzeń to elastyczność pracy, która pozwala na koszenie poszczególnych fragmentów trawnika na różnych wysokościach, w różnych przedziałach czasowych. Instalacja maszyny jest jeszcze prostsza i szybsza. Trzy nowe modele Automower® NERA radzą sobie ze skomplikowanymi terenami i stromymi zboczami o nachyleniu nawet 50%. Obsługują powierzchnie od 2200 m² do 5000 m² i z łatwością omijają napotkane przeszkody, dzięki kamerom rozpoznawającym (Automower® 430X NERA, Automower® 450X NERA).

Od 1689 roku firma Husqvarna jest liderem rynku i producentem innowacyjnych, zrównoważonych produktów i usług wysokiej jakości do pielęgnacji terenów zieleni w parkach, lasach i w ogrodach. Skupia się na pracach badawczo-rozwojowych. Jest pionierem w dziedzinie robotów koszących i pilarek. Oferuje także szeroką gamę wysokowydajnych produktów akumulatorowych do pielęgnacji terenów zieleni. Jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań technologicznych i kolejnej generacji maszyn w kluczowych obszarach: roboty koszące, kosiarki samojezdne, pilarki, przecinarki zarówno do użytku profesjonalnego, jak i prywatnego. Zrównoważony rozwój, innowacyjność i cyfryzacja są ważnymi elementami działalności marki. Produkty Husqvarna sprzedawane są w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci dealerskiej.

"Cieszy nas, że unikatowa technologia EPOS będzie dostępna także dla właścicieli przydomowych ogrodów. Linia Automower® NERA to najnowsza generacja inteligentnej pielęgnacji trawników – ciche, precyzyjne, innowacyjne i niewymagające wysiłku użytkownika koszenie. Klient będzie mógł zdecydować czy dokona tradycyjnej instalacji Automower® NERA czy dokonując zakupu akcesoriów EPOS uczyni z robota maszynę bezprzewodową. Posiadanie doskonale skoszonego i dobrze wyglądającego trawnika nigdy nie było tak proste" – zachwala urządzenie Marcin Andrzejczyk, Marketing&Communication Manager w Husqvarna Poland.

Więcej informacji o firmie Husqvarna znajdziecie na stronie: www.husqvarna.com/pl oraz odwiedzając targi Dom, Ogród i Ty 15-16 kwietnia w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
27 marca 2023
Dach-Styl to kolejna firma biorąca udział w kwietniowych targach. Firma rozpoczynała działalność w 2000 roku, jako przedsiębiorstwo świadczące usługi dekarskie, a obecnie z powodzeniem działa w branży handlowo-usługowej. Powstała sieć sprzedaży liczy aktualnie osiem punktów, zlokalizowanych na terenie południowo-wschodniej Polski.
24 marca 2023
Każdy, kto w sobotę, 1 kwietnia pojawi się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach i odda krew, otrzyma bezpłatne zaproszenie na wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15 i 16 kwietnia w Targach Kielce.
22 marca 2023
Kwietniowe targi Dom, Ogród i Ty to wystawa zarówno dla mieszkańców regionu, jak i wykonawców, inwestorów, czy deweloperów. Wśród wielu produktów i usług do wyposażenia domów i ogrodów nie zabraknie także materiałów budowlanych. Swoją ofertę zaprezentuje m.in. CERADBUD, oferujący czerwoną ceramikę budowlaną.
14 marca 2023
Firma skupia się przede wszystkim na dostarczeniu klientom najwyższej jakości produktów. Działa na terenie województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, oraz południowej części województwa mazowieckiego. Zakład produkcyjny mieści się w Wymysłowie (gmina Opatów), gdzie działa także kopalnia wapienia dewońskiego, będąca źródłem surowca.
07 marca 2023
Czteroosobowa sauna elektryczna "Quattro", sauna Infrared z piecem elektrycznym, balia z aeromasażem i do schładzania, balia mobilna oraz drewniane donice ogrodowe – to tylko część produktów, które zobaczycie podczas targów Dom, Ogród i Ty na stoisku firmy Sauny Polska.
01 marca 2023
Kielecka firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje szeroki zakres produktów. W ich ofercie odnaleźć można najlepsze rozwiązania największych światowych marek. Podczas targów Dom, Ogród i Ty pokaże m.in. modele Defro Home SOLUM TOP i Defro Home IMPULS LA BP-BL.
27 lutego 2023
Prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec przyjedzie do Kielc, by wziąć udział w wiosennej wystawie Dom, Ogród i Ty, która odbędzie się 15-16 kwietnia w Targach Kielce! Ogrodnik z pasją oraz szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci pojawi się na stoisku producenta kostki brukowej Pebia, którego jest ambasadorem.
13 lutego 2023
Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne mocowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i bardzo lekka budowa znajdują zastosowanie w przypadku obiektów architektonicznych, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami. Żaluzje można będzie zobaczyć na stoisku kieleckiej firmy ALUTOR 15-16 kwietnia w Targach Kielce.