husqvarna-logo.png

Inteligentne roboty koszące Husqvarna pokażą swoje możliwości na targach Dom, Ogród i Ty

08 lutego 2023
Wiosenna wystawa to idealne miejsce, by zobaczyć wiele nowości do domów i ogrodów. Jedną z nich będzie zupełnie nowa seria inteligentnych robotów koszących Automower® NERA od firmy Husqvarna. Nowa generacja wykorzystuje innowacyjną technologię pozycjonowania satelitarnego EPOS i umożliwia koszenie trawnika w oparciu o tzw. wirtualne granice, wyznaczane za pomocą smartfona oraz aplikacji.

Nowa generacja urządzeń to elastyczność pracy, która pozwala na koszenie poszczególnych fragmentów trawnika na różnych wysokościach, w różnych przedziałach czasowych. Instalacja maszyny jest jeszcze prostsza i szybsza. Trzy nowe modele Automower® NERA radzą sobie ze skomplikowanymi terenami i stromymi zboczami o nachyleniu nawet 50%. Obsługują powierzchnie od 2200 m² do 5000 m² i z łatwością omijają napotkane przeszkody, dzięki kamerom rozpoznawającym (Automower® 430X NERA, Automower® 450X NERA).

Od 1689 roku firma Husqvarna jest liderem rynku i producentem innowacyjnych, zrównoważonych produktów i usług wysokiej jakości do pielęgnacji terenów zieleni w parkach, lasach i w ogrodach. Skupia się na pracach badawczo-rozwojowych. Jest pionierem w dziedzinie robotów koszących i pilarek. Oferuje także szeroką gamę wysokowydajnych produktów akumulatorowych do pielęgnacji terenów zieleni. Jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań technologicznych i kolejnej generacji maszyn w kluczowych obszarach: roboty koszące, kosiarki samojezdne, pilarki, przecinarki zarówno do użytku profesjonalnego, jak i prywatnego. Zrównoważony rozwój, innowacyjność i cyfryzacja są ważnymi elementami działalności marki. Produkty Husqvarna sprzedawane są w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci dealerskiej.

"Cieszy nas, że unikatowa technologia EPOS będzie dostępna także dla właścicieli przydomowych ogrodów. Linia Automower® NERA to najnowsza generacja inteligentnej pielęgnacji trawników – ciche, precyzyjne, innowacyjne i niewymagające wysiłku użytkownika koszenie. Klient będzie mógł zdecydować czy dokona tradycyjnej instalacji Automower® NERA czy dokonując zakupu akcesoriów EPOS uczyni z robota maszynę bezprzewodową. Posiadanie doskonale skoszonego i dobrze wyglądającego trawnika nigdy nie było tak proste" – zachwala urządzenie Marcin Andrzejczyk, Marketing&Communication Manager w Husqvarna Poland.

Więcej informacji o firmie Husqvarna znajdziecie na stronie: www.husqvarna.com/pl oraz odwiedzając targi Dom, Ogród i Ty 15-16 kwietnia w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
16 kwietnia 2023
Gwiazda telewizji TTV i HGTV Dominik Strzelec dzielił się swoim bogatym doświadczeniem w urządzaniu ogrodów ze zwiedzającymi wystawę Dom, Ogród i Ty. Na spotkanie z ekspertem przyszły dziesiątki pasjonatów. Padło wiele pytań, także o… jego ogród.  
16 kwietnia 2023
Żaluzje sterowane radiowo lub smartfonem, roboty koszące, które same dbają o trawnik, systemy smart zastępujące domownika w wielu zadaniach, ogrodowe sauny i spa... Wystawcy targów Dom, Ogród i Ty prezentują wiele rozwiązań, które wspierają w codziennych pracach, a także zapewniają komfortowy wypoczynek. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 17 w Targach Kielce.
16 kwietnia 2023
Cebulki i sadzonki kwiatów, drzewek, krzewów, pnączy - także owocowych cieszą się wielkim powodzeniem w czasie targów Dom, Ogród i Ty. Szansa na zakup w Targach Kielce jeszcze w niedzielę, do godziny 17.
16 kwietnia 2023
Mieszkańcy regionu dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy. Szczególne oblężenie przeżywała strefa zieleni, w której czekał duży wybór sadzonek, krzewów, drzewek owocowych i innych gatunków roślin. Odwiedzający korzystali także z porad ekspertów. Dziś kolejna okazja by porozmawiać z architektami i fachowcami oraz zapoznać się z ofertą materiałów dla domu i ogrodu.
15 kwietnia 2023
Nie tylko sprzęty i materiały dla domu i ogrodu mogą oglądać mieszkańcy regionu odwiedzający w ten weekend Targi Kielce. Na fanów motoryzacji czekają najnowsze modele samochodów prezentowane przez lokalnych dilerów. Nie brakuje też oferty dla miłośników jednośladów.
15 kwietnia 2023
Odwiedzający 30. edycję targów materiałów budowlanych oraz wyposażenia dla domu i ogrodu mogą skorzystać z darmowej porady ekspertów w zakresie projektowania wnętrz i ogrodów, a także dostępnych możliwości finansowania kredytów oraz oszczędzania. Sprawdź jak przygotować się do takiego spotkania!
15 kwietnia 2023
Przed zwiedzającymi dwa dni wypełnione najnowocześniejszą ofertą sprzętów i materiałów dla domu i ogrodu. Dla mieszkańców regionu, oprócz narzędzi do pielęgnacji ogrodu, profesjonalnych pieców do pizzy, inteligentnych robotów koszących, mobilnych saun, domowych stref relaksu, nowoczesnych żaluzji fasadowych, kominków i wielu innych artykułów, przygotowano kilka stref tematycznych w tym: zabaw dla dzieci, porad architektów i ekspertów, motoryzacji oraz roślin.
14 kwietnia 2023
3dArtech to kielecka firma, rozpoznawalna w kraju oraz poza jego granicami w branży innowacyjnych technologii. Podczas targów Dom, Ogród i Ty zaprezentuje wyroby wykonane w opracowanych samodzielnie technologiach ARCUS oraz SkribiArt.