4insulation - targi izolacji przemysłowych

4INSULATION po raz drugi w Kielcach

Po raz drugi w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbyły się Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION. Wydarzenie przyciągnęło najważniejsze firmy z branży, instalatorów, inwestorów, architektów, a także decydentów firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego.

Targi 4INSULATION to platforma spotkań wytwórców materiałów, producentów rusztowań i konstruktorów budowlanych z architektami, przedstawicielami branży BHP i PPOŻ oraz instalatorami.  To jedyne w Polsce targi dedykowane branży izolacji. Wydarzenie jest więc najlepszym sposobem nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami polskich, a także  zagranicznych firm. Organizatorzy targów tworzą platformę łączącą producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami, a atmosfera panująca w kieleckim ośrodku sprzyja podejmowaniu biznesowych decyzji.

konferencja heat not lost podczas targów izolacji przemysłowej 4insulation Targi Izolacji 4INSULATION umożliwiają prezentację oferty i możliwości firmy na arenie polskiej i międzynarodowej, a także przeprowadzenie bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami. Wydarzenie jest miejscem prezentacji najnowszych technologii z zakresu izolacji: nowatorskich produktów oraz  innowacyjnych materiałów wykonanych w ekologiczny sposób. Wśród Wystawców tegorocznych targów znaleźli się m.in. firma MABI – producent maszyn dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyn do obróbki blachy, firma MTR IZO oferująca rozwiązania dla przemysłu oraz Fischer Polska należąca do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego.

Odwiedzający V edycję targów 4INSULATION mieli okazję wziąć udział w konferencji dedykowanej branży instalacyjnej. HEAT NOT LOST była doskonałą okazją do poznania najnowszych rozwiązań, a także naukowych doniesień z tej gałęzi przemysłu. Wśród prelegentów konferencji znaleźli się polscy i zagraniczni specjaliści. Konferencję podzielono na trzy panele. Pierwszy z nich dotyczył m.in. produkcji energii elektrycznej i ciepła oraz transformacji energetycznej. W drugim panelu omówiono wybrane źródła energii oraz kwestie elektromobilności, a w ostatnim z paneli rozmawiano m.in. o kogeneracji i efektywności energetycznej. Drugiego dnia konferencji zorganizowano panel online, który dotyczył m.in. magazynowania energii oraz biogazowni.

Targom 4INSULATION towarzyszyły Targi ENEX oraz Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Aktualności
27 stycznia 2022
Fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego. Grupa Fisher dostarczyła już ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych!
26 stycznia 2022
Rozwiązania dla przemysłu oferowane przez firmę MTR IZO znajdują zastosowanie zarówno w dziedzinie: energetyki, ciepłownictwa, odlewni i hutnictwie, jak również we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
25 stycznia 2022
MABI AG już od ponad 50 lat wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Produkty firmy zostaną zaprezentowane podczas targów 4Insulation w Targach Kielce.
18 stycznia 2022
Już po raz szósty w Targach Kielce odbędzie się konferencja dla branży energetycznej HEAT NOT LOST towarzysząca targom 4INSULATION. Wydarzenie wspiera Wielkopolska Dolina Energii.
24 listopada 2021
Po raz szósty uczestnicy konferencji naukowo-technicznej Heat not Lost będą mieli okazje poszerzyć praktycznej wiedzy z zakresu szerokorozumianej poprawy efektywności energetycznej. Wydarzenie towarzyszy targom 4Insuletion dedykowanym branży izolacji przemysłowych i budowlanych.
18 lutego 2021
Targi Enex to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży odnawialnych źródeł energii. Towarzyszące mu targi 4Insulation to także jedyna w Polsce wystawa skupiająca się wokół izolacji przemysłowych. Pojawienie się firmy na tych wydarzeniach to gwarancja sukcesu. Rozumiemy jednak, że to duży koszt, dlatego podpowiadamy: skorzystaj z dofinansowania klastra LTPP.
17 grudnia 2020
Targi 4INSULATION to jedyne w o Polsce wydarzenie dedykowane branży izolacji przemysłowych. Impreza towarzyszy targom Enex, a te zostały przełożone. Wydarzenia odbędą się między 28 a 29 kwietnia 2021 r..
01 grudnia 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich materiałów izolacyjnych i usług z nimi związanych, ale także możliwość pozyskiwania strategicznych partnerów biznesowych, podpisywania umów oraz wymiany doświadczeń.
20 października 2020
Rozpoczynające się w lutym targi 4INSULATION już dziś przyciągają zagranicznych wystawców. Do grona firm, które zaprezentują swoje produkty w kieleckim ośrodku wystawienniczym dołącza MABI.
19 października 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych będą kolejnym wydarzeniem organizowanym z pandemią w tle. Pracownicy Targów Kielce wprowadzają procedury, dzięki którym hala wystawiennicze to bezpieczna przestrzeń.
19 października 2020
Konferencja Naukowo-Techniczna HIT NOT LOST jest tradycją targów 4INSULATION. Co roku Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju organizuje wydarzenie, zapraszając do współpracy branżowych specjalistów z całego świata. Organizatorzy targów już dziś zapraszają na konferencję, która odbędzie się 24 i 25 lutego w Targach Kielce.
26 lutego 2019
Konferencja Naukowo-Techniczna „ HEAT NOT LOST” odbyła się już po raz czwarty. Na sali zgromadziła wielu zainteresowanych.
19 lutego 2019
Kolejny wystawca salonu 4Insulation, które rozpoczynają się 27 lutego w Targach Kielce jest międzynarodowa firma Tinsmith & Insulation. Wydarzenie potrwa do 28 lutego.
08 lutego 2019
Firma JH Ziegler jest dostawcą specjalistycznych włóknin igłowanych, laminowanych i wielowarstwowych, które znajdą szereg zastosowań. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
05 lutego 2019
MTR IZO to polska firma współpracująca z wieloma producentami z branży izolacyjnej. Podczas targów 4Insulation, zaprezentuje szeroką ofertę, z którą będzie można zapoznać się już między 27 a 28 lutego w Targach Kielce.
30 stycznia 2019
Podczas wystawy 4Insulation, która odbędzie się między 27 a 28 lutego w Targach Kielce, zostanie zorganizowana IV Konferencja Naukowo – Techniczna HEAT not LOST. Jej pomysłodawcą jest Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju.
23 stycznia 2019
ROCWOOL to kolejna firma, z której ofertą będą mogli zapoznać się zwiedzający targów 4Insulation. Wystawa odbywa się po raz pierwszy w Targach Kielce, równolegle z targami ENEX oraz EKOTECH.
17 stycznia 2019
MABI AG to szwajcarska firma, która od 1969 roku wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Stoisko firmy będzie można odwiedzić między 27 a 28 lutego w podczas targów 4Insulation.
03 stycznia 2019
Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION przed nami. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce w dniach 27-28 luty 2019r.
PATRONAT HONOROWY