Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL

4INSULATION (28-29.04.2021)

V Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION

TARGI PRZENIESIONE - NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE

Na targi zapraszają min.:

Szanowni Państwo,

z uwagi na sytuację epidemiologiczną i wciąż nieznaną datę odmrożenia branży spotkań Zarząd Targów Kielce został zmuszony do podjęcia trudnej decyzji o przeniesieniu targów 4Insulation. V Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych odbędą się 23 i 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce.  Rozmowy z przedstawicielami branży umacniają nas w wierze, że ta decyzja jest słuszna, zarówno dla Targów Kielce, jak i dla całego grona  naszych wystawców.

Chcę zapewnić Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby targi 4Insulation, które odbędą się za rok, były jeszcze lepsze i bardziej interesujące od poprzedniej edycji. Zespół Targów Kielce pracuje nad tym nieustannie, wciąż szukając nowych możliwości i rozwiązań, które zajmują branżę.

Mam nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem. Liczę również na to, że zobaczymy się wszyscy już za rok podczas V Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4Insulation.

W imieniu Zarządu Targów Kielce,
Dr Andrzej Mochoń

 


 

4insulation - targi izolacji przemysłowych

4INSULATION po raz drugi w Kielcach

Nowoczesne rozwiązania izolacyjne to podstawa bezpiecznego i energooszczędnego funkcjonowania budynków przemysłowych.

Coraz więcej osób, właścicieli różnej wielkości przedsiębiorstw zdaje sobie z tego sprawę. Rodzi to większe zapotrzebowanie na branżowych specjalistów – i właśnie im dedykowane są targi 4INSULATION, które po raz drugi obędą się w Targach Kielce.

Pierwsza kielecka edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION odbyła się w lutym 2019 roku. Wydarzenie przyciągnęło najważniejsze firmy z branży, a także wielu zwiedzających, w tym instalatorów, inwestorów, architektów, a także decydentów firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego.

Branża izolacji przemysłowych po raz drugi w Kielcach

konferencja heat not lost podczas targów izolacji przemysłowej 4insulation Targi 4INSULATION to platforma spotkań wytwórców materiałów, producentów rusztowań i konstruktorów budowlanych z architektami, przedstawicielami branży BHP i PPOŻ oraz instalatorami. Podczas zeszłorocznej edycji mogliśmy przekonać się, że wydarzenie jest miejscem prezentacji najnowszych technologii z zakresu izolacji przemysłowych: nowatorskich produktów oraz  innowacyjnych materiałów wykonanych w ekologiczny sposób.

4INSULATION to jedyne w Polsce targi dedykowane branży izolacji przemysłowych. Wydarzenie jest więc najlepszym sposobem nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami polskich, a także  zagranicznych firm, które już dziś potwierdziły swój udział w lutowej edycji. Organizatorzy targów tworzą platformę łączącą producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami, a atmosfera panująca w kieleckim ośrodku sprzyja podejmowaniu biznesowych decyzji.

Targi 4INSULATION są wydarzeniem coraz mocniej zakorzenionym w branży. Udział w wystawie jest więc dobrym wizerunkowym posunięciem, które daje możliwość prezentacji możliwości firmy na arenie polskiej i międzynarodowej. To także dobra okazja na porównanie oferty z konkurencją, przeprowadzenie bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami; przedstawienie portfolio produktowego, a także możliwość zdania pytań o bieżące potrzeby branży.

Odwiedzający targi 4INSULATION mają okazję wziąć udział w konferencji dedykowanej branży instalacyjnej. HEAT NOT LOST to doskonała okazja do poznania najnowszych rozwiązań, a także naukowych doniesień z tej gałęzi przemysłu. Warto dodać, że prelegentami konferencji są polscy i zagraniczni specjaliści, którzy na co dzień zgłębiają tematy m.in. wysokosprawnej kogeneracji.

4INSULATION to wydarzenie, które towarzyszy targom ENEX/ ENEX Nowa Energia, największej w Polsce wystawy odnawialnych źródeł energii

Aktualności
18 lutego 2021
Targi Enex to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży odnawialnych źródeł energii. Towarzyszące mu targi 4Insulation to także jedyna w Polsce wystawa skupiająca się wokół izolacji przemysłowych. Pojawienie się firmy na tych wydarzeniach to gwarancja sukcesu. Rozumiemy jednak, że to duży koszt, dlatego podpowiadamy: skorzystaj z dofinansowania klastra LTPP.
17 grudnia 2020
Targi 4INSULATION to jedyne w o Polsce wydarzenie dedykowane branży izolacji przemysłowych. Impreza towarzyszy targom Enex, a te zostały przełożone. Wydarzenia odbędą się między 28 a 29 kwietnia 2021 r..
01 grudnia 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich materiałów izolacyjnych i usług z nimi związanych, ale także możliwość pozyskiwania strategicznych partnerów biznesowych, podpisywania umów oraz wymiany doświadczeń.
20 października 2020
Rozpoczynające się w lutym targi 4INSULATION już dziś przyciągają zagranicznych wystawców. Do grona firm, które zaprezentują swoje produkty w kieleckim ośrodku wystawienniczym dołącza MABI.
19 października 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych będą kolejnym wydarzeniem organizowanym z pandemią w tle. Pracownicy Targów Kielce wprowadzają procedury, dzięki którym hala wystawiennicze to bezpieczna przestrzeń.
19 października 2020
Konferencja Naukowo-Techniczna HIT NOT LOST jest tradycją targów 4INSULATION. Co roku Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju organizuje wydarzenie, zapraszając do współpracy branżowych specjalistów z całego świata. Organizatorzy targów już dziś zapraszają na konferencję, która odbędzie się 24 i 25 lutego w Targach Kielce.
26 lutego 2019
Konferencja Naukowo-Techniczna „ HEAT NOT LOST” odbyła się już po raz czwarty. Na sali zgromadziła wielu zainteresowanych.
19 lutego 2019
Kolejny wystawca salonu 4Insulation, które rozpoczynają się 27 lutego w Targach Kielce jest międzynarodowa firma Tinsmith & Insulation. Wydarzenie potrwa do 28 lutego.
08 lutego 2019
Firma JH Ziegler jest dostawcą specjalistycznych włóknin igłowanych, laminowanych i wielowarstwowych, które znajdą szereg zastosowań. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
05 lutego 2019
MTR IZO to polska firma współpracująca z wieloma producentami z branży izolacyjnej. Podczas targów 4Insulation, zaprezentuje szeroką ofertę, z którą będzie można zapoznać się już między 27 a 28 lutego w Targach Kielce.
30 stycznia 2019
Podczas wystawy 4Insulation, która odbędzie się między 27 a 28 lutego w Targach Kielce, zostanie zorganizowana IV Konferencja Naukowo – Techniczna HEAT not LOST. Jej pomysłodawcą jest Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju.
23 stycznia 2019
ROCWOOL to kolejna firma, z której ofertą będą mogli zapoznać się zwiedzający targów 4Insulation. Wystawa odbywa się po raz pierwszy w Targach Kielce, równolegle z targami ENEX oraz EKOTECH.
17 stycznia 2019
MABI AG to szwajcarska firma, która od 1969 roku wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Stoisko firmy będzie można odwiedzić między 27 a 28 lutego w podczas targów 4Insulation.
03 stycznia 2019
Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION przed nami. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce w dniach 27-28 luty 2019r.

Zapraszamy również na targi:

28-29.04.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
28-29.04.2021