Mabi-4Insulation.jpg

MABI na targach 4INSULATION

20 października 2020
Rozpoczynające się w lutym targi 4INSULATION już dziś przyciągają zagranicznych wystawców. Do grona firm, które zaprezentują swoje produkty w kieleckim ośrodku wystawienniczym dołącza MABI.

MABI to szwajcarski producent maszyn do obróbki blach,  specjalizującej się w technologii izolacji. Jak podkreśla przedstawiciel firmy Markus Biland, targi mają dla firmy ogromne znaczenie. - Możemy zaprezentować specjalistycznej publiczności nasze innowacje, takie jak nowe i ekonomiczne linie do produkcji rur MABI 3000E EVO czy MABI 12-2 Vario i MABI 16-3 Vario – dodaje Szwajcar.

MABI przedstawi również aktualny stan cyfrowego systemu pomiarowego i rozwiązania skanera laserowego firmy MABI.  Wszystkie maszyny są w „zielone technologicznie”. Oznacza to brak emisji CO2, brak emisji, brak dymu. - Dzięki opatentowanym i mechanicznym systemom cięcia nasi klienci dokonują rzadkich i niedrogich konserwacji – mówi Markus Biland

Dalsze nowości od szwajcarskiej firmy to: frezarki MABI Logo, MABI Clou i MABI 3A, które można opcjonalnie zamówić jako „zieloną linię”. Ta opcja obejmuje funkcję oszczędzania energii a także dodatkową funkcję bezpieczeństwa.

(MBr)

Polecane aktualności
27 stycznia 2022
Fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego. Grupa Fisher dostarczyła już ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych!
26 stycznia 2022
Rozwiązania dla przemysłu oferowane przez firmę MTR IZO znajdują zastosowanie zarówno w dziedzinie: energetyki, ciepłownictwa, odlewni i hutnictwie, jak również we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
25 stycznia 2022
MABI AG już od ponad 50 lat wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Produkty firmy zostaną zaprezentowane podczas targów 4Insulation w Targach Kielce.
18 stycznia 2022
Już po raz szósty w Targach Kielce odbędzie się konferencja dla branży energetycznej HEAT NOT LOST towarzysząca targom 4INSULATION. Wydarzenie wspiera Wielkopolska Dolina Energii.
24 listopada 2021
Po raz szósty uczestnicy konferencji naukowo-technicznej Heat not Lost będą mieli okazje poszerzyć praktycznej wiedzy z zakresu szerokorozumianej poprawy efektywności energetycznej. Wydarzenie towarzyszy targom 4Insuletion dedykowanym branży izolacji przemysłowych i budowlanych.
18 lutego 2021
Targi Enex to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży odnawialnych źródeł energii. Towarzyszące mu targi 4Insulation to także jedyna w Polsce wystawa skupiająca się wokół izolacji przemysłowych. Pojawienie się firmy na tych wydarzeniach to gwarancja sukcesu. Rozumiemy jednak, że to duży koszt, dlatego podpowiadamy: skorzystaj z dofinansowania klastra LTPP.
17 grudnia 2020
Targi 4INSULATION to jedyne w o Polsce wydarzenie dedykowane branży izolacji przemysłowych. Impreza towarzyszy targom Enex, a te zostały przełożone. Wydarzenia odbędą się między 28 a 29 kwietnia 2021 r..
01 grudnia 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich materiałów izolacyjnych i usług z nimi związanych, ale także możliwość pozyskiwania strategicznych partnerów biznesowych, podpisywania umów oraz wymiany doświadczeń.