www.jpg

Sklep 4INSULATION

01 grudnia 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich materiałów izolacyjnych i usług z nimi związanych, ale także możliwość pozyskiwania strategicznych partnerów biznesowych, podpisywania umów oraz wymiany doświadczeń.

Podobnie jak i w poprzednich latach na Międzynarodowych Targach Izolacji 4INSULATION nie zabraknie także konferencji i szkoleń, które przyciągają tysiące specjalistów z branży i pozwalają poszerzyć swoją wiedzę.

Jednak prezentacja oferty licznym profesjonalnym zwiedzającym czy udział w branżowych konferencjach to nie jedyne możliwości, jakie dają targi 4INSULATION.

Nasi wystawcy mają możliwość sprzedaży swoich produktów lub usług w sklepie 4INSULATION, będącym nowoczesnym pasażem internetowym, zrzeszającym dla kupujących produkty termoizolacyjne z całego świata, dostępne w jednym miejscu.

Sklep 4INSULATION prowadzi sprzedaż internetową wszelkiego rodzaju materiałów izolacyjnych i akcesoriów dedykowanych do wykonywania izolacji, a także usług. W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

  • materiały izolacyjne,
  • maszyny i narzędzia,
  • wyposażenie pomocnicze,
  • aparatury pomiarowo-kontrolne.

Pasaż internetowy 4INSULATION cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów, dzięki czemu sprzedaż w nim swoich produktów, jest doskonałą okazją dla każdego producenta na zwiększenie swoich zysków oraz rozpoznawalności marki.

Produkty w sklepie 4INSULATION opatrzone są zawsze logiem producenta, a także opisem technicznym, prezentującym ich walory.

Wszelkie kwestie związane z obsługą klienta, dostarczeniem towaru, a także opłatami za zamówienia leżą w gestii sklepu, a rozliczenia z firmami korzystającymi z możliwości sprzedaży swoich produktów i usług w naszym sklepie 4INSULATION ustalane są w ramach indywidualnych kontraktów i umów handlowych.

Dlatego też w przypadku pytań lub chęci skorzystania z naszej oferty zachęcamy do kontaktu z nami!

(Mbr)

Polecane aktualności
27 stycznia 2022
Fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego. Grupa Fisher dostarczyła już ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych!
26 stycznia 2022
Rozwiązania dla przemysłu oferowane przez firmę MTR IZO znajdują zastosowanie zarówno w dziedzinie: energetyki, ciepłownictwa, odlewni i hutnictwie, jak również we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
25 stycznia 2022
MABI AG już od ponad 50 lat wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Produkty firmy zostaną zaprezentowane podczas targów 4Insulation w Targach Kielce.
18 stycznia 2022
Już po raz szósty w Targach Kielce odbędzie się konferencja dla branży energetycznej HEAT NOT LOST towarzysząca targom 4INSULATION. Wydarzenie wspiera Wielkopolska Dolina Energii.
24 listopada 2021
Po raz szósty uczestnicy konferencji naukowo-technicznej Heat not Lost będą mieli okazje poszerzyć praktycznej wiedzy z zakresu szerokorozumianej poprawy efektywności energetycznej. Wydarzenie towarzyszy targom 4Insuletion dedykowanym branży izolacji przemysłowych i budowlanych.
18 lutego 2021
Targi Enex to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży odnawialnych źródeł energii. Towarzyszące mu targi 4Insulation to także jedyna w Polsce wystawa skupiająca się wokół izolacji przemysłowych. Pojawienie się firmy na tych wydarzeniach to gwarancja sukcesu. Rozumiemy jednak, że to duży koszt, dlatego podpowiadamy: skorzystaj z dofinansowania klastra LTPP.
17 grudnia 2020
Targi 4INSULATION to jedyne w o Polsce wydarzenie dedykowane branży izolacji przemysłowych. Impreza towarzyszy targom Enex, a te zostały przełożone. Wydarzenia odbędą się między 28 a 29 kwietnia 2021 r..
20 października 2020
Rozpoczynające się w lutym targi 4INSULATION już dziś przyciągają zagranicznych wystawców. Do grona firm, które zaprezentują swoje produkty w kieleckim ośrodku wystawienniczym dołącza MABI.