MABI-Logo-300-300.jpg
MABI AG Wystawcą targów 4Insulation.

Precyzyjne maszyny od międzynarodowej firmy przemysłowej na targach 4 insulation

25 stycznia 2022
MABI AG już od ponad 50 lat wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Produkty firmy zostaną zaprezentowane podczas targów 4Insulation w Targach Kielce.

Maszyny do izolacji marki MABI wytwarzane są ze szwajcarską precyzją przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań. W ofercie firmy znajdują się specjalistyczne urządzenia m.in.: maszyny do przycinania długości, linie do produkcji rur, uniwersalne maszyny do cięcia, maszyny do zawijania, gięcia, zaginania, wykrawarki i kowarki.

W ostatnim czasie całkowicie przerobiono maszynę MABI Bingo „EVO” – na nowo opracowano oprogramowanie produktu. Dzięki temu możliwe jest teraz łatwiejsze implementowanie danych DXF w rzeczywistych ruchach cięcia, a nowy system przetwarzania danych ułatwia cały proces produkcji. Dodatkowo, na żądanie klienta dostępne jest także opcjonalne źródło lasera.

Z pełną ofertą firmy MABI AG będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. w Targach Kielce podczas Międzynarodowych Targów Izolacji 4INSULATION.

Zachęcamy do rejestracji na targi: https://www.targikielce.pl/4insulation/rejestracja-zwiedzajacych

4Insulation towarzyszy targom ENEX/ ENEX Nowa Energia, największej w Polsce wystawie odnawialnych źródeł energii.

(MCh)

Polecane aktualności
27 stycznia 2022
Fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego. Grupa Fisher dostarczyła już ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych!
26 stycznia 2022
Rozwiązania dla przemysłu oferowane przez firmę MTR IZO znajdują zastosowanie zarówno w dziedzinie: energetyki, ciepłownictwa, odlewni i hutnictwie, jak również we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
18 stycznia 2022
Już po raz szósty w Targach Kielce odbędzie się konferencja dla branży energetycznej HEAT NOT LOST towarzysząca targom 4INSULATION. Wydarzenie wspiera Wielkopolska Dolina Energii.
24 listopada 2021
Po raz szósty uczestnicy konferencji naukowo-technicznej Heat not Lost będą mieli okazje poszerzyć praktycznej wiedzy z zakresu szerokorozumianej poprawy efektywności energetycznej. Wydarzenie towarzyszy targom 4Insuletion dedykowanym branży izolacji przemysłowych i budowlanych.
18 lutego 2021
Targi Enex to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży odnawialnych źródeł energii. Towarzyszące mu targi 4Insulation to także jedyna w Polsce wystawa skupiająca się wokół izolacji przemysłowych. Pojawienie się firmy na tych wydarzeniach to gwarancja sukcesu. Rozumiemy jednak, że to duży koszt, dlatego podpowiadamy: skorzystaj z dofinansowania klastra LTPP.
17 grudnia 2020
Targi 4INSULATION to jedyne w o Polsce wydarzenie dedykowane branży izolacji przemysłowych. Impreza towarzyszy targom Enex, a te zostały przełożone. Wydarzenia odbędą się między 28 a 29 kwietnia 2021 r..
01 grudnia 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich materiałów izolacyjnych i usług z nimi związanych, ale także możliwość pozyskiwania strategicznych partnerów biznesowych, podpisywania umów oraz wymiany doświadczeń.
20 października 2020
Rozpoczynające się w lutym targi 4INSULATION już dziś przyciągają zagranicznych wystawców. Do grona firm, które zaprezentują swoje produkty w kieleckim ośrodku wystawienniczym dołącza MABI.