Bez-tytulu.png
MTR IZO dostawcą rozwiązań dla przemysłu.

Dostawca rozwiązań dla przemysłu na targach 4Insulation!

26 stycznia 2022
Rozwiązania dla przemysłu oferowane przez firmę MTR IZO znajdują zastosowanie zarówno w dziedzinie: energetyki, ciepłownictwa, odlewni i hutnictwie, jak również we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.

MTR IZO jest firmą działającą na rynku od kilkunastu lat, w zakresie zaopatrzenia i rozwiązań dla przemysłu w materiały uszczelniające i termoizolacyjne najwyższej jakości.

W ofercie firmy MTR IZO znajdują się takie wyroby jak:

  • wymurówki pieców indukcyjnych: betony do kadzi i zalewarek,
  • materiały odlewnicze: masy formierskie,puder,pokrycia na kokile i rdzenie,
  • materiały termoizolacyjne (do 1800°C): maty, sznury, węże, płyty,cegły, kształtki, kleje,
  • materiały elektroizolacyjne: mikanit, tulejki, folie mikowe,
  • tworzywa sztuczne: teflon, tekstolit, guma,
  • piece przemysłowe: budowa i modernizacja.

Przedsiębiorstwo współpracuje z producentami, którzy gwarantują materiały najwyższej jakości:

  • REFRACTORY SOLUTIONS INSERTEC S.L.U.- produkcja materiałów ogniotrwałych dla odlewni- betony żaroodporne, wymurówki pieców indukcyjnych.
  • KBO Gmbh- masy formierskie, kleje, pokrycia na formy i kokile.
  • HKO Isolier- und Textiltechnik GmbH – tkaniny, taśmy, maty, sznury, tekstylia techniczne.

Z ofertą przedsiębiorstwa będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. w Targach Kielce podczas Międzynarodowych Targów Izolacji 4Insulation!

(MCh)

 

Polecane aktualności
27 stycznia 2022
Fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego. Grupa Fisher dostarczyła już ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych!
25 stycznia 2022
MABI AG już od ponad 50 lat wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Produkty firmy zostaną zaprezentowane podczas targów 4Insulation w Targach Kielce.
18 stycznia 2022
Już po raz szósty w Targach Kielce odbędzie się konferencja dla branży energetycznej HEAT NOT LOST towarzysząca targom 4INSULATION. Wydarzenie wspiera Wielkopolska Dolina Energii.
24 listopada 2021
Po raz szósty uczestnicy konferencji naukowo-technicznej Heat not Lost będą mieli okazje poszerzyć praktycznej wiedzy z zakresu szerokorozumianej poprawy efektywności energetycznej. Wydarzenie towarzyszy targom 4Insuletion dedykowanym branży izolacji przemysłowych i budowlanych.
18 lutego 2021
Targi Enex to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży odnawialnych źródeł energii. Towarzyszące mu targi 4Insulation to także jedyna w Polsce wystawa skupiająca się wokół izolacji przemysłowych. Pojawienie się firmy na tych wydarzeniach to gwarancja sukcesu. Rozumiemy jednak, że to duży koszt, dlatego podpowiadamy: skorzystaj z dofinansowania klastra LTPP.
17 grudnia 2020
Targi 4INSULATION to jedyne w o Polsce wydarzenie dedykowane branży izolacji przemysłowych. Impreza towarzyszy targom Enex, a te zostały przełożone. Wydarzenia odbędą się między 28 a 29 kwietnia 2021 r..
01 grudnia 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich materiałów izolacyjnych i usług z nimi związanych, ale także możliwość pozyskiwania strategicznych partnerów biznesowych, podpisywania umów oraz wymiany doświadczeń.
20 października 2020
Rozpoczynające się w lutym targi 4INSULATION już dziś przyciągają zagranicznych wystawców. Do grona firm, które zaprezentują swoje produkty w kieleckim ośrodku wystawienniczym dołącza MABI.