FAZ-II-PPT-RGB-30-06-2022-V2.jpg
Fischer Polska na targach 4Insultaion!

Najwyższej jakości systemy zamocowań od Fischer Polska

27 stycznia 2022
Fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego. Grupa Fisher dostarczyła już ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych!

Grupa Fischer w ciągu ostatnich pięciu dekad dostarczyła ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych w wielu dziedzinach inżynierskich. Grupa Fisher obecna jest w 18 krajach na całym świecie z kilkoma zakładami produkcyjnymi.

Jednostka handlowa w Polsce posiada w swojej ofercie szeroką gamę najwyższej jakości systemów zamocowań:

  • kotwy i łączniki do małych obciążeń,
  • kotwy mechaniczne do wysokich obciążeń,
  • kotwy chemiczne,
  • masy i piany uszczelniające,
  • systemy mocowań instalacji - Samontec,
  • systemy fasadowe ACT,
  • elementy złączne dla rynku detalicznego,
  • akcesoria dla elektronarzędzi.

Nadrzędnym celem Fischer Polska jest obsługa klientów na najwyższym poziomie. Polska jednostka posiada wykształconą kadrę inżynierów blisko współpracujących z biurami projektów. Rozbudowane zaplecze logistyczne i magazynowe pozwala na elastyczne dopasowanie się do potrzeb klienta i sprostanie wymogom szybkiej dostawy w każde miejsce Polski.

Zapraszamy już od 23 do 24 lutego br. do Targów Kielce na Międzynarodowe Targi Izolacji 4Insulation!

(MCh)

Polecane aktualności
26 stycznia 2022
Rozwiązania dla przemysłu oferowane przez firmę MTR IZO znajdują zastosowanie zarówno w dziedzinie: energetyki, ciepłownictwa, odlewni i hutnictwie, jak również we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
25 stycznia 2022
MABI AG już od ponad 50 lat wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Produkty firmy zostaną zaprezentowane podczas targów 4Insulation w Targach Kielce.
18 stycznia 2022
Już po raz szósty w Targach Kielce odbędzie się konferencja dla branży energetycznej HEAT NOT LOST towarzysząca targom 4INSULATION. Wydarzenie wspiera Wielkopolska Dolina Energii.
24 listopada 2021
Po raz szósty uczestnicy konferencji naukowo-technicznej Heat not Lost będą mieli okazje poszerzyć praktycznej wiedzy z zakresu szerokorozumianej poprawy efektywności energetycznej. Wydarzenie towarzyszy targom 4Insuletion dedykowanym branży izolacji przemysłowych i budowlanych.
18 lutego 2021
Targi Enex to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży odnawialnych źródeł energii. Towarzyszące mu targi 4Insulation to także jedyna w Polsce wystawa skupiająca się wokół izolacji przemysłowych. Pojawienie się firmy na tych wydarzeniach to gwarancja sukcesu. Rozumiemy jednak, że to duży koszt, dlatego podpowiadamy: skorzystaj z dofinansowania klastra LTPP.
17 grudnia 2020
Targi 4INSULATION to jedyne w o Polsce wydarzenie dedykowane branży izolacji przemysłowych. Impreza towarzyszy targom Enex, a te zostały przełożone. Wydarzenia odbędą się między 28 a 29 kwietnia 2021 r..
01 grudnia 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich materiałów izolacyjnych i usług z nimi związanych, ale także możliwość pozyskiwania strategicznych partnerów biznesowych, podpisywania umów oraz wymiany doświadczeń.
20 października 2020
Rozpoczynające się w lutym targi 4INSULATION już dziś przyciągają zagranicznych wystawców. Do grona firm, które zaprezentują swoje produkty w kieleckim ośrodku wystawienniczym dołącza MABI.