188809643-2792850220965661-2866363059361706060-n.png
Wielkopolska Dolina Energii partnerem konferencji HEAT NOT LOST.

Wielkopolska Dolina Energii partnerem konferencji HEAT NOT LOST

18 stycznia 2022
Już po raz szósty w Targach Kielce odbędzie się konferencja dla branży energetycznej HEAT NOT LOST towarzysząca targom 4INSULATION. Wydarzenie wspiera Wielkopolska Dolina Energii.

Konferencja naukowo-techniczna HEAT NOT  LOST z zakresu szerokorozumianej poprawy efektywności energetycznej skierowana jest do zarządów i przedstawicieli przedsiębiorstw przemysłowych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką poprawy efektywności energetycznej i produkcji energii w rozproszeniu. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną m.in. rozwiązania techniczne umożliwiające poprawę efektywności energetycznej urządzeń i instalacji wykorzystywanych w procesach przemysłowych. To okazja również do omówienia dostępnych na rynku technologii wytwarzania i magazynowania energii.

Konferencja HEAT NOT LOST towarzyszy targom 4Insulation dedykowanym branży izolacji przemysłowych i budowlanych.

Program konferencji dostępny na stronie targów 4Insulation

Partnerem konferencji jest Wielkopolska Dolina Energii - obszar tworzony przez pięć powiatów: Miasto Konin, koniński, kolski, turecki i słupecki. To region świadomie wchodzący w proces transformacji energetycznej – przejścia od energetyki węglowej do tej opartej o OZE i najnowsze technologie. Region stawia na farmy fotowoltaiczne, biogazownie, biomasę, farmy wiatrowe i geotermię.

Zachęcamy do odwiedzenia strony wde.org.pl , gdzie poruszane są zagadnienia dot. procesu sprawiedliwej transformacji regionu oraz gdzie znajduje się baza ofert inwestycyjnych.

Projekt pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

4-insulation.png [20.60 KB]

(MCh)

Polecane aktualności
27 stycznia 2022
Fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego. Grupa Fisher dostarczyła już ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych!
26 stycznia 2022
Rozwiązania dla przemysłu oferowane przez firmę MTR IZO znajdują zastosowanie zarówno w dziedzinie: energetyki, ciepłownictwa, odlewni i hutnictwie, jak również we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
25 stycznia 2022
MABI AG już od ponad 50 lat wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Produkty firmy zostaną zaprezentowane podczas targów 4Insulation w Targach Kielce.
24 listopada 2021
Po raz szósty uczestnicy konferencji naukowo-technicznej Heat not Lost będą mieli okazje poszerzyć praktycznej wiedzy z zakresu szerokorozumianej poprawy efektywności energetycznej. Wydarzenie towarzyszy targom 4Insuletion dedykowanym branży izolacji przemysłowych i budowlanych.
18 lutego 2021
Targi Enex to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży odnawialnych źródeł energii. Towarzyszące mu targi 4Insulation to także jedyna w Polsce wystawa skupiająca się wokół izolacji przemysłowych. Pojawienie się firmy na tych wydarzeniach to gwarancja sukcesu. Rozumiemy jednak, że to duży koszt, dlatego podpowiadamy: skorzystaj z dofinansowania klastra LTPP.
17 grudnia 2020
Targi 4INSULATION to jedyne w o Polsce wydarzenie dedykowane branży izolacji przemysłowych. Impreza towarzyszy targom Enex, a te zostały przełożone. Wydarzenia odbędą się między 28 a 29 kwietnia 2021 r..
01 grudnia 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich materiałów izolacyjnych i usług z nimi związanych, ale także możliwość pozyskiwania strategicznych partnerów biznesowych, podpisywania umów oraz wymiany doświadczeń.
20 października 2020
Rozpoczynające się w lutym targi 4INSULATION już dziś przyciągają zagranicznych wystawców. Do grona firm, które zaprezentują swoje produkty w kieleckim ośrodku wystawienniczym dołącza MABI.