64558345c2dd70a74af7.jpg
Monterzy, instalatorzy i konserwatorzy - to ich zapraszamy na targi 4INSULATION

Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION w Kielcach otwarte na profesjonalistów!

03 stycznia 2019
Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION przed nami. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce w dniach 27-28 luty 2019r.

Celem Targów 4INSULATIONjest stworzenie platformyspotkań producentów i wykonawców izolacji przemysłowych z instalatorami oraz osobami na co dzień pracujących w tej branży. Wydarzenie będzie miejscem prezentacji najnowszych technologii z zakresu izolacji przemysłowych, produktów i materiałów oraz sposobem nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami polskich, a także zagranicznych firm. Targi są doskonałą okazją do spotkań – także tych dotyczących nowych miejsc pracy.

Branża energetyczna rozwija się w bardzo szybkim tempie, firmy zabiegają więc o specjalistów – monterów, instalatorów czy konserwatorów. Podczas targów 4INSULATION profesjonaliści będą mieli okazję spotkać się z firmami branżowymi oferującymi pracę – to więc nie tylko szansa na wymianę doświadczeń, ale także możliwość rozwoju osobistego i poznania pracodawców oraz pracowników z całej Europy.

Adresatami targów 4INSULATION są profesjonaliści z dziedziny izolacji, firmy przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, dystrybutorzy, konstruktorzy, konserwatorzy instalacji oraz osób kształcących się w zawodzie.

(MBr)

Polecane aktualności
17 stycznia 2019
MABI AG to szwajcarska firma, która od 1969 roku wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Stoisko firmy będzie można odwiedzić między 27 a 28 lutego w podczas targów 4Insulation.
23 stycznia 2019
ROCWOOL to kolejna firma, z której ofertą będą mogli zapoznać się zwiedzający targów 4Insulation. Wystawa odbywa się po raz pierwszy w Targach Kielce, równolegle z targami ENEX oraz EKOTECH.
30 stycznia 2019
Podczas wystawy 4Insulation, która odbędzie się między 27 a 28 lutego w Targach Kielce, zostanie zorganizowana IV Konferencja Naukowo – Techniczna HEAT not LOST. Jej pomysłodawcą jest Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju.
05 lutego 2019
MTR IZO to polska firma współpracująca z wieloma producentami z branży izolacyjnej. Podczas targów 4Insulation, zaprezentuje szeroką ofertę, z którą będzie można zapoznać się już między 27 a 28 lutego w Targach Kielce.
08 lutego 2019
Firma JH Ziegler jest dostawcą specjalistycznych włóknin igłowanych, laminowanych i wielowarstwowych, które znajdą szereg zastosowań. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
19 lutego 2019
Kolejny wystawca salonu 4Insulation, które rozpoczynają się 27 lutego w Targach Kielce jest międzynarodowa firma Tinsmith & Insulation. Wydarzenie potrwa do 28 lutego.
26 lutego 2019
Konferencja Naukowo-Techniczna „ HEAT NOT LOST” odbyła się już po raz czwarty. Na sali zgromadziła wielu zainteresowanych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy