52989575c595d649da5d.jpg

MTR IZO na targach 4Insulation

05 lutego 2019
MTR IZO to polska firma współpracująca z wieloma producentami z branży izolacyjnej. Podczas targów 4Insulation, zaprezentuje szeroką ofertę, z którą będzie można zapoznać się już między 27 a 28 lutego w Targach Kielce.

W ofercie firmy znajdują się wyroby odporne na wysokie temperatury – m.in. aż do 1800 °C, polskich i zagranicznych producentów. Wśród gamy produktów można znaleźć m.in. betony żaroodporne ,mikę, płyty i tuleje mikanitowe, folie mikowe,  maty ceramiczne, płyty ceramiczne, sznury, taśmy, papiery ceramiczne, tkaniny techniczne, tkaniny szklane, kompensatory, szczeliwa, uszczelki, kleje, akcesoria odlewnicze ,  itp 

Firma stale współpracuje z producentami takimi jak:

REFRACTORY SOLUTIONS INSERTEC, S.L.U.  - INSERTEC  specjalizuje się w produkcji materiałów ogniotrwałych dla odlewni - betony żaroodporne, izolacje pieców indukcyjnych.

ILT PLASMA TECHNOLOGIES, S.L.  specjalizuje się w opracowywaniu, wytwarzaniu, wprowadzaniu do obrotu i tworzeniu systemów plazmowych dla przemysłu odlewniczego.

REFMON Co.Ltd.  produkcja materiały andaluzytowe , mulitowe, zircon-mulite, zircon-silicate.

HKO Isolier-und Textiltechnik Gmbh -  tkaniny, taśmy, maty , sznury, tekstylia techniczne .

KBO Gmbh - masy formierskie,kleje, pokrycia na formy i kokile.

MORGAN TERMAL CERANICS -  ceramika , maty,  płyty , moduły , cegły.

(MBr)

Polecane aktualności
03 stycznia 2019
Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION przed nami. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce w dniach 27-28 luty 2019r.
17 stycznia 2019
MABI AG to szwajcarska firma, która od 1969 roku wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Stoisko firmy będzie można odwiedzić między 27 a 28 lutego w podczas targów 4Insulation.
23 stycznia 2019
ROCWOOL to kolejna firma, z której ofertą będą mogli zapoznać się zwiedzający targów 4Insulation. Wystawa odbywa się po raz pierwszy w Targach Kielce, równolegle z targami ENEX oraz EKOTECH.
30 stycznia 2019
Podczas wystawy 4Insulation, która odbędzie się między 27 a 28 lutego w Targach Kielce, zostanie zorganizowana IV Konferencja Naukowo – Techniczna HEAT not LOST. Jej pomysłodawcą jest Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju.
08 lutego 2019
Firma JH Ziegler jest dostawcą specjalistycznych włóknin igłowanych, laminowanych i wielowarstwowych, które znajdą szereg zastosowań. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
19 lutego 2019
Kolejny wystawca salonu 4Insulation, które rozpoczynają się 27 lutego w Targach Kielce jest międzynarodowa firma Tinsmith & Insulation. Wydarzenie potrwa do 28 lutego.
26 lutego 2019
Konferencja Naukowo-Techniczna „ HEAT NOT LOST” odbyła się już po raz czwarty. Na sali zgromadziła wielu zainteresowanych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy