77521095c51af6e2e6d8.png

Konferencja HEAT not LOST

30 stycznia 2019
Podczas wystawy 4Insulation, która odbędzie się między 27 a 28 lutego w Targach Kielce, zostanie zorganizowana IV Konferencja Naukowo – Techniczna HEAT not LOST. Jej pomysłodawcą jest Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju.

Konferencja przeznaczona jest dla profesjonalistów, którym nie obcy jest temat izolacji i kogeneracji energetycznej. Spotkanie zostało podzielone na trzy panele. Pierwszy z nich rozpocznie się o 10:00, a wśród prelegentów pojawią się Marek Sutkowski z Horus Energia, Arkadiusz Jatczak z Librac oraz Ewelina Boronowska z POWeeR. Zajmą się między innymi tematem układów wysokosprawnej kogeneracji, odzyskiem energii cieplnej i systemem wsparcia produkcji energii elektrycznej.

Drugi panel skupi się wokół energooszczędności. Piotr Krajewski z Heat not Lost opowie o szukaniu oszczędności energii w przedsiębiorstwie, Mateusz Bartczak z I-Serwis ASFI powie o idei odzysku ciepła z maszyn, Marcin Gańko z KSB Pompy i Armatura poruszy zaś temat energooszczędności w technice pompowej. Uzupełnieniem będzie wystąpienie Jarosława Zgodzja z Marani, który opowie o optymalizacji energetycznych systemów sprężonego powietrza oraz prelekcja Jakuba Wójcika z Sabur, mówiącego o efektywnym zarządzaniu zużyciem mediów.

Trzeci panel rozpocznie się o 14:00 a rozpocznie go Łukasz Mędrecki z Saint Gobain- ISOVER. Odpowie na pytanie izolacja – efektywnie czy efektownie. Międzynarodowego charakteru konferencji dodaje wystąpienie Luisa Lopeza Brunnera, który wygłosić prelekcje „Digital energy effciency self-inspection tool for insulation work”.  Kolejnym mówcą będzie Michał Grzegorczyk z Rocwool Polska z tematem audytu energetycznego. Zuzanna Bieńkowska z STE Global Protection opowie zaś o szkoleniach kadr. Zakończeniem konferencji będzie wystąpienie Michała Nękanowicza z PAROC Polska, który przedstawi Wysokotemperaturowe Izolacje Przemysłowe.

Konferencja jest bezpłatna, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji elektronicznej poprzez stronę www.poweer.pl

Szczegółowy plan konferencji dostępny TUTAJ

(MBr)

Polecane aktualności
03 stycznia 2019
Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION przed nami. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce w dniach 27-28 luty 2019r.
17 stycznia 2019
MABI AG to szwajcarska firma, która od 1969 roku wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Stoisko firmy będzie można odwiedzić między 27 a 28 lutego w podczas targów 4Insulation.
23 stycznia 2019
ROCWOOL to kolejna firma, z której ofertą będą mogli zapoznać się zwiedzający targów 4Insulation. Wystawa odbywa się po raz pierwszy w Targach Kielce, równolegle z targami ENEX oraz EKOTECH.
05 lutego 2019
MTR IZO to polska firma współpracująca z wieloma producentami z branży izolacyjnej. Podczas targów 4Insulation, zaprezentuje szeroką ofertę, z którą będzie można zapoznać się już między 27 a 28 lutego w Targach Kielce.
08 lutego 2019
Firma JH Ziegler jest dostawcą specjalistycznych włóknin igłowanych, laminowanych i wielowarstwowych, które znajdą szereg zastosowań. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
19 lutego 2019
Kolejny wystawca salonu 4Insulation, które rozpoczynają się 27 lutego w Targach Kielce jest międzynarodowa firma Tinsmith & Insulation. Wydarzenie potrwa do 28 lutego.
26 lutego 2019
Konferencja Naukowo-Techniczna „ HEAT NOT LOST” odbyła się już po raz czwarty. Na sali zgromadziła wielu zainteresowanych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy