bezpieczenstwo-MSPO.jpg

Bezpieczeństwo podczas targów 4INSULATION

19 października 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych będą kolejnym wydarzeniem organizowanym z pandemią w tle. Pracownicy Targów Kielce wprowadzają procedury, dzięki którym hala wystawiennicze to bezpieczna przestrzeń.

Targi Kielce od czasu zniesienia lockdownu zorganizowały kilkanaście wystaw. Jeszcze w czerwcu pracownicy kieleckiego ośrodka przygotowali kiermasze dla mieszkańców Kielc i regionu. W sierpniu zaś odbyły się targi Dom - pierwsze tego typu wydarzenie od czasu ogłoszeniu pandemii. Wrzesień był dla załogi Targów Kielce bardzo pracowity – sezon rozpoczął się od Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, odbyły się także targi Stom (targi obróbki metalu i spawalnictwa) i targi Sacroexpo. A w październiku podczas targów PLASTPOL gościliśmy branżę gumy i tworzyw sztucznych. Wystawcy, którzy wzięli udział w wydarzeniach wyrażali się na ich temat pozytywnie z punktu widzenia interesów firm, które reprezentują. 

Pracownicy Targów Kielce dbają o bezpieczeństwo zarówno gości, jak i wystawców każdego wydarzenia. Kielecki ośrodek został wyposażony w 6 bramek dekontaminacyjnych, które bezdotykowo mierzą temperaturę, a także odkażają przechodzących przez nie gości. Każda osoba znajdująca się na terenie kieleckiego ośrodka zobowiązana jest do wypełnienia ankiety epidemiologicznej. Obowiązuje także nakaz zarywania nosa i ust. Warto dodać, że ciągi komunikacyjne w halach zostały poszerzone, a często dotykane powierzchnie, takie jak klamki czy balustrady są na bieżąco dezynfekowane.

(MBr)

Polecane aktualności
27 stycznia 2022
Fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego. Grupa Fisher dostarczyła już ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych!
26 stycznia 2022
Rozwiązania dla przemysłu oferowane przez firmę MTR IZO znajdują zastosowanie zarówno w dziedzinie: energetyki, ciepłownictwa, odlewni i hutnictwie, jak również we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.
25 stycznia 2022
MABI AG już od ponad 50 lat wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Produkty firmy zostaną zaprezentowane podczas targów 4Insulation w Targach Kielce.
18 stycznia 2022
Już po raz szósty w Targach Kielce odbędzie się konferencja dla branży energetycznej HEAT NOT LOST towarzysząca targom 4INSULATION. Wydarzenie wspiera Wielkopolska Dolina Energii.
24 listopada 2021
Po raz szósty uczestnicy konferencji naukowo-technicznej Heat not Lost będą mieli okazje poszerzyć praktycznej wiedzy z zakresu szerokorozumianej poprawy efektywności energetycznej. Wydarzenie towarzyszy targom 4Insuletion dedykowanym branży izolacji przemysłowych i budowlanych.
18 lutego 2021
Targi Enex to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży odnawialnych źródeł energii. Towarzyszące mu targi 4Insulation to także jedyna w Polsce wystawa skupiająca się wokół izolacji przemysłowych. Pojawienie się firmy na tych wydarzeniach to gwarancja sukcesu. Rozumiemy jednak, że to duży koszt, dlatego podpowiadamy: skorzystaj z dofinansowania klastra LTPP.
17 grudnia 2020
Targi 4INSULATION to jedyne w o Polsce wydarzenie dedykowane branży izolacji przemysłowych. Impreza towarzyszy targom Enex, a te zostały przełożone. Wydarzenia odbędą się między 28 a 29 kwietnia 2021 r..
01 grudnia 2020
V Międzynarodowe Targi Izolacji 4INSULATION to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich materiałów izolacyjnych i usług z nimi związanych, ale także możliwość pozyskiwania strategicznych partnerów biznesowych, podpisywania umów oraz wymiany doświadczeń.