NECROEXPO (7-9.06.2024)

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO

Do wydarzenia pozostało...

Karawany, urny, trumny, tanatokosmetyka i wiele więcej. 10 edycja NECROEXPO!

targi pogrzebowe - trumny na necroexpo-2022 Przygotujcie się na największe wydarzenie w branży pogrzebowej. Już w czerwcu odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja targów Necroexpo!

Necroexpo to wyjątkowe spotkanie, które gromadzi profesjonalistów, producentów, dostawców, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych branżą pogrzebową z całego kraju i zagranicy. Targi te są doskonałą platformą do prezentacji najnowszych osiągnięć, technologii i trendów w dziedzinie usług pogrzebowych oraz branż pokrewnych.

Podczas tego trzydniowego wydarzenia spotkają się wiodący przedstawiciele branży. Izby funeralne z całego kraju będą miały okazję wymienić się doświadczeniami. Wystawcy i uczestnicy z kolei będą mogli nawiązać kontakty biznesowe oraz odkryć najnowsze produkty i usługi dostępne na rynku. Wystawcy zaprezentują swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu trumien, urn pogrzebowych, florystyki, transportu, technologii pogrzebowych i wielu innych dziedzin związanych z sektorem funeralnym.

Necroexpo oferuje także bogaty program towarzyszący, który obejmuje interesujące seminaria, warsztaty praktyczne oraz prelekcje prowadzone przez ekspertów z branży. Będą poruszone tematy dotyczące zarządzania firmami pogrzebowymi, innowacyjnych rozwiązań w obszarze ceremonii pogrzebowych, opieki nad rodzinami zmarłych, a także zrównoważonego rozwoju w branży funeralnej.

Zapraszamy serdecznie na targi Necroexpo - miejsce, w którym pogrzebowa branża staje się jeszcze bardziej wyjątkowa i innowacyjna!

Jubileuszowe X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędą się 7 – 9 czerwca 2024 roku w Targach Kielce.

Aktualności
12 czerwca 2023
Uchwała i merytoryka branżowa w jednym miejscu. W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyło się Pierwsze Ogólnopolskie Forum Branży Funeralnej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele izb i stowarzyszeń funeralnych oraz pełnomocnik premiera Wojciech Labuda.
Współpraca
Partnerzy
Patronat medialny