Projekt-bez-nazwy-43.png
Urny o unikatowym skutoidalnym kształcie na Necroexpo.

Urny o unikatowym skutoidalnym kształcie na Necroexpo

22 kwietnia 2024
Urny o kształcie geometrycznej figury, którą naukowcy kilka lat temu znaleźli w ludzkim naskórku zaprezentuje firma Funeaurns. Jak podkreśla wystawca, urny te nie są wyłącznie modą. Skutoidalne urny niosą w sobie głęboką symbolikę równowagi, symetrii i harmonii. Poznaj ofertę producenta podczas X Targów Necroexpo już od 7 do 9 czerwca!

Twórcy niezwykłych urn o skutoidalnym kształcie wierzą, że są one symbolem długowiecznej miłości. Ich proporcje pozwalają połączyć ze sobą kilka naczyń. Kształt urn nawiązuje natomiast do elementu budulcowego ludzkiego ciała.  

Skutoid to figura geometryczna, która została odkryta w ludzkim ciele w 2018 roku przez naukowców z Uniwersytetu w Sewilli. Dzięki badaniom wykonanym poprzez użycie mikroskopu i zaawansowanych obrazowań komputerowych, odkryli oni, że komórki w kształcie skutoidu występują w gruczołach ślinowych muszek owocówek oraz w ludzkiej skórze. Komórki o kształcie skutoidu wyścielają m.in. jamę brzuszną, tworzą skórę oraz gruczoły wydzielające hormony. Dotychczas badacze podejrzewali, że te komórki mają kształt kolumny, ale symulacja utworzona przez hiszpańskich odkrywców udowodniła, że jest on bardziej skomplikowany.

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO potrwają od 7 do 9 czerwca 2024 roku!

Zostań wystawcą: https://www.targikielce.pl/.../dla-wystawcow/zostan-wystawca

Odbierz darmowy bilet wstępu: https://www.targikielce.pl/necr.../rejestracja-zwiedzajacych

/YY/

Polecane aktualności
27 maja 2024
Producent unikatowych urn i trumien z Kalwarii Zebrzydowskiej zaprezentuje swoją ofertę produktów z surowców badanych laboratoryjnie podczas X edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Odbierz darmowy bilet na wydarzenie i poznaj szczegóły podczas NECROEXPO.
23 maja 2024
Prawnik i wieloletni pracownik samorządowy podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej poprowadzi dwie branżowe prelekcje pod tytułem „Ochrona dóbr osobistych i dane osób zmarłych. Prawa i obowiązki przedsiębiorcy pogrzebowego oraz zarządcy cmentarza.” Spotkania odbędą się 7 i 8 czerwca w Targach Kielce.
17 maja 2024
Mistrzyni ceremonii pogrzebowych zarówno w wersji świeckiej, jak i religijnej, podzieli się najcenniejszym co posiada, czyli doświadczeniem z zakresu mistrzowskiej posługi podczas X edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Prelekcja odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już 8 czerwca! Odbierz darmowy bilet już dziś, by nie ominąć tego wydarzenia.
16 maja 2024
Prowadząca Fundacji „Na progu”, absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Łódzkiego podczas drugiego dnia Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej będzie jedną z prelegentek konferencji pod tytułem „Pogrzeby przyszłości”. Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia w Targach Kielce.
15 maja 2024
Polacy, Węgrzy, Czesi i Słowacy 7 czerwca spotkają się w Targach Kielce, by rywalizować w niecodziennym branżowym konkursie. Podczas targów NECROEXPO odbędą się pierwsze w Polsce Międzynarodowe Zawody w Kopaniu Grobów na czas.
13 maja 2024
Gazeta Śledcza to portal poświęcony sprawom kryminalnym i związanym z bezpieczeństwem. Swoim patronatem objął X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej, które odbędą się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już od 7 do 9 czerwca!
09 maja 2024
Jedna z wiodących firm w sektorze akcesoriów funeralnych w Europie zaprezentuje swoją ofertę podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej już od 7 do 9 czerwca. Darmowe bilety wstępu na wydarzenie można odebrać online!
08 maja 2024
Już od 16 do 18 maja w hiszpańskim Expourense odbędą się XII Międzynarodowe Targi Artykułów i Usług Pogrzebowych. FUNERGAL 2024 to miejsce profesjonalnych spotkań, podczas których przedsiębiorcy z Hiszpanii i Portugalii zaprezentują najnowsze rozwiązania z branży.