KonferencjaPSP-1200x1200px-M.Stasiak.png
Prelekcja Moniki Stasiak podczas 10. edycji NECROEXPO.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak będą wyglądać pogrzeby w przyszłości? A może ta „przyszłość” już nastąpiła? Odwiedź wystąpienie Moniki Stasiak podczas branżowych targów NECROEXPO i przekonaj się sam

16 maja 2024
Prowadząca Fundacji „Na progu”, absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Łódzkiego podczas drugiego dnia Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej będzie jedną z prelegentek konferencji pod tytułem „Pogrzeby przyszłości”. Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia w Targach Kielce.

Konferencja zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe poświęcona będzie wyzwaniom, z jakimi mierzy się branża funeralna. Monika Stasiak poprowadzi podczas konferencji wystąpienie na temat nowych potrzeb i oczekiwań wobec pożegnania zmarłych bliskich.

Prowadząca to Monika Stasiak – antropolożka i celebrantka. W Fundacji „Na progu” zajmuje się tworzeniem świeckich rytuałów przejścia towarzyszących progowym momentom życia ludzkiego. Wspólnie z bliskimi zmarłej osoby przygotowuje i prowadzi osobiste ceremonie pożegnania dostosowane do ich potrzeb, wrażliwości i systemu wartości. W przygotowywanych ceremoniach wykorzystuje nie tylko słowa, ale też symboliczne gesty i działania, które pomagają nawiązać wspólnotę oraz nadać pożegnaniu głęboki sens. Monika Stasiak jest członkinią kolektywu Instytutu Dobrej Śmierci i absolwentką prowadzonych przez Instytut szkoleń: „Creating a personal farewell”, „Czułe pożegnanie – warsztaty opieki nad osobą zmarłą”. Zajmuje się także edukacją w obszarze śmierci i żałoby m.in. prowadząc spotkania Death Cafe.

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO potrwają od 7 do 9 czerwca 2024 roku! WSTĘP NA TARGI MOŻLIWY JEST TYLKO DLA PRACOWNIKÓW BRANŻY POGRZEBOWEJ I CMENTARNEJ.

Odbierz darmowy bilet: https://www.targikielce.pl/necroexpo/rejestracja-zwiedzajacych 

/YY/

Polecane aktualności
09 czerwca 2024
17 wyróżnień i nagród za produkty oraz 10 pamiątkowych dyplomów dla firm, które świętują jubileusze! Uroczysta gala zakończyła 10. Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO!
08 czerwca 2024
W uroczystości wzięli udział Zarząd Targów Kielce, manager wystawy oraz partnerzy, bez których NECROEXPO by nie istniało. Jubileuszowa gala została doskonałym miejscem na przypomnienie, jak przez ostatnie 20 lat rozwijała się branża funeralna oraz samo wydarzenie.
08 czerwca 2024
X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej nie tylko łączą cały sektor funeralny, ale stanowią także koło napędowe dla rozwoju firm oraz specjalistów z branży. Podczas licznych prelekcji i konferencji w Targach Kielce poruszono tematy dotyczące m.in. higieny pracy w zakładach pogrzebowych, przygotowania zmarłych do ekspozycji pożegnalnej, praw i obowiązków przedsiębiorcy pogrzebowego oraz opieki psychologicznej dla klientów domów pogrzebowych.
08 czerwca 2024
Na najważniejszej imprezie branży funeralnej w Polsce można zobaczyć pełen przekrój produktów wykorzystywanych przy pochówku. W tym roku zaprezentowano wiele nowości, których projekty mogą zaskoczyć.
08 czerwca 2024
Lincolny, mercedesy i… ople. Podczas Necroexpo w Targach Kielce można kupić używany karawan. Auta mają niewielkie przebiegi i są w doskonałym stanie, dzięki czemu cieszą się sporym zainteresowaniem gości i wystawców.
07 czerwca 2024
Zjawiskowe prezentacje, Zawody w Kopaniu Grobów Na Czas, pokaz mody dla pracowników branży pogrzebowej, mnóstwo merytorycznych spotkań i owocnych rozmów biznesowych! To pierwszy dzień jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO! Targi Kielce odwiedziły setki osób z sektora funeralnego, a wydarzenia towarzyszące przykuły uwagę milionów widzów telewizji i portali.
07 czerwca 2024
Reprezentacja Węgier triumfowała w zawodach w kopaniu grobów, które odbyły się podczas trwających właśnie Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo. Węgrzy zadanie zrealizowali najszybciej i najstaranniej. Drugie miejsce zajął zespół ze Słowacji, a podium zamknęli Polacy.
07 czerwca 2024
Największe wydarzenie w branży pogrzebowej, czyli 10. edycja targów Necroexpo wystartowało 7 czerwca w Targach Kielce. W jednym miejscu, przez trzy dni potrwają spotkania profesjonalistów, producentów, dostawców, przedsiębiorców oraz wszystkich związanych z branżą pogrzebową z kraju i zagranicy. Uroczyste otwarcie targów było okazją do podsumowania minionej dekady, wspomnień i podziękowań.