Projekt-bez-nazwy-40.png
MY LOVELY PET: urny dla psów, kotów, a nawet królików na Necroexpo.

MY LOVELY PET: urny dla psów, kotów, a nawet królików na Necroexpo

18 kwietnia 2024
Producent porcelanowych urn na prochy zwierząt domowych zaprezentuje swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji Necroexpo! X. Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej odbędą się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już od 7 do 9 czerwca.

Pasja i profesjonalizm są głównymi zasadami My Lovely Pet, marki dedykowanej produkcji porcelanowych urn na prochy zwierząt domowych, należącej do włoskiej grupy Vezzani Forni.

Dzięki doświadczeniu i zdolnościom produkcyjnym zdobytym na przestrzeni lat, firma jest w stanie projektować i tworzyć doskonałej jakości urny o różnych pojemnościach i rozmiarach. W ofercie My Lovely Pet znajdują się również gotowe ozdoby, jak i wykonane na zamówienie.

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO potrwają od 7 do 9 czerwca 2024 roku!

Zostań wystawcą: https://www.targikielce.pl/.../dla-wystawcow/zostan-wystawca

Odbierz darmowy bilet wstępu: https://www.targikielce.pl/necr.../rejestracja-zwiedzajacych

/YY/

 

Polecane aktualności
23 maja 2024
Prawnik i wieloletni pracownik samorządowy podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej poprowadzi dwie branżowe prelekcje pod tytułem „Ochrona dóbr osobistych i dane osób zmarłych. Prawa i obowiązki przedsiębiorcy pogrzebowego oraz zarządcy cmentarza.” Spotkania odbędą się 7 i 8 czerwca w Targach Kielce.
17 maja 2024
Mistrzyni ceremonii pogrzebowych zarówno w wersji świeckiej, jak i religijnej, podzieli się najcenniejszym co posiada, czyli doświadczeniem z zakresu mistrzowskiej posługi podczas X edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Prelekcja odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już 8 czerwca! Odbierz darmowy bilet już dziś, by nie ominąć tego wydarzenia.
16 maja 2024
Prowadząca Fundacji „Na progu”, absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Łódzkiego podczas drugiego dnia Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej będzie jedną z prelegentek konferencji pod tytułem „Pogrzeby przyszłości”. Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia w Targach Kielce.
15 maja 2024
Polacy, Węgrzy, Czesi i Słowacy 7 czerwca spotkają się w Targach Kielce, by rywalizować w niecodziennym branżowym konkursie. Podczas targów NECROEXPO odbędą się pierwsze w Polsce Międzynarodowe Zawody w Kopaniu Grobów na czas.
13 maja 2024
Gazeta Śledcza to portal poświęcony sprawom kryminalnym i związanym z bezpieczeństwem. Swoim patronatem objął X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej, które odbędą się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już od 7 do 9 czerwca!
09 maja 2024
Jedna z wiodących firm w sektorze akcesoriów funeralnych w Europie zaprezentuje swoją ofertę podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej już od 7 do 9 czerwca. Darmowe bilety wstępu na wydarzenie można odebrać online!
08 maja 2024
Już od 16 do 18 maja w hiszpańskim Expourense odbędą się XII Międzynarodowe Targi Artykułów i Usług Pogrzebowych. FUNERGAL 2024 to miejsce profesjonalnych spotkań, podczas których przedsiębiorcy z Hiszpanii i Portugalii zaprezentują najnowsze rozwiązania z branży.
06 maja 2024
Instruktor w firmie Pathomed, dostarczającej specjalistyczne wyposażenie dla branży pogrzebowej i sektora medycznego, poprowadzi prelekcję dotyczącą bezpieczeństwa w prosektorium podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Wydarzenie odbędzie się już po raz 10. w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 7 do 9 czerwca!