candle.jpg
CALVARIANUM – dom pięknych i ekologicznych trumien oraz urn.

CALVARIANUM – dom pięknych i ekologicznych trumien oraz urn

27 maja 2024
Producent unikatowych urn i trumien z Kalwarii Zebrzydowskiej zaprezentuje swoją ofertę produktów z surowców badanych laboratoryjnie podczas X edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Odbierz darmowy bilet na wydarzenie i poznaj szczegóły podczas NECROEXPO.

Firma CALVARIANUM istnieje na rynku już od ponad 45 lat, jednak unikalny pomysł na produkcję ekologicznych trumien i urn powstał w 2017 roku. Produkty wystawcy NECROEXPO są w całości wytwarzane w Kalwarii Zebrzydowskiej, a technologia produkcji oparta jest na materiałach pozyskanych z recyclingu. CALVARIANUM współpracuje z renomowanym Instytutem Badawczym Łukasiewicza, gdzie testuje laboratoryjnie swoje produkty, dążąc do oferowania najwyższej jakości.

Innowacyjność materiału

RFGB jest materiałem wytworzonym z elementów poprodukcyjnych, co jest zupełnie nowym podejściem w branży pogrzebowej, tradycyjnie zdominowanej przez produkty drewniane. Użycie tego materiału w produkcji trumien i urn nie tylko redukuje ilość odpadów, ale także minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, który jest nieodłącznym elementem tradycyjnych procesów produkcyjnych opartych na wycince drzew.

Calvarianum poprzez produkty RFGB oferuje alternatywę, która jest zarówno ekologiczna, jak i technologicznie zaawansowana, co wymaga od społeczeństwa otwartości na nowe rozwiązania. Dążenie do zmiany społecznej percepcji co do tego, co jest odpowiednie i godne dla ostatniego pożegnania bliskich, staje się tutaj kluczowe.

Rewolucja ta pokazuje, że sektor pogrzebowy może przyczynić się do ochrony środowiska, stosując zrównoważone metody produkcji. Wprowadzenie trumien RFGB do głównego nurtu wymaga edukacji i promocji zalet ekologicznych i długoterminowych benefitów. Użycie RFGB umożliwia także eksplorację nowych form i estetyki w projektowaniu trumien i urn, co może przyciągnąć nowe segmenty klientów poszukujących unikalnych, personalizowanych rozwiązań na pożegnanie z bliskimi.

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO potrwają od 7 do 9 czerwca 2024 roku!

Zostań wystawcą: https://www.targikielce.pl/.../dla-wystawcow/zostan-wystawca 

Odbierz darmowy bilet wstępu: https://www.targikielce.pl/necr.../rejestracja-zwiedzajacych

/YY/

Polecane aktualności
09 czerwca 2024
17 wyróżnień i nagród za produkty oraz 10 pamiątkowych dyplomów dla firm, które świętują jubileusze! Uroczysta gala zakończyła 10. Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO!
08 czerwca 2024
W uroczystości wzięli udział Zarząd Targów Kielce, manager wystawy oraz partnerzy, bez których NECROEXPO by nie istniało. Jubileuszowa gala została doskonałym miejscem na przypomnienie, jak przez ostatnie 20 lat rozwijała się branża funeralna oraz samo wydarzenie.
08 czerwca 2024
X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej nie tylko łączą cały sektor funeralny, ale stanowią także koło napędowe dla rozwoju firm oraz specjalistów z branży. Podczas licznych prelekcji i konferencji w Targach Kielce poruszono tematy dotyczące m.in. higieny pracy w zakładach pogrzebowych, przygotowania zmarłych do ekspozycji pożegnalnej, praw i obowiązków przedsiębiorcy pogrzebowego oraz opieki psychologicznej dla klientów domów pogrzebowych.
08 czerwca 2024
Na najważniejszej imprezie branży funeralnej w Polsce można zobaczyć pełen przekrój produktów wykorzystywanych przy pochówku. W tym roku zaprezentowano wiele nowości, których projekty mogą zaskoczyć.
08 czerwca 2024
Lincolny, mercedesy i… ople. Podczas Necroexpo w Targach Kielce można kupić używany karawan. Auta mają niewielkie przebiegi i są w doskonałym stanie, dzięki czemu cieszą się sporym zainteresowaniem gości i wystawców.
07 czerwca 2024
Zjawiskowe prezentacje, Zawody w Kopaniu Grobów Na Czas, pokaz mody dla pracowników branży pogrzebowej, mnóstwo merytorycznych spotkań i owocnych rozmów biznesowych! To pierwszy dzień jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO! Targi Kielce odwiedziły setki osób z sektora funeralnego, a wydarzenia towarzyszące przykuły uwagę milionów widzów telewizji i portali.
07 czerwca 2024
Reprezentacja Węgier triumfowała w zawodach w kopaniu grobów, które odbyły się podczas trwających właśnie Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo. Węgrzy zadanie zrealizowali najszybciej i najstaranniej. Drugie miejsce zajął zespół ze Słowacji, a podium zamknęli Polacy.
07 czerwca 2024
Największe wydarzenie w branży pogrzebowej, czyli 10. edycja targów Necroexpo wystartowało 7 czerwca w Targach Kielce. W jednym miejscu, przez trzy dni potrwają spotkania profesjonalistów, producentów, dostawców, przedsiębiorców oraz wszystkich związanych z branżą pogrzebową z kraju i zagranicy. Uroczyste otwarcie targów było okazją do podsumowania minionej dekady, wspomnień i podziękowań.