Necro24-FB-P.Owczarzak-1200x1200px3.png
Prelekcja Patrycji Owczarzak podczas Necroexpo.

Nieoczywiste, a wartościowe elementy posługi mistrza ceremonii pogrzebowych, które są silnym wsparciem dla rodzin i atutem dla zakładów – prelekcja Patrycji Owczarzak podczas Necroexpo

17 maja 2024
Mistrzyni ceremonii pogrzebowych zarówno w wersji świeckiej, jak i religijnej, podzieli się najcenniejszym co posiada, czyli doświadczeniem z zakresu mistrzowskiej posługi podczas X edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Prelekcja odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już 8 czerwca! Odbierz darmowy bilet już dziś, by nie ominąć tego wydarzenia.

Czy zakład może wyróżnić się na tle innych z powodu mistrzowskiej posługi? Oczywiście. Pozostając w ścisłej współpracy, nie będąc nastawionym na reklamę swojej osoby, może przyczynić się do wzrostu pozytywnych opinii dla zakładu, sprawić, aby Klient wracał do niego - w przypadku kolejnych śmierci w swoim otoczeniu. Lojalność i współdziałanie na linii zakład - mistrz, to podstawa dla rozwoju obu stron. Zapraszam - posłuchajcie Państwo i przekonajcie się, że nasza branża stale może się rozwijać, a świadomy i przemyślany wybór mistrza do współpracy może okazać się prostą drogą do Waszego sukcesu – zaprasza Patrycja Owczarzak, „Piękna Ceremonia”, Mistrz Ceremonii Pogrzebowych.

Patrycja Owczarzak urodziła się w Poznaniu, współpracuje natomiast z różnymi zakładami pogrzebowymi w całej Polsce. Muzyczne wykształcenie mistrzyni pozwala na wprowadzenie wyjątkowej formuły dla ostatniego pożegnania pod hasłem „pogrzeb jak Speaking Concert”.

Do mojej posługi podchodzę jak do misji z konkretnym przesłaniem – trzeba dawać ludziom nadzieję po śmierci Bliskiej Osoby. Zachęcam Rodziny, aby nie rezygnowały z udziału w pożegnaniach przed kremacją – pomagam im przygotować tę chwilę, prowadząc czuwanie – zarówno w wersji religijnej, jestem osobą wierzącą, jak i świeckiej – dodaje Patrycja Owczarzak.

Poza posługa mistrzowską, Patrycja Owczarzak świadczy także usługę wsparcia w żałobie dla wszystkich, którzy takiej formy pomocy potrzebują.

Głęboko wierzę, że trzeba mówić i pisać o dobrych praktykach w „funerałce”, które skutecznie podnoszą kulturę pogrzebu – publikuję w tym celu artykuły na autorskim blogu oraz aktywnie działam w mediach społecznościowych. Prowadzę swoje strony, ale pomagam również Zakładom w prowadzeniu ich profili – mówi mistrz ceremonii – Uważam, że każdy powinien świadomie i bez lęku myśleć i rozmawiać o fakcie odchodzenia – stąd mój autorski pomysł „Funeralnej Listy Życzeń”, która pomaga pozbierać ważne myśli na okoliczność swojej śmierci, aby pozostawić je jako duchowy testament dla swoich Bliskich.

„Pogrzeb musi być piękny! – to moje motto, które przyświeca mi w każdym momencie mojej pracy na rzecz dobra Rodzin i jak najlepszej opinii dla Zakładów, z którymi współpracuję.

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO potrwają od 7 do 9 czerwca 2024 roku! WSTĘP NA TARGI MOŻLIWY JEST TYLKO DLA PRACOWNIKÓW BRANŻY POGRZEBOWEJ I CMENTARNEJ.

Odbierz darmowy bilet: https://www.targikielce.pl/necroexpo/rejestracja-zwiedzajacych 

/YY/

 

Polecane aktualności
09 czerwca 2024
17 wyróżnień i nagród za produkty oraz 10 pamiątkowych dyplomów dla firm, które świętują jubileusze! Uroczysta gala zakończyła 10. Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO!
08 czerwca 2024
W uroczystości wzięli udział Zarząd Targów Kielce, manager wystawy oraz partnerzy, bez których NECROEXPO by nie istniało. Jubileuszowa gala została doskonałym miejscem na przypomnienie, jak przez ostatnie 20 lat rozwijała się branża funeralna oraz samo wydarzenie.
08 czerwca 2024
X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej nie tylko łączą cały sektor funeralny, ale stanowią także koło napędowe dla rozwoju firm oraz specjalistów z branży. Podczas licznych prelekcji i konferencji w Targach Kielce poruszono tematy dotyczące m.in. higieny pracy w zakładach pogrzebowych, przygotowania zmarłych do ekspozycji pożegnalnej, praw i obowiązków przedsiębiorcy pogrzebowego oraz opieki psychologicznej dla klientów domów pogrzebowych.
08 czerwca 2024
Na najważniejszej imprezie branży funeralnej w Polsce można zobaczyć pełen przekrój produktów wykorzystywanych przy pochówku. W tym roku zaprezentowano wiele nowości, których projekty mogą zaskoczyć.
08 czerwca 2024
Lincolny, mercedesy i… ople. Podczas Necroexpo w Targach Kielce można kupić używany karawan. Auta mają niewielkie przebiegi i są w doskonałym stanie, dzięki czemu cieszą się sporym zainteresowaniem gości i wystawców.
07 czerwca 2024
Zjawiskowe prezentacje, Zawody w Kopaniu Grobów Na Czas, pokaz mody dla pracowników branży pogrzebowej, mnóstwo merytorycznych spotkań i owocnych rozmów biznesowych! To pierwszy dzień jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO! Targi Kielce odwiedziły setki osób z sektora funeralnego, a wydarzenia towarzyszące przykuły uwagę milionów widzów telewizji i portali.
07 czerwca 2024
Reprezentacja Węgier triumfowała w zawodach w kopaniu grobów, które odbyły się podczas trwających właśnie Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo. Węgrzy zadanie zrealizowali najszybciej i najstaranniej. Drugie miejsce zajął zespół ze Słowacji, a podium zamknęli Polacy.
07 czerwca 2024
Największe wydarzenie w branży pogrzebowej, czyli 10. edycja targów Necroexpo wystartowało 7 czerwca w Targach Kielce. W jednym miejscu, przez trzy dni potrwają spotkania profesjonalistów, producentów, dostawców, przedsiębiorców oraz wszystkich związanych z branżą pogrzebową z kraju i zagranicy. Uroczyste otwarcie targów było okazją do podsumowania minionej dekady, wspomnień i podziękowań.