Poleca-2.png
NECROEXPO pod patronatem Gazety Śledczej.

NECROEXPO pod patronatem Gazety Śledczej

13 maja 2024
Gazeta Śledcza to portal poświęcony sprawom kryminalnym i związanym z bezpieczeństwem. Swoim patronatem objął X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej, które odbędą się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już od 7 do 9 czerwca!

Czytelnicy portalu codziennie dowiadują się o sprawach związanych m.in. z akcjami polskiej policji dotyczących morderstw, kradzieży, handlu zabronionymi substancjami, czy oszustwami. Na łamach portalu nie brakuje artykułów poświęconych ćwiczeniom służb mundurowych.

Pasjonaci kryminalistyki znajdą na portalu także recenzje książek poświęconych tej tematyce. Tylko w maju i kwietniu 2024 roku na portalu pojawiły się recenzje takich tytułów, jak: „Zbrodnia, Medyczna Zagadka I Sprawiedliwość”, „Negocjatorzy Policyjni” oraz „Zbrodnia W Sztuce”.

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO potrwają od 7 do 9 czerwca 2024 roku!

Zostań wystawcą: https://www.targikielce.pl/.../dla-wystawcow/zostan-wystawca 

Odbierz darmowy bilet wstępu: https://www.targikielce.pl/necr.../rejestracja-zwiedzajacych 

/YY/

Polecane aktualności
17 maja 2024
Mistrzyni ceremonii pogrzebowych zarówno w wersji świeckiej, jak i religijnej, podzieli się najcenniejszym co posiada, czyli doświadczeniem z zakresu mistrzowskiej posługi podczas X edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Prelekcja odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już 8 czerwca! Odbierz darmowy bilet już dziś, by nie ominąć tego wydarzenia.
16 maja 2024
Prowadząca Fundacji „Na progu”, absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Łódzkiego podczas drugiego dnia Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej będzie jedną z prelegentek konferencji pod tytułem „Pogrzeby przyszłości”. Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia w Targach Kielce.
15 maja 2024
Polacy, Węgrzy, Czesi i Słowacy 7 czerwca spotkają się w Targach Kielce, by rywalizować w niecodziennym branżowym konkursie. Podczas targów NECROEXPO odbędą się pierwsze w Polsce Międzynarodowe Zawody w Kopaniu Grobów na czas.
09 maja 2024
Jedna z wiodących firm w sektorze akcesoriów funeralnych w Europie zaprezentuje swoją ofertę podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej już od 7 do 9 czerwca. Darmowe bilety wstępu na wydarzenie można odebrać online!
08 maja 2024
Już od 16 do 18 maja w hiszpańskim Expourense odbędą się XII Międzynarodowe Targi Artykułów i Usług Pogrzebowych. FUNERGAL 2024 to miejsce profesjonalnych spotkań, podczas których przedsiębiorcy z Hiszpanii i Portugalii zaprezentują najnowsze rozwiązania z branży.
06 maja 2024
Instruktor w firmie Pathomed, dostarczającej specjalistyczne wyposażenie dla branży pogrzebowej i sektora medycznego, poprowadzi prelekcję dotyczącą bezpieczeństwa w prosektorium podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej. Wydarzenie odbędzie się już po raz 10. w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 7 do 9 czerwca!
30 kwietnia 2024
Mistrzyni Świeckich Ceremonii Pogrzebowych poprowadzi merytoryczną prelekcję podczas jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży pogrzebowej. Warto odwiedzić kielecki ośrodek targowy od 7 do 9 czerwca, bo to jest dobra okazja, by uczestniczyć w prezentacji o sposobach na połączenie katolickiego pogrzebu z elementami świeckimi.
26 kwietnia 2024
Podczas jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej od 7 do 9 czerwca firma z Lubelszczyzny zaprezentuje szeroką ofertę nagrobków. Odbierz już dziś darmowy bilet na wystawę, aby zapoznać się z produktami z sektora kamieniarstwa w kieleckim ośrodku wystawienniczym.