Projekt-bez-nazwy-29.png
Agencja reklamowa Brainbox dołącza do grona wystawców Necroexpo.

Brainbox zaprezentuje swoje usługi podczas Necroexpo

02 kwietnia 2024
Agencja interaktywna z Gdyni dołącza do grona wystawców Necroexpo. Z usługami Brainbox można będzie zapoznać się podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej już od 7 do 9 czerwca!
Od 2006 roku firma zajmuje się tworzeniem nowoczesnych stron internetowych, kampanii Google Ads, skutecznym pozycjonowaniem w Google i optymalizacją witryn oraz kompleksową opieką wizytówek Google. Brainbox także tworzy spersonalizowane strategie i plany marketingowe dla wszystkich swoich klientów.
Grupa Brainbox jest twórcą i właścicielem takich marek, takich jak FUNER, Mementis, E-Nekrologi, eSEZ czy UslugiPogrzebowe.com.pl.
targi-do-artykulu.png [1.24 MB]

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO potrwają od 7 do 9 czerwca 2024 roku!

Zostań wystawcą: https://www.targikielce.pl/.../dla-wystawcow/zostan-wystawca

Odbierz darmowy bilet wstępu: https://www.targikielce.pl/necr.../rejestracja-zwiedzajacych

/YY/

Polecane aktualności
08 kwietnia 2024
Szkolenie dla zarządców i administratorów cmentarzy oraz przedstawicieli urzędów miast i gmin sprawujących nadzór nad funkcjonowaniem cmentarzy organizują Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe i Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „KRZYSZTOF”. Spotkania z ekspertami z branży odbędą się we Wrocławku, Lesznie i Pile już 15, 16 i 17 kwietnia!
28 marca 2024
Serwis internetowy Funer.pl dołączył do grona wystawców X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Z ofertą portalu można będzie zapoznać się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już od 7 do 9 czerwca!
26 marca 2024
Już 13 kwietnia Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej zaprasza na merytoryczne spotkanie dla pracowników branży funeralnej oraz właścicieli zakładów. Podczas konferencji trzech znanych ekspertów poprowadzi szkolenia z zakresu m.in. zarządzania domem pogrzebowym, prawnych aspektów pracy z klientami oraz bhp na cmentarzu. Zapisy trwają!
22 marca 2024
Kancelaria odszkodowawcza PKPP zaprezentuje swoją ofertę podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 7 do 9 czerwca.
07 marca 2024
Bezpłatne szkolenia 9 marca poprowadzą cenieni eksperci z branży cmentarnej w Centrum Targowym Park! Poruszą tematy dotyczące m.in. zarządzania, wizerunku pracownika zakładu pogrzebowego, czy też odpowiedzialności karnej i finansowej, jaką ponoszą właściciele zakładów. Jeszcze można zapisać się na kurs!
28 lutego 2024
O wypadkach na cmentarzu, zwiększaniu obrotów w zakładach pogrzebowych, czy też o nowoczesnych narzędziach pracy dla zakładów pogrzebowych opowiedzą uznani eksperci z branży funeralnej podczas darmowych szkoleń. Zapisy na kurs w Novotel Poznań Malta wciąż trwają!
27 lutego 2024
Wiodący dostawca oprogramowania dla firm pogrzebowych oraz krematoriów zaprezentuje swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Wydarzenie odbędzie się od 7 do 9 czerwca 2024 roku.
25 stycznia 2024
Partner Targów Necroexpo zaprasza na warsztaty, które poprowadzi aktorka i trenerka Dorota Deląg. Warsztaty mają pomoc m.in. stworzyć matryce swojej marki. Dowiedz się, jaki jest program wydarzenia oraz jak wysłać zgłoszenie.