Projekt-bez-nazwy-22.png
SILENTA dołącza do grona wystawców Necroexpo.

SILENTA dołącza do grona wystawców Necroexpo

27 lutego 2024
Wiodący dostawca oprogramowania dla firm pogrzebowych oraz krematoriów zaprezentuje swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Wydarzenie odbędzie się od 7 do 9 czerwca 2024 roku.

SILENTA oferuje kompleksowe rozwiązania zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach branży funeralnej. Usługi firmy są dostosowane do wspierania firm w każdym aspekcie ich działalności.

Dzięki innowacyjnym narzędziom SILENTA, firmy pogrzebowe oraz krematoria mogą zoptymalizować swoje procesy, zwiększyć efektywność pracy oraz podnosić standardy obsługi klienta.

Niezawodność, intuicyjność i kompleksowość oprogramowania sprawiają, że SILENTA jest niezastąpionym partnerem dla każdej firmy z sektora branży pogrzebowej, wspierając je w świadczeniu profesjonalnych usług na najwyższym poziomie.

Targi.png [3.28 MB]

Dołącz do grona wystawców: https://portalklienta.targikielce.pl/auth/login

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędą się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 7 do 9 czerwca 2024 roku!

/YY/

Polecane aktualności
08 kwietnia 2024
Szkolenie dla zarządców i administratorów cmentarzy oraz przedstawicieli urzędów miast i gmin sprawujących nadzór nad funkcjonowaniem cmentarzy organizują Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe i Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „KRZYSZTOF”. Spotkania z ekspertami z branży odbędą się we Wrocławku, Lesznie i Pile już 15, 16 i 17 kwietnia!
02 kwietnia 2024
Agencja interaktywna z Gdyni dołącza do grona wystawców Necroexpo. Z usługami Brainbox można będzie zapoznać się podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej już od 7 do 9 czerwca!
28 marca 2024
Serwis internetowy Funer.pl dołączył do grona wystawców X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Z ofertą portalu można będzie zapoznać się w kieleckim ośrodku wystawienniczym już od 7 do 9 czerwca!
26 marca 2024
Już 13 kwietnia Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej zaprasza na merytoryczne spotkanie dla pracowników branży funeralnej oraz właścicieli zakładów. Podczas konferencji trzech znanych ekspertów poprowadzi szkolenia z zakresu m.in. zarządzania domem pogrzebowym, prawnych aspektów pracy z klientami oraz bhp na cmentarzu. Zapisy trwają!
22 marca 2024
Kancelaria odszkodowawcza PKPP zaprezentuje swoją ofertę podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 7 do 9 czerwca.
07 marca 2024
Bezpłatne szkolenia 9 marca poprowadzą cenieni eksperci z branży cmentarnej w Centrum Targowym Park! Poruszą tematy dotyczące m.in. zarządzania, wizerunku pracownika zakładu pogrzebowego, czy też odpowiedzialności karnej i finansowej, jaką ponoszą właściciele zakładów. Jeszcze można zapisać się na kurs!
28 lutego 2024
O wypadkach na cmentarzu, zwiększaniu obrotów w zakładach pogrzebowych, czy też o nowoczesnych narzędziach pracy dla zakładów pogrzebowych opowiedzą uznani eksperci z branży funeralnej podczas darmowych szkoleń. Zapisy na kurs w Novotel Poznań Malta wciąż trwają!
25 stycznia 2024
Partner Targów Necroexpo zaprasza na warsztaty, które poprowadzi aktorka i trenerka Dorota Deląg. Warsztaty mają pomoc m.in. stworzyć matryce swojej marki. Dowiedz się, jaki jest program wydarzenia oraz jak wysłać zgłoszenie.