Necro24-FB-P.Owczarzak-1200x1200px-Nowak-BHP.png
Agnieszka Nowak podczas Necroexpo poprowadzi dwie prelekcje dla branży pogrzebowej.

Agnieszka Nowak podczas Necroexpo poprowadzi dwie prelekcje dla branży pogrzebowej

25 kwietnia 2024
Kwestie higieny w zakładzie pogrzebowym w kontekście używanych preparatów oraz nowych zasad BHP poruszy podczas profesjonalnych prelekcji w kieleckim ośrodku wystawienniczym Agnieszka Nowak z firmy Salvum BHP. Odbierz darmową wejściówkę na X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo, by uczestniczyć w prezentacjach 7i 8 czerwca.

Targi Necroexpo to nie tylko miejsce prezentacji najnowszych rozwiązań z zakresu trumien, urn i karawanów. To także arena do poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Prelekcje Agnieszki Nowak to doskonała okazja, by spotkać się z wyjątkowym ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny na cmentarzu, pasjonatem, który zechce się podzielić swoimi historiami sukcesu, doświadczeniami i wiedzą. Podczas prelekcji zostanie wydzielony czas na zadawanie pytań i rozmowy z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Podczas wykładu omówię min. ostatnie kontrole i wymogi, jakie stawiane są według nowych uregulowań przedsiębiorcom pogrzebowym w kontekście używanych maszyn, środków transportu oraz wyposażenia miejsc pracy – zaprasza Agnieszka Nowak z Salvum BHP.

Prowadząca prelekcję na co dzień pełni funkcję Głównego Specjalisty ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Agnieszka Nowak przez lata pracowała nad zapewnieniem bezpiecznych warunków pracy dla różnorodnych firm i instytucji. Ekspertka rozumie, że przepisy BHP to nie tylko zbiór reguł do przestrzegania, ale przede wszystkim sposób zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia wszystkim pracownikom, dlatego nieustannie pracuje nad opracowywaniem i wdrażaniem innowacyjnych procedur bezpieczeństwa, które są zarówno skuteczne, jak i przystępne dla wszystkich pracowników. W swoim dorobku ma min. autorskie Dobre Praktyki Higieniczne (GHS) dedykowane dla branży pogrzebowej. Jest także mistrzynią szkoleń BHP. Jej szkolenia są dynamiczne, interaktywne i pełne praktycznych wskazówek, które można zastosować w codziennej pracy. Nie tylko mówi o przepisach, ale również uczy, jak stosować je w praktyce, aby zapewnić bezpieczne środowisko pracy dla wszystkich.

Poza docenieniem przez pracodawców i pracowników Agnieszka Nowak wielokrotnie została wyróżniona i uhonorowana za swoją pracę przez organy kontroli. 4 pracodawców dzięki zaangażowaniu zgłosiło się do konkursu i otrzymało dyplom PIP w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa pracy. Sukcesem jest także otrzymanie dotacji dla 100% zgłaszanych pracodawców w konkursach ZUS na poprawę bezpieczeństwa pracy.

Agnieszka Nowak aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju konferencjach, szkoleniach i seminariach dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, zarówno jako uczestnik, jak i prelegent. Cyklicznie prowadzi prelekcje i wykłady dla pracodawców, pozwalając im tym samym zbudować świadomość znaczenia bezpieczeństwa w procesach pracy. Daje podstawy, które wpływają na przyszłe decyzje w zakresie poprawy warunków pracy. Pomaga przebrnąć przez zawiłości przepisów i pomóc dostosować je do specyfiki branży.

X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO potrwają od 7 do 9 czerwca 2024 roku!

Zostań wystawcą: https://www.targikielce.pl/.../dla-wystawcow/zostan-wystawca

Odbierz darmowy bilet wstępu: https://www.targikielce.pl/necr.../rejestracja-zwiedzajacych

/YY/

Polecane aktualności
15 lipca 2024
Targi NECROEXPO dołączyły do grona partnerów Międzynarodowej Konwencji FIAT-IFTA, która odbędzie się w Krakowie w dniach 18-20 września 2024 r. To jedyne takie międzynarodowe wydarzenie w Polsce, które nieprędko ponownie zagości w kraju nad Wisłą!
26 czerwca 2024
Targi NecroExpo dołączyły do grona partnerów Międzynarodowej Konwencji FIAT-IFTA, która odbędzie się w Krakowie w dniach 18-20 września 2024 r. To jedyne takie międzynarodowe wydarzenie w Polsce, które nieprędko ponownie zagości w naszym kraju! Cieszymy się, że wraz z Polskim Stowarzyszeniem Pogrzebowy oraz Instytutem Branży Pogrzebowej i Cmentarnej możemy aktywnie przyczyniać się do współtworzenia i promocji tego wyjątkowego wydarzenia, które odbywa się w partnerstwie z Miastem Kraków.
09 czerwca 2024
17 wyróżnień i nagród za produkty oraz 10 pamiątkowych dyplomów dla firm, które świętują jubileusze! Uroczysta gala zakończyła 10. Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO!
08 czerwca 2024
W uroczystości wzięli udział Zarząd Targów Kielce, manager wystawy oraz partnerzy, bez których NECROEXPO by nie istniało. Jubileuszowa gala została doskonałym miejscem na przypomnienie, jak przez ostatnie 20 lat rozwijała się branża funeralna oraz samo wydarzenie.
08 czerwca 2024
X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej nie tylko łączą cały sektor funeralny, ale stanowią także koło napędowe dla rozwoju firm oraz specjalistów z branży. Podczas licznych prelekcji i konferencji w Targach Kielce poruszono tematy dotyczące m.in. higieny pracy w zakładach pogrzebowych, przygotowania zmarłych do ekspozycji pożegnalnej, praw i obowiązków przedsiębiorcy pogrzebowego oraz opieki psychologicznej dla klientów domów pogrzebowych.
08 czerwca 2024
Na najważniejszej imprezie branży funeralnej w Polsce można zobaczyć pełen przekrój produktów wykorzystywanych przy pochówku. W tym roku zaprezentowano wiele nowości, których projekty mogą zaskoczyć.
08 czerwca 2024
Lincolny, mercedesy i… ople. Podczas Necroexpo w Targach Kielce można kupić używany karawan. Auta mają niewielkie przebiegi i są w doskonałym stanie, dzięki czemu cieszą się sporym zainteresowaniem gości i wystawców.
07 czerwca 2024
Zjawiskowe prezentacje, Zawody w Kopaniu Grobów Na Czas, pokaz mody dla pracowników branży pogrzebowej, mnóstwo merytorycznych spotkań i owocnych rozmów biznesowych! To pierwszy dzień jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO! Targi Kielce odwiedziły setki osób z sektora funeralnego, a wydarzenia towarzyszące przykuły uwagę milionów widzów telewizji i portali.