Do wydarzenia pozostało...

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych – merytoryczna wiedza i nowoczesne rozwiązania!

mkbr-2021-galeria Współczesna księgowość to nie tylko słupki, faktury i żmudne wyliczenia na podstawie dokumentów dostarczanych przez klientów. Biura rachunkowe to nowoczesne przedsiębiorstwa szukające rozwiązań, które podwyższą jakość oferty, przyspieszą pracę, ale także sprawią, że usługi świadczone przez księgowe wkroczą na wyższy poziom.

Rachunkowość w jednym palcu? To możliwe!

Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe, dostarczasz usługi związane z księgowością i rachunkowością to Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR jest miejscem, które musisz odwiedzić. To właśnie tu spotykają najwięksi przedstawiciele branży, rozmawiając o nowościach w przepisach prawa, ulgach podatkowych i wszelkiego rodzaju rozliczeniach. Ubiegłe edycje pokazały, że wśród przedstawicieli biur rachunkowych istnieje silna potrzeba spotkań i wymiany doświadczeń, a MKBR jest najlepszym do tego miejscem. Głównym celem Kongresu jest dostarczenie właścicielom polskich biur rachunkowych wiedzy, technologii i informacji niezbędnych do podnoszenia jakości, zwiększania efektywności i poszerzania zakresu usług świadczonych dla sektora małych i średnich firm.

Ciekawe panele, wartościowe warsztaty i wystąpienia ekspertów z dziedziny rachunkowości

Ideą Kongresu jest rozwój sektora biur rachunkowych. Nowoczesna księgowość jest kluczem do prowadzenia innowacyjnych przedsięwzięć. Współczesny biznes wymaga odpowiedniego otoczenia – kompleksowych usług z zakresu doradztwa księgowego i prawnego. Udział w Kongresie to możliwość uczestnictwa w wielu panelach dyskusyjnych poświęconych konkretnym zagadnieniom branży rachunkowej. Najlepsi specjaliści odpowiedzą na nurtujące pytania i omówią wybrane przypadki. W trakcie licznych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę z obszaru księgowości oraz uzyskać nowe spojrzenie na omawiane tematy. W trakcie wydarzenia nie zabraknie wystąpień ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania uczestników i zaprezentują własną interpretację obowiązujących norm.

Dostawcy najnowocześniejszego sprzętu i oprogramowania dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe to nie jedyni przedstawiciele branży rachunkowości. Obok nich swoje usługi oferują także firmy zajmujące się najnowocześniejszym sprzętem i oprogramowaniem. To właśnie dzięki nim biura rachunkowe mogą prowadzić działalność, a dostęp do nowych technologii pozwala usprawnić pracę i zaoszczędzić czas. W Polsce funkcjonuje ok. 40 tysięcy biur rachunkowych, w których pracuje blisko 300 tysięcy osób. Te dane pokazują, jak ważna z punktu widzenia ich działalności jest organizacja Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych MKBR.

Podczas MKBR uczestnicy mogą dowiedzieć się, co świat technologii ma do zaoferowania biurom rachunkowym, ale też jak w bezbolesny sposób zaimplementować te rozwiązania w prowadzonej działalności. Udział w kongresie to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń między ekspertami, pracownikami i klientami.

Zapraszamy od 26 do 27 października do Targów Kielce na Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych!

 

Aktualności
06 października 2022
Ordynatka jest nowoczesnym, elastycznym systemem usprawniającym organizację pracy w biurach rachunkowych. System powstał na podstawie wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu pracą biura rachunkowego i jest na bieżąco wzbogacany nowymi funkcjonalnościami na podstawie wskazówek obecnych użytkowników, czyli właścicieli i pracowników biur rachunkowych.
05 października 2022
Firma zapewnia innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitoruje zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
29 września 2022
SERWISANCI to firma będąca właścicielem marki Serwisant.pl. Misją firmy jest przede wszystkim profesjonalna i szybka obsługa oraz zadowolenie Klienta. Pracownicy dbają o to, aby sprzęt komputerowy i oprogramowanie działały niezawodnie, a dane były bezpieczne.
28 września 2022
III Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, który odbędzie się w Targach Kielce już 26 i 27 października dostarczy uczestnikom wielu wartościowych informacji i merytorycznych spotkań. Rangę podnosi wsparcie Ministerstwa Rozwoju i Technologii, które objęło wydarzenie patronatem honorowym, podobnie jak Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta i Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.
27 września 2022
Allianz Trade jest światowym liderem w zakresie ubezpieczeń należności handlowych i uznanym specjalistą w obszarach gwarancji ubezpieczeniowych, odzyskiwania należności, strukturyzowanego kredytu handlowego i ryzyka politycznego. Zadaniem firmy i mottem przewodnim jest przewidywanie ryzyka handlowego i kredytowego dzisiaj, aby firmy mogły mieć pewność działania jutro.
26 września 2022
Działająca od 1987 roku na polskim rynku firma Sykom zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych HR oraz ERP. Jest twórcą dwóch kompleksowych rozwiązań: systemu kadrowo-płacowego SyKOF HR oraz zintegrowanego systemu informatycznego SyKOF ERP. Oba systemy zostały od podstaw zaprojektowane i wytworzone z uwzględnieniem potrzeb klientów oraz polskich przepisów.
23 września 2022
PodatkiPodatki.pl to intuicyjny i bardzo funkcjonalny system przeznaczony dla Biur Rachunkowych oraz klientów Biur. System wspomaga zarządzanie klientami, obsługę umów z klientami, fakturowanie klientów, monitoring dostarczania miesięcznych dokumentów do księgowania oraz comiesięczną obsługę deklaracji klientów. Informuję przy pomocy SMS oraz e-mail o rozliczonych podatkach, pilnuje terminów rozliczeń i pokazuje pełny obraz rozliczeń klientów w podziale na miesiące i lata.
22 września 2022
Firmotron to innowacyjne i unikalne narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych. To program, dzięki któremu dziesiątki klientów zaoszczędziły godziny, a nawet dni, które spędzali na rozliczaniu własnych klientów i wystawianiu im comiesięcznych faktur.
21 września 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już pod koniec października ponownie zagości w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Lista wystawców i prelegentów powiększa się każdego dnia, a my już dziś zachęcamy do zapoznania się z ekspertami, którzy wezmą udział w trzeciej odsłonie wydarzenia.
08 września 2022
Zaufanie, wiedza i innowacyjność to filary, w oparciu których od 2007 roku firma INFONETAX buduje swoją pozycję na rynku. Od początku jesteśmy wierni idei tworzenia narzędzi ułatwiających codzienną pracę.
02 września 2022
„Automatyzacja procesów księgowych okiem SaldeoSMART” będzie tematem jednej z prelekcji odbywających się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Jej prowadzącym będzie Adam Niewiedzioł – specjalista ds. kluczowych klientów firmy SaldeoSmart.
02 sierpnia 2022
Biuro Rachunkowe KRAFTON ACCOUNTING od lat zajmuje się usługami księgowymi, płacowymi, wsparciem księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym dla swoich klientów. Jednym z produktów oferowanych przez biuro jest system XON.
14 lipca 2022
KANCELARIA DLA LUDZI BIZNESU. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradztwo z pasją – dla przemysłu, produkcji i usług – tak w wielkim skrócie można opisać działalność i zakres usług kancelarii Staniek & Partners, która właśnie potwierdziła swój udział w październikowym MKBR.
25 maja 2022
KSIEGOWYDORADCA to spółka, która stworzyła unikalny, informatyczny system Kadviser dla Biur Rachunkowych, pomagający im optymalizować własne przychody i generować oszczędności ich klientom.
09 maja 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.
05 maja 2022
Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.
Organizatorzy
Patronat honorowy
Sponsorzy złoci
Sponsorzy srebrni
Sponsorzy
Wystawcy
Główny Patron medialny
Patronat medialny