Do wydarzenia pozostało...

Prelegenci

pawel-jedrzejak-2.jpg
Trener Biznesu INFOR
monika-smulewicz.jpg
Ekspertka prawa pracy i rynku pracy Prezes HR na Szpilkach Sp. z o.o.
WiktorD.png
Moderator MKBR, Head of Pro Progressio
ALA.jpg
Współorganizator MKBR, Prezes Zarządu Audyt Partner sp. z o.o.
Anna-Strzelecka.jpg
Partnerka w Crido
12d.jpg
Trener Formuły Geniuszu®
1675683613210.jpg
Autorka, trener, coach, mentor, wykładowca akademicki
Hubert-Kaczmarczyk.jpg
Radca prawny
zdj-Karol-Wlodarczak.jpg
Dyrektor do spraw produktów ubezpieczeniowych w SAGA Brokers Sp. z o.o.
Beata-Kostrzycka.jpg
Dyrektor ds. Rozwoju - wFirma
MICH.jpg
Doradca podatkowy, Prezes Zarządu Biura Rachunkowego BIUREX
Edyta-Olszewska-Krzysiek.jpg
Twarzyoga - certyfikowana trenerka jogi twarzy
MATT-KOSMACZEWSKI.jpg
Projektuje strategie marki i procesy w marketingu

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych: liczymy, że będziesz z nami!

Jesteś księgowym? Prowadzisz biuro rachunkowe? A może odpowiadasz za rozliczenia w firmie? Zapisz datę w kalendarzu, kup bilet i odwiedź jedne z największych i najważniejszych wydarzeń dla branży finansowej w Polsce. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych zaprasza!

  mkbr-baner-kup-bilet.jpg [41.23 KB]
  mkbr-baner-zostan-wystawca.jpg [52.20 KB]

 

mkbr-2023-galeria-24.jpg [101.86 KB]

-Niewiele jest w Polsce konferencji związanych z rachunkowością, które proponują uczestnikom tak różnorodny program - mówi Alina Rudnicka- Acosta, z firmy Audyt Partner, współorganizatorka wydarzenia - Są spotkania dotyczące zmian prawnych, są warsztaty kompetencji miękkich, firmy organizują pokazy technologii, ale tylko w Targach Kielce to wszystko dzieje się w jednym czasie. A do tego atmosfera jest niesamowita - dodaje.

Od prawa do marketingu - spotkaj ekspertów, którzy wyniosą Twój biznes na wyższy poziom

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że ciągłe modyfikacje prawne i administracyjne zmuszają księgowych do pogłębiania swojej wiedzy oraz  ustawicznego uczenia się. Co roku podczas podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponad 50 prelegentów debatuje o rozwiązaniach, klauzulach i zapisach dotyczących finansów przedsiębiorstw.  - Także w tym roku omówimy najważniejsze wątki, które nie tylko elektryzują branżę, ale sprawiają księgowym kłopot. Chcemy być realnym wsparciem - mówi Alina Rudnicka - Acosta. Organizatorzy nie omijają także tematu kadr i HR. Dyskusje o prawie pracy są zawsze mocnym i obowiązkowym punktem programu.

Jednak twarda wiedza to nie wszystko, co proponują organizatorzy. -Współczesny księgowy zajmuje się nie tylko finansami klientów, ale także wizerunkiem własnej firmy. Dlatego tak ważny jest marketing i umiejętności sprzedaży - mówi Monika Szydłowska, menadżer MKBR. - Tradycją naszego kongresu są warsztaty dotyczące reklamy, autoprezentacji czy social mediów - przekonuje.

LifeWork Balance

Tym, czemu organizatorzy tegorocznej edycji wydarzenia poświęcą sporo czasu jest LifeWork Balance. - Wszyscy mamy problem z postawieniem granicy między pracą a życiem prywatnym. - mówi Monika Szydłowska. - Chcemy zaproponować spotkania ze specjalistami, którzy wyposażą  uczestników kongresu w narzędzia i rozwiązania służące poprawie jakości życia. - Księgowi dowiedzą się, jak zarządzać własnym czasem pracy, relaksować się, ale także rozmawiać z trudnymi klientami. - Pracoholizm czy wypalenie zawodowe to częste zjawisko w naszej branży, a my chcemy pokazać sposoby radzenia sobie z tymi problemami - tłumaczy Alina Rudnicka- Asocta.

Siła w różnorodności

Tegoroczny Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych odbywa się pod hasłem „Co nas łączy,  co nas dzieli”. - Choć księgowi to jedna z największych grup zawodowych, to jesteśmy rozproszeni i podzieleni. Jesteśmy członkami wielu stowarzyszeń i grup, a przecież wszyscy zajmujemy się finansami - mówi Alina Rudnicka- Acosta. - Podczas kieleckiego kongresu chcemy poszukać tego, co nas łączy. A takich rzeczy jest wiele - dodaje.

Tematy, które organizatorzy poruszą podczas wrześniowego kongresu zainteresują zarówno księgowych pracujących w jednoosobowej działaności czy też prowadzące spółkę i duże biura rachunkowe. - Szykujemy coś dla osób zatrudniających jedną osobę, ale także tych, którzy mają pod swoimi skrzydłami kilkoro pracowników. Będą dyskusje ciekawe dla outsoursingu usług, a także o księgowych „in-house”. Dla wszystkich znajdzie się pole do rozmów - przekonuje Monika Szydłowska.

Wystawa i rozwiązania dla księgowości

Nieodłącznym elementem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych jest wystawa, podczas której swoje rozwiązania proponują firmy z branży finansów, rachunkowości czy IT. Co roku do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele największych marek, podnoszących jakość usług księgowych - Staramy się szukać przedsiębiorstw, których innowacje i rozwiązania wspomagają biura rachunkowe. Wiemy, jakie znaczenie mają nowe technologie, ale także dobre wsparcie bankowe czy prawne. - mówi Alina Rudnicka- Acosta.

 

Aktualności
24 czerwca 2024
KRAFTON ACCOUNTING to firma, która od 20 lat z sukcesem działa na rynku, doskonale rozumie wyzwania, przed którymi stoją biura rachunkowe w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.
17 czerwca 2024
W dniach 22 i 23 września Targi Kielce będą gościć Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży księgowej i finansowej w Polsce. Z radością informujemy, że patronat nad kongresem objął Dziennik Gazeta Prawna, co świadczy o znaczeniu i randze tego wydarzenia.
06 czerwca 2024
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce , będące kluczowym partnerem i uczestnikiem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, kontynuuje swoją misję promowania najlepszych praktyk i najwyższych standardów w branży księgowej. Z okazji tegorocznego Kongresu, SKWP ma zaszczyt wspierać profesjonalny rozwój księgowych oraz promować innowacyjne rozwiązania w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami.
16 maja 2024
Czy wiedzieliście, że wasza twarz potrzebuje ćwiczeń tak samo, jak reszta ciała? Aby pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy oraz dodać jej energii na cały dzień, zapraszamy na wyjątkowy warsztat "Endorfiny na Twarzy". Sesja odbędzie się w ramach Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
16 maja 2024
Przed zbliżającym się Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26 i 27 września w Targach Kielce, organizatorzy udostępnili darmowy e-book dla wszystkich profesjonalistów z branży księgowej. Publikacja pt. "Jak wycenić usługi księgowe" dostarczy wartościowe informacje i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania biurem rachunkowym.
13 maja 2024
Jaką kwotę podać klientowi, aby zdecydował się na współpracę z nami, a jednocześnie nasi pracownicy byli odpowiednio wynagrodzeni? Wydaje się, że wycena usług jest jednym z trudniejszych zadań, jakie stoją przed właścicielami biur rachunkowych. Wątpliwości pomoże rozwiać Michał Cielibała.
22 kwietnia 2024
Czy czujesz, że brakuje Ci równowagi między pracą a życiem osobistym? Czy chcesz nauczyć się skutecznie zarządzać sobą, priorytetami oraz redukować stres? Jeśli tak, to warsztaty podczas MKBR są właśnie dla Ciebie!
13 lutego 2024
Ponad 400 tysięcy księgowych pracujących w 70 tysiącach biur rachunkowych - łączą nas nie tylko terminy rozliczeń i sprawozdań, ale także analityczny umysł i konieczność ciągłego uczenia się. Łączy nas wiedza, łączy ambicja. I choć sporo nas także różni, to… Księgowość nie dzieli!

MKBR w opinii uczestników

Organizatorzy
Sponsorzy
Wystawcy
PATRONAT HONOROWY
Patronat
Patronat Medialny
Partnerzy
Partnerzy Medialni