Do wydarzenia pozostało...

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych – centrum księgowości na wyciągnięcie ręki!

mkbr-2022

Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. MKBR to miejsce, w którym nowoczesna księgowość spotyka się z doświadczeniem i technologią, gwarantującą innowacyjne przedsięwzięcia. Współczesny biznes wymaga odpowiedniego otoczenia – kompleksowych usług z zakresu doradztwa księgowego i prawnego.

Ciekawe panele, wartościowe warsztaty i wystąpienia ekspertów w Targach Kielce

Biuro rachunkowe aniołem biznesu – to hasło przewodnie tegorocznej edycji Kongresu. Pracownicy sektora rachunkowości każdego dnia podpowiadają swoim klientom jak optymalizować koszty i procesy związane z kredytami, czy leasingami. Doradzają jaką formę działalności wybrać i jak obniżyć koszty związane z paliwem, energią i kartami firmowymi. Dobry księgowy jest kopalnią informacji i źródłem wiedzy. Dzięki fachowemu podejściu zawsze znajdzie optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorcy. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby każdy przedstawiciel branży  był zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami służącymi podniesieniu jakości świadczonych usług. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych właśnie temu służy. To w Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Rachunkowość jest jedną z tych dziedzin, która musi bezustannie się rozwijać, aby móc dostarczać swoim klientom usługi najwyższej jakości. MKBR to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń, rozmów z ekspertami i udziału w wartościowych prelekcjach. Udział w wydarzeniu jest gwarancją najnowszej wiedzy z zakresu rachunkowości i dostępu do innowacyjnych technologii.

mkbr-2022 Najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowani dla branży rachunkowo-księgowej

Biura rachunkowe to nie jedyni przedstawiciele branży rachunkowości. Obok nich swoje usługi oferują także firmy zajmujące się najnowocześniejszym sprzętem i oprogramowaniem. To właśnie dzięki nim biura rachunkowe mogą prowadzić działalność, a dostęp do nowych technologii pozwala usprawnić pracę i zaoszczędzić czas. W Polsce funkcjonuje ok. 70 tysięcy biur rachunkowych, w których pracuje nawet 400 tysięcy osób. Te dane pokazują, jak ważna z punktu widzenia ich działalności jest organizacja Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych MKBR.

Podczas MKBR uczestnicy mogą dowiedzieć się, co świat technologii ma do zaoferowania biurom rachunkowym, ale też jak w bezbolesny sposób zaimplementować te rozwiązania w prowadzonej działalności. Udział w kongresie to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń między ekspertami, pracownikami i klientami.

mkbr-2022 Rachunkowość w jednym palcu? To możliwe!

Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe, dostarczasz usługi związane z księgowością i rachunkowością to Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR jest miejscem, które musisz odwiedzić. To właśnie tu spotykają najwięksi przedstawiciele branży, rozmawiając o nowościach w przepisach prawa, ulgach podatkowych i wszelkiego rodzaju rozliczeniach. Ubiegłe edycje pokazały, że wśród przedstawicieli biur rachunkowych istnieje silna potrzeba spotkań i wymiany doświadczeń, a MKBR jest najlepszym do tego miejscem. Głównym celem Kongresu jest dostarczenie właścicielom polskich biur rachunkowych wiedzy, technologii i informacji niezbędnych do podnoszenia jakości, zwiększania efektywności i poszerzania zakresu usług świadczonych dla sektora małych i średnich firm.

Udział w Kongresie to możliwość uczestnictwa w wielu panelach dyskusyjnych poświęconych konkretnym zagadnieniom branży rachunkowej. Najlepsi specjaliści odpowiedzą na nurtujące pytania i omówią wybrane przypadki. W trakcie licznych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę z obszaru księgowości oraz uzyskać nowe spojrzenie na omawiane tematy. W trakcie wydarzenia nie zabraknie wystąpień ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania uczestników i zaprezentują własną interpretację obowiązujących norm.

Aktualności
08 maja 2023
Firmotron to innowacyjne i unikalne narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych. To program, dzięki któremu dziesiątki klientów zaoszczędziły godziny, a nawet dni, które spędzali na rozliczaniu własnych klientów i wystawianiu im comiesięcznych faktur.
24 kwietnia 2023
360 Księgowość to wygodny i korzystny cenowo program do prowadzenia księgowości różnych działalności. To także idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych. Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.
13 kwietnia 2023
Ubezpieczenia od A do Z są multiagencją ubezpieczeniową powstałą w 1998 roku. Siedziba główna mieści się w Kielcach. Aktualnie firma należy do czołówki ogólnopolskich agencji ubezpieczeniowych. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez czołowe towarzystwa ubezpieczeń działające na terenie Polski.
03 kwietnia 2023
wFirma dla Biur Rachunkowych, czyli…? …kompletny, nowoczesny system chmurowy dla biur rachunkowych pozwalający usprawnić codzienną pracę księgowych i kadrowych
Organizatorzy
Sponsor złoty
Sponsor srebrny
Patronat medialny