Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych – merytoryczna wiedza i nowoczesne rozwiązania!

mkbr-2021-galeria Współczesna księgowość to nie tylko słupki, faktury i żmudne wyliczenia na podstawie dokumentów dostarczanych przez klientów. Biura rachunkowe to nowoczesne przedsiębiorstwa szukające rozwiązań, które podwyższą jakość oferty, przyspieszą pracę, ale także sprawią, że usługi świadczone przez księgowe wkroczą na wyższy poziom.

Rachunkowość w jednym palcu? To możliwe!

Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe, dostarczasz usługi związane z księgowością i rachunkowością to Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR jest miejscem, które musisz odwiedzić. To właśnie tu spotykają najwięksi przedstawiciele branży, rozmawiając o nowościach w przepisach prawa, ulgach podatkowych i wszelkiego rodzaju rozliczeniach. Ubiegłe edycje pokazały, że wśród przedstawicieli biur rachunkowych istnieje silna potrzeba spotkań i wymiany doświadczeń, a MKBR jest najlepszym do tego miejscem. Głównym celem Kongresu jest dostarczenie właścicielom polskich biur rachunkowych wiedzy, technologii i informacji niezbędnych do podnoszenia jakości, zwiększania efektywności i poszerzania zakresu usług świadczonych dla sektora małych i średnich firm.

Ciekawe panele, wartościowe warsztaty i wystąpienia ekspertów z dziedziny rachunkowości

Ideą Kongresu jest rozwój sektora biur rachunkowych. Nowoczesna księgowość jest kluczem do prowadzenia innowacyjnych przedsięwzięć. Współczesny biznes wymaga odpowiedniego otoczenia – kompleksowych usług z zakresu doradztwa księgowego i prawnego. Udział w Kongresie to możliwość uczestnictwa w wielu panelach dyskusyjnych poświęconych konkretnym zagadnieniom branży rachunkowej. Najlepsi specjaliści odpowiedzą na nurtujące pytania i omówią wybrane przypadki. W trakcie licznych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę z obszaru księgowości oraz uzyskać nowe spojrzenie na omawiane tematy. W trakcie wydarzenia nie zabraknie wystąpień ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania uczestników i zaprezentują własną interpretację obowiązujących norm.

Dostawcy najnowocześniejszego sprzętu i oprogramowania dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe to nie jedyni przedstawiciele branży rachunkowości. Obok nich swoje usługi oferują także firmy zajmujące się najnowocześniejszym sprzętem i oprogramowaniem. To właśnie dzięki nim biura rachunkowe mogą prowadzić działalność, a dostęp do nowych technologii pozwala usprawnić pracę i zaoszczędzić czas. W Polsce funkcjonuje ok. 40 tysięcy biur rachunkowych, w których pracuje blisko 300 tysięcy osób. Te dane pokazują, jak ważna z punktu widzenia ich działalności jest organizacja Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych MKBR.

Podczas MKBR uczestnicy mogą dowiedzieć się, co świat technologii ma do zaoferowania biurom rachunkowym, ale też jak w bezbolesny sposób zaimplementować te rozwiązania w prowadzonej działalności. Udział w kongresie to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń między ekspertami, pracownikami i klientami.

Zapraszamy od 26 do 27 października do Targów Kielce na Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych!

 

Aktualności
02 sierpnia 2022
Biuro Rachunkowe KRAFTON ACCOUNTING od lat zajmuje się usługami księgowymi, płacowymi, wsparciem księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym dla swoich klientów. Jednym z produktów oferowanych przez biuro jest system XON.
14 lipca 2022
KANCELARIA DLA LUDZI BIZNESU. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradztwo z pasją – dla przemysłu, produkcji i usług – tak w wielkim skrócie można opisać działalność i zakres usług kancelarii Staniek & Partners, która właśnie potwierdziła swój udział w październikowym MKBR.
25 maja 2022
KSIEGOWYDORADCA to spółka, która stworzyła unikalny, informatyczny system Kadviser dla Biur Rachunkowych, pomagający im optymalizować własne przychody i generować oszczędności ich klientom.
09 maja 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.
05 maja 2022
Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.
Organizatorzy
Wystawcy
Główny Patron medialny
Patronat medialny