Do wydarzenia pozostało...

Prelegenci

pawel-jedrzejak-2.jpg
Trener Biznesu INFOR
WiktorD.png
Moderator MKBR, Head of Pro Progressio
ALA.jpg
Współorganizator MKBR, Prezes Zarządu Audyt Partner sp. z o.o.
1675683613210.jpg
Autorka, trener, coach, mentor, wykładowca akademicki
MICH.jpg
Doradca podatkowy, Prezes Zarządu Biura Rachunkowego BIUREX

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona?

Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości poruszonych będzie podczas V Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.

  mkbr-baner-kup-bilet.jpg [41.23 KB]
  mkbr-baner-zostan-wystawca.jpg [52.20 KB]

 

mkbr-2023-galeria-24.jpg [101.86 KB] Piąta edycja MKBR we wrześniu 2024!

Już 26 i 27 września 2024 Centrum Kongresowe Targów Kielce opanują fachowcy z branży rachunkowo-księgowej oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i oprogramowania wspierającego pracę księgowych. Nie zabraknie biznesowych rozmów, wymiany doświadczeń oraz interesujących warsztatów podejmujących różnorodną tematykę, w tym zmiany przepisów prawa finansowego i  podatkowego, czy wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur.

Program wydarzenia jak zawsze obfitował będzie w liczne wystąpienia ekspertów i praktyków z branży rachunkowo księgowej, którzy poruszą tematy związane z rachunkowością. Wystąpienia prelegentów i ciekawe panele tematyczne to tylko część tego, co czeka uczestników Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Bardzo ważnym punktem wydarzenia bedą warsztaty, które każdego roku cieszą się dużym zainteresowaniem księgowych. – Dobrze jest oderwać się od komputera i porozmawiać z praktykami, poznać ich metody pracy i spojrzenie na konkretne zagadnienia związane choćby z nowelizacją przepisów i organizacją czasu pracy – mówiła o ostatniej edycji MKBR Pani Kinga z warszawskiego biura rachunkowo-księgowego. Eksperci podpowiedzą jakie zmiany podatkowo-prawne czekają pracowników tego sektora, jak automatyzować procesy w biurze wykorzystując sztuczną inteligencję, jak sprawnie wdrożyć Krajowy System e-Faktur oraz jak sprostać oczekiwaniom klientów w zakresie doradztwa podatkowego.

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowy to dwa dni szkoleń, ciekawych paneli dyskusyjnych, warsztatów i porad ekspertów oraz praktyków z zakresu rachunkowości.

Dołącz do społeczności MKBR i bądź w centrum rachunkowości!

Aktualności
22 kwietnia 2024
Czy czujesz, że brakuje Ci równowagi między pracą a życiem osobistym? Czy chcesz nauczyć się skutecznie zarządzać sobą, priorytetami oraz redukować stres? Jeśli tak, to warsztaty podczas MKBR są właśnie dla Ciebie!
13 lutego 2024
Ponad 400 tysięcy księgowych pracujących w 70 tysiącach biur rachunkowych - łączą nas nie tylko terminy rozliczeń i sprawozdań, ale także analityczny umysł i konieczność ciągłego uczenia się. Łączy nas wiedza, łączy ambicja. I choć sporo nas także różni, to… Księgowość nie dzieli!

MKBR w opinii uczestników

Organizatorzy
Sponsorzy
Wystawcy
Partnerzy
Patronat Medialny
PATRONAT HONOROWY
Partnerzy Medialni