Do wydarzenia pozostało...

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych – centrum księgowości na wyciągnięcie ręki!

mkbr-2022

Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. MKBR to miejsce, w którym nowoczesna księgowość spotyka się z doświadczeniem i technologią, gwarantującą innowacyjne przedsięwzięcia. Współczesny biznes wymaga odpowiedniego otoczenia – kompleksowych usług z zakresu doradztwa księgowego i prawnego.

Ciekawe panele, wartościowe warsztaty i wystąpienia ekspertów w Targach Kielce

Biuro rachunkowe aniołem biznesu – to hasło przewodnie tegorocznej edycji Kongresu. Pracownicy sektora rachunkowości każdego dnia podpowiadają swoim klientom jak optymalizować koszty i procesy związane z kredytami, czy leasingami. Doradzają jaką formę działalności wybrać i jak obniżyć koszty związane z paliwem, energią i kartami firmowymi. Dobry księgowy jest kopalnią informacji i źródłem wiedzy. Dzięki fachowemu podejściu zawsze znajdzie optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorcy. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby każdy przedstawiciel branży  był zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami służącymi podniesieniu jakości świadczonych usług. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych właśnie temu służy. To w Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Rachunkowość jest jedną z tych dziedzin, która musi bezustannie się rozwijać, aby móc dostarczać swoim klientom usługi najwyższej jakości. MKBR to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń, rozmów z ekspertami i udziału w wartościowych prelekcjach. Udział w wydarzeniu jest gwarancją najnowszej wiedzy z zakresu rachunkowości i dostępu do innowacyjnych technologii.

mkbr-2022 Najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowani dla branży rachunkowo-księgowej

Biura rachunkowe to nie jedyni przedstawiciele branży rachunkowości. Obok nich swoje usługi oferują także firmy zajmujące się najnowocześniejszym sprzętem i oprogramowaniem. To właśnie dzięki nim biura rachunkowe mogą prowadzić działalność, a dostęp do nowych technologii pozwala usprawnić pracę i zaoszczędzić czas. W Polsce funkcjonuje ok. 70 tysięcy biur rachunkowych, w których pracuje nawet 400 tysięcy osób. Te dane pokazują, jak ważna z punktu widzenia ich działalności jest organizacja Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych MKBR.

Podczas MKBR uczestnicy mogą dowiedzieć się, co świat technologii ma do zaoferowania biurom rachunkowym, ale też jak w bezbolesny sposób zaimplementować te rozwiązania w prowadzonej działalności. Udział w kongresie to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń między ekspertami, pracownikami i klientami.

mkbr-2022 Rachunkowość w jednym palcu? To możliwe!

Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe, dostarczasz usługi związane z księgowością i rachunkowością to Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR jest miejscem, które musisz odwiedzić. To właśnie tu spotykają najwięksi przedstawiciele branży, rozmawiając o nowościach w przepisach prawa, ulgach podatkowych i wszelkiego rodzaju rozliczeniach. Ubiegłe edycje pokazały, że wśród przedstawicieli biur rachunkowych istnieje silna potrzeba spotkań i wymiany doświadczeń, a MKBR jest najlepszym do tego miejscem. Głównym celem Kongresu jest dostarczenie właścicielom polskich biur rachunkowych wiedzy, technologii i informacji niezbędnych do podnoszenia jakości, zwiększania efektywności i poszerzania zakresu usług świadczonych dla sektora małych i średnich firm.

Udział w Kongresie to możliwość uczestnictwa w wielu panelach dyskusyjnych poświęconych konkretnym zagadnieniom branży rachunkowej. Najlepsi specjaliści odpowiedzą na nurtujące pytania i omówią wybrane przypadki. W trakcie licznych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę z obszaru księgowości oraz uzyskać nowe spojrzenie na omawiane tematy. W trakcie wydarzenia nie zabraknie wystąpień ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania uczestników i zaprezentują własną interpretację obowiązujących norm.

Aktualności
29 marca 2023
wFirma dla Biur Rachunkowych, czyli…? …kompletny, nowoczesny system chmurowy dla biur rachunkowych pozwalający usprawnić codzienną pracę księgowych i kadrowych
Organizatorzy
Sponsor złoty
Sponsor srebrny
Patronat medialny