Do wydarzenia pozostało...

Prelegenci

2023-05-15-085406-kopia2.jpg
Software Product Manager HR & Payroll Online Merit Aktiva
Adam-Niewiedziol-SaldeoSMART.png
Specjalista ds. kluczowych klientów SaldeoSMART
12d.jpg
Trener Formuły Geniuszu®
monika-smulewicz.jpg
Ekspertka prawa pracy i rynku pracy Prezes HR na Szpilkach Sp. z o.o.
Beata-Kostrzycka.jpg
Dyrektor ds. Rozwoju - wFirma dla Biur Rachunkowych
Ewa-Szpytko-Waszczyszyn.JPG
Dyrektor ds. Administracji - wFirma Oprogramowanie dla Biur Rachunkowych
Emilia-Lazarowicz.jpg
Dyrektor ds. Personalnych - wFirma Oprogramowanie dla Biur Rachunkowych
Joanna-Kasperek-fot.-Magdalena-Dabrowska.jpg
Aktorka - Teatr im. Stefana Żeromskiego
Mariusz-Ciesla.jpg
Doradca podatkowy, Prawnik, Wykładowca
Sylwester-Fastyn.jpg
Prezes w Serwisanci Sp. z o.o
radek-1920.jpg
Członek Honorowy SWBR, Partner w Kancelarii Żuk Pośpiech, Doradca podatkowy
pawel-jedrzejak-2.jpg
Trener Biznesu INFOR
zdj-Krzysztof-Karczewski.jpg
Prezes Zarządu Pierwszego Polskiego Domu Brokerskiego SAGA BROKERS Sp. z o.o.
zdj-Karol-Wlodarczak.jpg
Dyrektor do spraw produktów ubezpieczeniowych w SAGA Brokers Sp. z o.o.
Piotr-Maciejewski.jpg
Doradca podatkowy
Hubert-Kaczmarczyk.jpg
Wicedyrektor w Uniwersytet Jana Kochanowskiego
1675683613210.jpg
Autorka, trener, coach, mentor, wykładowca akademicki
Anna-Strzelecka.jpg
Partnerka w Crido
ALA.jpg
Współorganizator MKBR, Prezes Zarządu Audyt Partner sp. z o.o.
WiktorD.png
Moderator MKBR, Head of Pro Progressio
Andrzej-Lazarowicz.jpg
Founder & CEO - wFirma dla Biur Rachunkowych

mkbr-2023-sprzedaz-biletow

skorzystaj-z-naszej-oferty-noclegowej

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych – centrum księgowości na wyciągnięcie ręki!

mkbr-2022

Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. MKBR to miejsce, w którym nowoczesna księgowość spotyka się z doświadczeniem i technologią, gwarantującą innowacyjne przedsięwzięcia. Współczesny biznes wymaga odpowiedniego otoczenia – kompleksowych usług z zakresu doradztwa księgowego i prawnego.

Ciekawe panele, wartościowe warsztaty i wystąpienia ekspertów w Targach Kielce

Biuro rachunkowe aniołem biznesu – to hasło przewodnie tegorocznej edycji Kongresu. Pracownicy sektora rachunkowości każdego dnia podpowiadają swoim klientom jak optymalizować koszty i procesy związane z kredytami, czy leasingami. Doradzają jaką formę działalności wybrać i jak obniżyć koszty związane z paliwem, energią i kartami firmowymi. Dobry księgowy jest kopalnią informacji i źródłem wiedzy. Dzięki fachowemu podejściu zawsze znajdzie optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorcy. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby każdy przedstawiciel branży  był zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami służącymi podniesieniu jakości świadczonych usług. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych właśnie temu służy. To w Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Rachunkowość jest jedną z tych dziedzin, która musi bezustannie się rozwijać, aby móc dostarczać swoim klientom usługi najwyższej jakości. MKBR to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń, rozmów z ekspertami i udziału w wartościowych prelekcjach. Udział w wydarzeniu jest gwarancją najnowszej wiedzy z zakresu rachunkowości i dostępu do innowacyjnych technologii.

mkbr-2022 Najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowani dla branży rachunkowo-księgowej

Biura rachunkowe to nie jedyni przedstawiciele branży rachunkowości. Obok nich swoje usługi oferują także firmy zajmujące się najnowocześniejszym sprzętem i oprogramowaniem. To właśnie dzięki nim biura rachunkowe mogą prowadzić działalność, a dostęp do nowych technologii pozwala usprawnić pracę i zaoszczędzić czas. W Polsce funkcjonuje ok. 70 tysięcy biur rachunkowych, w których pracuje nawet 400 tysięcy osób. Te dane pokazują, jak ważna z punktu widzenia ich działalności jest organizacja Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych MKBR.

Podczas MKBR uczestnicy mogą dowiedzieć się, co świat technologii ma do zaoferowania biurom rachunkowym, ale też jak w bezbolesny sposób zaimplementować te rozwiązania w prowadzonej działalności. Udział w kongresie to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń między ekspertami, pracownikami i klientami.

mkbr-2022 Rachunkowość w jednym palcu? To możliwe!

Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe, dostarczasz usługi związane z księgowością i rachunkowością to Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR jest miejscem, które musisz odwiedzić. To właśnie tu spotykają najwięksi przedstawiciele branży, rozmawiając o nowościach w przepisach prawa, ulgach podatkowych i wszelkiego rodzaju rozliczeniach. Ubiegłe edycje pokazały, że wśród przedstawicieli biur rachunkowych istnieje silna potrzeba spotkań i wymiany doświadczeń, a MKBR jest najlepszym do tego miejscem. Głównym celem Kongresu jest dostarczenie właścicielom polskich biur rachunkowych wiedzy, technologii i informacji niezbędnych do podnoszenia jakości, zwiększania efektywności i poszerzania zakresu usług świadczonych dla sektora małych i średnich firm.

Udział w Kongresie to możliwość uczestnictwa w wielu panelach dyskusyjnych poświęconych konkretnym zagadnieniom branży rachunkowej. Najlepsi specjaliści odpowiedzą na nurtujące pytania i omówią wybrane przypadki. W trakcie licznych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę z obszaru księgowości oraz uzyskać nowe spojrzenie na omawiane tematy. W trakcie wydarzenia nie zabraknie wystąpień ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania uczestników i zaprezentują własną interpretację obowiązujących norm.

MKBR w opinii uczestników

Reklama

Aktualności
29 września 2023
Wielofunkcyjny system dla firm odpowiada na potrzeby przedsiębiorców, automatyzuje pracę integrując się z programami księgowymi, przyspiesza zarządzanie dokumentacją, obieg dokumentów oraz procesy związane z zarządzaniem pracą w biurze. Wspiera komunikację z kontrahentami i przepływ informacji pomiędzy pracownikami. SaldeoSMART to rozwiązanie dostępne przez przeglądarkę internetową oraz wygodną aplikację mobilną.
20 września 2023
Działające od 2015 roku Stowarzyszenie powstało, jako oddolna, ogólnopolska inicjatywa, będąca odpowiedzią na częste problemy polskich przedsiębiorców. Należą do nich niejasności związane z interpretacją przepisów podatkowych i nieustanne zmiany w prawie. Ten problem dotyczy szczególnie księgowych, którzy w swoim życiu zawodowym muszą codziennie podejmować decyzje, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie tysięcy polskich firm.
18 września 2023
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.
14 września 2023
SKWP to najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Od 1907 roku Stowarzyszenie dokłada starań, by jego członkowie odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami i postępowali zgodnie ze standardami etyki.
11 września 2023
PodatkiPodatki.pl to intuicyjny i bardzo funkcjonalny system przeznaczony dla Biur Rachunkowych oraz klientów Biur. Informuję przy pomocy SMS oraz e-mail o rozliczonych podatkach, pilnuje terminów rozliczeń i pokazuje pełny obraz rozliczeń klientów w podziale na miesiące i lata.
07 września 2023
Centrum Technologii Informatycznej to firma, która od 2003 roku dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biur rachunkowych i księgowości. Jako autoryzowany i doświadczony Partner firmy Comarch, oferuje kompleksowe wdrożenia systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, które zapewniają efektywne zarządzanie finansami, kadrami, magazynem i sprzedażą. Z pełną ofertą można będzie zapoznać się już 26-27 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
31 sierpnia 2023
Celem firmy jest dostarczanie przedsiębiorcom wsparcia i wartości dodanej do prowadzonego biznesu i jego rozwoju z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii usprawniających naszą pracę, naszych współpracowników oraz klientów. KM Advisory jest firmą consultingową, której trzon stanowią doświadczeni eksperci z zakresu audytu, finansów i rachunkowości.
30 sierpnia 2023
SAGA Brokers jest najstarszą i jedną z największych firm brokerskich w Polsce. Podczas najbliższej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych pełnić będzie funkcję Sponsora Srebrnego. Z pełną ofertą będzie można zapoznać się już 26-27 października odwiedzając Centrum Kongresowe Targów Kielce.
23 sierpnia 2023
To system dedykowany księgowym, kadrowym i innym specjalistom w firmach, którzy w codziennej pracy analizują przepisy prawa. Aktualizowana codziennie, kompleksowa baza prawa wraz z orzecznictwem to stałe elementy dowolnej konfiguracji modułowej.
21 sierpnia 2023
IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, który odbędzie się w Targach Kielce już 26 i 27 października dostarczy uczestnikom wielu wartościowych informacji i merytorycznych spotkań. Rangę podnosi wsparcie Ministerstwa Rozwoju i Technologii, które objęło wydarzenie patronatem honorowym.
21 lipca 2023
Jeśli Twoja firma nie ma jeszcze miejsca na tegorocznym MKBR, który odbędzie się 26-27 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce, koniecznie zgłoś się do nas i wybierz idealną dla siebie przestrzeń!
21 czerwca 2023
Szeroka oferta usług, w tym największa platforma szkoleniowa w Polsce - Akademia LTCA, Kancelaria LTCA i LTCA Legal, czeka na uczestników Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26-27 października 2023 w Targach Kielce.
08 maja 2023
Firmotron to innowacyjne i unikalne narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych. To program, dzięki któremu dziesiątki klientów zaoszczędziły godziny, a nawet dni, które spędzali na rozliczaniu własnych klientów i wystawianiu im comiesięcznych faktur.
24 kwietnia 2023
360 Księgowość to wygodny i korzystny cenowo program do prowadzenia księgowości różnych działalności. To także idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych. Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.
13 kwietnia 2023
Ubezpieczenia od A do Z są multiagencją ubezpieczeniową powstałą w 1998 roku. Siedziba główna mieści się w Kielcach. Aktualnie firma należy do czołówki ogólnopolskich agencji ubezpieczeniowych. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez czołowe towarzystwa ubezpieczeń działające na terenie Polski.
03 kwietnia 2023
wFirma dla Biur Rachunkowych, czyli…? …kompletny, nowoczesny system chmurowy dla biur rachunkowych pozwalający usprawnić codzienną pracę księgowych i kadrowych
Organizatorzy
Patronat honorowy
Patronaty
Partner
Sponsor złoty
Sponsor srebrny
Sponsor
Wystawcy
Główny patron medialny
Patronat medialny