642k1107-20231026-TargiKielce-MKBR.jpg

Księgowość nie dzieli!

13 lutego 2024
Ponad 400 tysięcy księgowych pracujących w 70 tysiącach biur rachunkowych - łączą nas nie tylko terminy rozliczeń i sprawozdań, ale także analityczny umysł i konieczność ciągłego uczenia się. Łączy nas wiedza, łączy ambicja. I choć sporo nas także różni, to… Księgowość nie dzieli!

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to miejsce, w którym świat biznesu spotyka się ze światem finansów. Od lat Targi Kielce wraz z partnerami budują przestrzeń, w której bez podziałów, przedstawiciele biznesu i finansów dyskutują o najlepszych rozwiązaniach dla księgowych,  kadrowych oraz biur rachunkowych.

To nas łączy: Zmiany prawne, rozwiązania informatyczne i… za dużo obowiązków

Stałym punktem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych są merytoryczne spotkania z ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. I w tym roku nie zabraknie prelekcji dotyczących zmian prawnych, których w polskim systemie rozliczeniowym nie brakuje.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty, podczas których uczestnicy mogą testować najnowsze rozwiązania technologiczne i informatyczne, które są niezastąpionym wsparciem w pracy księgowego. Programy, systemy informatyczne, inteligentne skanery, ale także sztuczna inteligencja w finansach, o tym wszystkim porozmawiamy z partnerami, którzy na co dzień szukają rozwiązań pomocnych biurom rachunkowym.

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to nie tylko twarda wiedza. Pochylamy się także nad tym, o czym zdarza się analitycznym umysłom zapominać. Work Life Balance to hasło, które w tym roku wybrzmi wyjątkowo głośno, bo przecież tym, co łączy każdą księgową i księgowego to brak chwil dla siebie. Wspólnie nauczymy się, jak efektywnie pracować, gospodarować czasem i wprowadzić w finansowe życie nieco równowagi.

To nas różni: grupy i stowarzyszenia

Księgowi to jedna z największych grup zawodowych w Polsce. Wspólnie możemy uczyć się od siebie, dzielić doświadczeniem. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przestrzeń dla wszystkich osób zajmujących się finansami, niezależnie od tego, w jakim stowarzyszeniu czy grupie działamy, czy prowadzić jednoosobową działalność czy spółkę, zatrudniamy jednego czy kilkudziesięciu pracowników. Organizatorzy pragną stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytania, i choć na co dzień różni nas przynależność, to w Targach Kielce nie ma ona znaczenia.

 

Polecane aktualności
10 lipca 2024
PartnerTax to dynamiczny startup technologiczny, który zdobywa uznanie dzięki innowacyjnym narzędziom umożliwiającym precyzyjne, prawidłowe i szybkie rozliczenia dla segmentu gig economy.
09 lipca 2024
Apfino to innowacyjna platforma finansowa, która zdobywa coraz większą popularność wśród biur rachunkowych i przedsiębiorców. Oferuje kompleksowe rozwiązania, które usprawniają zarządzanie finansami oraz księgowością, przyczyniając się do zwiększenia efektywności i oszczędności czasu.
24 czerwca 2024
KRAFTON ACCOUNTING to firma, która od 20 lat z sukcesem działa na rynku, doskonale rozumie wyzwania, przed którymi stoją biura rachunkowe w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.
17 czerwca 2024
W dniach 22 i 23 września Targi Kielce będą gościć Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży księgowej i finansowej w Polsce. Z radością informujemy, że patronat nad kongresem objął Dziennik Gazeta Prawna, co świadczy o znaczeniu i randze tego wydarzenia.
06 czerwca 2024
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce , będące kluczowym partnerem i uczestnikiem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, kontynuuje swoją misję promowania najlepszych praktyk i najwyższych standardów w branży księgowej. Z okazji tegorocznego Kongresu, SKWP ma zaszczyt wspierać profesjonalny rozwój księgowych oraz promować innowacyjne rozwiązania w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami.
16 maja 2024
Czy wiedzieliście, że wasza twarz potrzebuje ćwiczeń tak samo, jak reszta ciała? Aby pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy oraz dodać jej energii na cały dzień, zapraszamy na wyjątkowy warsztat "Endorfiny na Twarzy". Sesja odbędzie się w ramach Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
16 maja 2024
Przed zbliżającym się Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26 i 27 września w Targach Kielce, organizatorzy udostępnili darmowy e-book dla wszystkich profesjonalistów z branży księgowej. Publikacja pt. "Jak wycenić usługi księgowe" dostarczy wartościowe informacje i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania biurem rachunkowym.
13 maja 2024
Jaką kwotę podać klientowi, aby zdecydował się na współpracę z nami, a jednocześnie nasi pracownicy byli odpowiednio wynagrodzeni? Wydaje się, że wycena usług jest jednym z trudniejszych zadań, jakie stoją przed właścicielami biur rachunkowych. Wątpliwości pomoże rozwiać Michał Cielibała.