642k1107-20231026-TargiKielce-MKBR.jpg

Księgowość nie dzieli!

13 lutego 2024
Ponad 400 tysięcy księgowych pracujących w 70 tysiącach biur rachunkowych - łączą nas nie tylko terminy rozliczeń i sprawozdań, ale także analityczny umysł i konieczność ciągłego uczenia się. Łączy nas wiedza, łączy ambicja. I choć sporo nas także różni, to… Księgowość nie dzieli!

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to miejsce, w którym świat biznesu spotyka się ze światem finansów. Od lat Targi Kielce wraz z partnerami budują przestrzeń, w której bez podziałów, przedstawiciele biznesu i finansów dyskutują o najlepszych rozwiązaniach dla księgowych,  kadrowych oraz biur rachunkowych.

To nas łączy: Zmiany prawne, rozwiązania informatyczne i… za dużo obowiązków

Stałym punktem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych są merytoryczne spotkania z ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. I w tym roku nie zabraknie prelekcji dotyczących zmian prawnych, których w polskim systemie rozliczeniowym nie brakuje.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty, podczas których uczestnicy mogą testować najnowsze rozwiązania technologiczne i informatyczne, które są niezastąpionym wsparciem w pracy księgowego. Programy, systemy informatyczne, inteligentne skanery, ale także sztuczna inteligencja w finansach, o tym wszystkim porozmawiamy z partnerami, którzy na co dzień szukają rozwiązań pomocnych biurom rachunkowym.

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to nie tylko twarda wiedza. Pochylamy się także nad tym, o czym zdarza się analitycznym umysłom zapominać. Work Life Balance to hasło, które w tym roku wybrzmi wyjątkowo głośno, bo przecież tym, co łączy każdą księgową i księgowego to brak chwil dla siebie. Wspólnie nauczymy się, jak efektywnie pracować, gospodarować czasem i wprowadzić w finansowe życie nieco równowagi.

To nas różni: grupy i stowarzyszenia

Księgowi to jedna z największych grup zawodowych w Polsce. Wspólnie możemy uczyć się od siebie, dzielić doświadczeniem. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przestrzeń dla wszystkich osób zajmujących się finansami, niezależnie od tego, w jakim stowarzyszeniu czy grupie działamy, czy prowadzić jednoosobową działalność czy spółkę, zatrudniamy jednego czy kilkudziesięciu pracowników. Organizatorzy pragną stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytania, i choć na co dzień różni nas przynależność, to w Targach Kielce nie ma ona znaczenia.