MKBR24-warsztat-Harmonia-Zyciowa1080x1080px.png

Warsztaty na MKBR: Harmonia Życiowa: Jak Osiągnąć Równowagę Między Pracą a Życiem Osobistym

22 kwietnia 2024
Czy czujesz, że brakuje Ci równowagi między pracą a życiem osobistym? Czy chcesz nauczyć się skutecznie zarządzać sobą, priorytetami oraz redukować stres? Jeśli tak, to warsztaty podczas MKBR są właśnie dla Ciebie!

Organizatorzy Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dbają nie tylko o wiedzę prawną i ekonomiczną, ale także te życiowo – społeczną. Dlatego podczas wydarzenia nie zabraknie spotkań z mentorami, doradcami i couchami. Jednym z nich jest będzie Lilianna Kupaj - autorka, trener, coach, mentor, wykładowca akademicki oraz właścicielka i dyrektor zarządzająca firmy Szkoła Coachingu Edukacyjnego oraz prezes zarządu i fundatorka Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji.

Podczas warsztatów Harmonia Życiowa: Jak Osiągnąć Równowagę Między Pracą a Życiem Osobistym uczestnicy poznają techniki i strategie, które pomogą im efektywnie zarządzać sobą oraz znaleźć harmonię między życiem zawodowym a osobistym. Warsztaty te nie tylko zwiększą świadomość księgowych dotyczącą równowagi życiowej, ale również przyczynią się do poprawy zdrowia psychicznego, zwiększenia produktywności i ogólnego zadowolenia z życia.

Lilianna Kupaj od lat jest aktywna w dziedzinie coachingu i rozwoju osobistego, publikując książki, artykuły naukowe i wspierając innych w ich rozwoju zawodowym i osobistym. Jej doświadczenie oraz wiedza gwarantują wysoki poziom warsztatów i praktyczne wskazówki, które można wykorzystać w codziennym życiu.

Nie przegap tej unikalnej okazji na zmianę i poprawę jakości swojego życia! Zapisz się już dziś!

Polecane aktualności
16 maja 2024
Czy wiedzieliście, że wasza twarz potrzebuje ćwiczeń tak samo, jak reszta ciała? Aby pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy oraz dodać jej energii na cały dzień, zapraszamy na wyjątkowy warsztat "Endorfiny na Twarzy". Sesja odbędzie się w ramach Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
16 maja 2024
Przed zbliżającym się Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26 i 27 września w Targach Kielce, organizatorzy udostępnili darmowy e-book dla wszystkich profesjonalistów z branży księgowej. Publikacja pt. "Jak wycenić usługi księgowe" dostarczy wartościowe informacje i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania biurem rachunkowym.
13 maja 2024
Jaką kwotę podać klientowi, aby zdecydował się na współpracę z nami, a jednocześnie nasi pracownicy byli odpowiednio wynagrodzeni? Wydaje się, że wycena usług jest jednym z trudniejszych zadań, jakie stoją przed właścicielami biur rachunkowych. Wątpliwości pomoże rozwiać Michał Cielibała.
13 lutego 2024
Ponad 400 tysięcy księgowych pracujących w 70 tysiącach biur rachunkowych - łączą nas nie tylko terminy rozliczeń i sprawozdań, ale także analityczny umysł i konieczność ciągłego uczenia się. Łączy nas wiedza, łączy ambicja. I choć sporo nas także różni, to… Księgowość nie dzieli!