images.png

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce na Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych

06 czerwca 2024
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce , będące kluczowym partnerem i uczestnikiem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, kontynuuje swoją misję promowania najlepszych praktyk i najwyższych standardów w branży księgowej. Z okazji tegorocznego Kongresu, SKWP ma zaszczyt wspierać profesjonalny rozwój księgowych oraz promować innowacyjne rozwiązania w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami.

Misja i Działania SKWP

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, jako jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych organizacji branżowych, skupia profesjonalistów z całego kraju, oferując im platformę do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz najlepszych praktyk. SKWP prowadzi liczne szkolenia, kursy oraz seminaria, mające na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych swoich członków oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem w dziedzinie księgowości.

Udział w Kongresie

Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, SKWP odgrywa kluczową rolę nie tylko jako partner wydarzenia, ale także jako aktywny uczestnik paneli dyskusyjnych i warsztatów. Eksperci ze Stowarzyszenia będą mieli okazję przedstawić najnowsze badania i rozwój w dziedzinach takich jak cyfryzacja w księgowości, zrównoważony rozwój i compliance, a także najnowsze zmiany w przepisach podatkowych i rachunkowych, które są niezmiernie ważne dla praktyków branży.

Specjalne Sesje i Warsztaty

W ramach Kongresu, SKWP organizuje specjalne sesje tematyczne skierowane na zagadnienia, takie jak:

  • Adaptacja międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Wpływ zmian legislacyjnych na praktykę księgową w Polsce,
  • Technologie blockchain i AI w księgowości,
  • Etyka zawodowa i odpowiedzialność w profesji księgowej.

Dla Kogo?

Udział w sesjach prowadzonych przez SKWP jest szczególnie wartościowy dla członków Stowarzyszenia, ale także dla wszystkich profesjonalistów i przedsiębiorców zainteresowanych najnowszymi trendami w zarządzaniu finansami i księgowością. To wyjątkowa okazja do zdobycia praktycznej wiedzy, która może być bezpośrednio zastosowana w codziennej pracy.

Jubileuszowa Edycja

Tegoroczny Kongres ma charakter jubileuszowy, co dodatkowo podkreśla długotrwałe zaangażowanie i wkład SKWP w rozwój branży księgowej w Polsce. Stowarzyszenie zaplanowało szereg dodatkowych atrakcji i niespodzianek dla uczestników, celebrując swoje bogate dziedzictwo i przyszłość.

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w Kongresie, by wspólnie świętować i dalej rozwijać profesję księgową na arenie międzynarodowej.

Polecane aktualności
16 maja 2024
Czy wiedzieliście, że wasza twarz potrzebuje ćwiczeń tak samo, jak reszta ciała? Aby pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy oraz dodać jej energii na cały dzień, zapraszamy na wyjątkowy warsztat "Endorfiny na Twarzy". Sesja odbędzie się w ramach Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
16 maja 2024
Przed zbliżającym się Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26 i 27 września w Targach Kielce, organizatorzy udostępnili darmowy e-book dla wszystkich profesjonalistów z branży księgowej. Publikacja pt. "Jak wycenić usługi księgowe" dostarczy wartościowe informacje i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania biurem rachunkowym.
13 maja 2024
Jaką kwotę podać klientowi, aby zdecydował się na współpracę z nami, a jednocześnie nasi pracownicy byli odpowiednio wynagrodzeni? Wydaje się, że wycena usług jest jednym z trudniejszych zadań, jakie stoją przed właścicielami biur rachunkowych. Wątpliwości pomoże rozwiać Michał Cielibała.
22 kwietnia 2024
Czy czujesz, że brakuje Ci równowagi między pracą a życiem osobistym? Czy chcesz nauczyć się skutecznie zarządzać sobą, priorytetami oraz redukować stres? Jeśli tak, to warsztaty podczas MKBR są właśnie dla Ciebie!
13 lutego 2024
Ponad 400 tysięcy księgowych pracujących w 70 tysiącach biur rachunkowych - łączą nas nie tylko terminy rozliczeń i sprawozdań, ale także analityczny umysł i konieczność ciągłego uczenia się. Łączy nas wiedza, łączy ambicja. I choć sporo nas także różni, to… Księgowość nie dzieli!