cielibala.jpg

O wycenie usług księgowych podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych

13 maja 2024
Jaką kwotę podać klientowi, aby zdecydował się na współpracę z nami, a jednocześnie nasi pracownicy byli odpowiednio wynagrodzeni? Wydaje się, że wycena usług jest jednym z trudniejszych zadań, jakie stoją przed właścicielami biur rachunkowych. Wątpliwości pomoże rozwiać Michał Cielibała.

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesowym, prawidłowa wycena usług księgowych jest kluczowym elementem sukcesu każdej firmy. Dlatego też podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach poświęconych temu istotnemu zagadnieniu. Na wydarzenie zapraszamy już 26 i 27 września.

Warsztaty te skupią się na najnowszych trendach i praktykach dotyczących wyceny usług księgowych, dostarczając uczestnikom niezbędnej wiedzy i narzędzi do skutecznego określenia wartości swoich usług oraz wypracowania adekwatnej strategii cenowej.

Czego można się spodziewać na naszych warsztatach?

  1. Analiza trendów rynkowych: Przedstawimy najnowsze dane dotyczące rynku usług księgowych, aby uczestnicy mogli lepiej zrozumieć kontekst, w którym funkcjonują.
  2. Metody wyceny: Omówimy różnorodne metody wyceny usług księgowych, w tym podejście oparte na kosztach, podejście rynkowe oraz podejście oparte na wartości.
  3. Case study: Praktyczne przykłady i studia przypadków pozwolą uczestnikom na zastosowanie zdobytej wiedzy w realnych sytuacjach biznesowych.
  4. Dyskusje i networking: Warsztaty stanowią doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i poglądów z innymi specjalistami z branży księgowej oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Warsztaty poprowadzi Michał Cielibała – doradca podatkowy, prawnik i wykładowca akademicki z 20letnim doświadczeniem zawodowym.

Czy warto wziąć udział?

Jeśli jesteś właścicielem biura rachunkowego, księgowym, lub doradcą finansowym, te warsztaty są dla Ciebie. Pozwolą Ci lepiej zrozumieć proces wyceny usług księgowych i wykorzystać tę wiedzę do poprawy strategii biznesowej.

Zarezerwuj swój udział już dziś! Kup bilet

 

(MBr)

Polecane aktualności
16 maja 2024
Czy wiedzieliście, że wasza twarz potrzebuje ćwiczeń tak samo, jak reszta ciała? Aby pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy oraz dodać jej energii na cały dzień, zapraszamy na wyjątkowy warsztat "Endorfiny na Twarzy". Sesja odbędzie się w ramach Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
16 maja 2024
Przed zbliżającym się Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26 i 27 września w Targach Kielce, organizatorzy udostępnili darmowy e-book dla wszystkich profesjonalistów z branży księgowej. Publikacja pt. "Jak wycenić usługi księgowe" dostarczy wartościowe informacje i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania biurem rachunkowym.
22 kwietnia 2024
Czy czujesz, że brakuje Ci równowagi między pracą a życiem osobistym? Czy chcesz nauczyć się skutecznie zarządzać sobą, priorytetami oraz redukować stres? Jeśli tak, to warsztaty podczas MKBR są właśnie dla Ciebie!
13 lutego 2024
Ponad 400 tysięcy księgowych pracujących w 70 tysiącach biur rachunkowych - łączą nas nie tylko terminy rozliczeń i sprawozdań, ale także analityczny umysł i konieczność ciągłego uczenia się. Łączy nas wiedza, łączy ambicja. I choć sporo nas także różni, to… Księgowość nie dzieli!