photo-2024-07-05-10.21.24.jpeg

Nowoczesne rozwiązania dla gig economy - PartnerTax na MKBR

10 lipca 2024
PartnerTax to dynamiczny startup technologiczny, który zdobywa uznanie dzięki innowacyjnym narzędziom umożliwiającym precyzyjne, prawidłowe i szybkie rozliczenia dla segmentu gig economy.

Firma specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań wspierających partnerów rozliczeniowych i flotowych współpracujących z platformami takimi jak Uber, Bolt, FreeNow, iTaxi, a także dostawcami usług jak Glovo, Bolt Food, Wolt, Uber Eats i wiele innych.

PartnerTax jest startupem technologicznym, który specjalizuje się w tworzeniu narzędzi umożliwiających precyzyjne, prawidłowe i szybkie rozliczenia dla segmentu gig economy. Stworzyliśmy zaawansowane rozwiązania wspierające dla partnerów rozliczeniowych i flotowych współpracujących z platformami takimi jak Uber, Bolt, FreeNow, iTaxi, a także dla dostawców usług jak Glovo, Bolt Food, Wolt, Uber Eats i wiele innych.

Narzędzia stworzone przez spółkę usprawniają pracę w firmach oraz biurach księgowych, które je obsługują. Zapewniają automatyzację i uproszczenie procesów księgowych a także komunikację z pracownikami i podwykonawcami. Dzięki PartnerTax, firmy działające w gig economy mogą skupić się na swojej podstawowej działalności, nie tracąc czasu na skomplikowane rozliczenia, analizy i odpowiednie dane do księgowania. Dzięki nam relacje Klient-Biuro Księgowe stają się znacznie bardziej przyjazne.

PartnerTax na Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych

Podczas kongresu, specjaliści z PartnerTax zaprezentują swoje innowacyjne rozwiązania oraz przedstawią korzyści wynikające z ich zastosowania w codziennej pracy biur rachunkowych obsługujących segment gig economy. Będzie to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz zainspirowania się nowoczesnymi technologiami, które mogą znacząco usprawnić procesy księgowe.

Polecane aktualności
17 lipca 2024
Podczas nadchodzącego Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się w dniach 26-27 września 2024 roku, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Beatę Kostrzycką, Dyrektor ds. Rozwoju w wFirma. Tematem spotkanie będzie „Efektywność w biurze rachunkowym, czyli jak zmniejszyć koszty i zwiększyć marżę”.
09 lipca 2024
Apfino to innowacyjna platforma finansowa, która zdobywa coraz większą popularność wśród biur rachunkowych i przedsiębiorców. Oferuje kompleksowe rozwiązania, które usprawniają zarządzanie finansami oraz księgowością, przyczyniając się do zwiększenia efektywności i oszczędności czasu.
24 czerwca 2024
KRAFTON ACCOUNTING to firma, która od 20 lat z sukcesem działa na rynku, doskonale rozumie wyzwania, przed którymi stoją biura rachunkowe w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.
17 czerwca 2024
W dniach 22 i 23 września Targi Kielce będą gościć Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży księgowej i finansowej w Polsce. Z radością informujemy, że patronat nad kongresem objął Dziennik Gazeta Prawna, co świadczy o znaczeniu i randze tego wydarzenia.
06 czerwca 2024
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce , będące kluczowym partnerem i uczestnikiem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, kontynuuje swoją misję promowania najlepszych praktyk i najwyższych standardów w branży księgowej. Z okazji tegorocznego Kongresu, SKWP ma zaszczyt wspierać profesjonalny rozwój księgowych oraz promować innowacyjne rozwiązania w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami.
16 maja 2024
Czy wiedzieliście, że wasza twarz potrzebuje ćwiczeń tak samo, jak reszta ciała? Aby pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy oraz dodać jej energii na cały dzień, zapraszamy na wyjątkowy warsztat "Endorfiny na Twarzy". Sesja odbędzie się w ramach Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
16 maja 2024
Przed zbliżającym się Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26 i 27 września w Targach Kielce, organizatorzy udostępnili darmowy e-book dla wszystkich profesjonalistów z branży księgowej. Publikacja pt. "Jak wycenić usługi księgowe" dostarczy wartościowe informacje i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania biurem rachunkowym.
13 maja 2024
Jaką kwotę podać klientowi, aby zdecydował się na współpracę z nami, a jednocześnie nasi pracownicy byli odpowiednio wynagrodzeni? Wydaje się, że wycena usług jest jednym z trudniejszych zadań, jakie stoją przed właścicielami biur rachunkowych. Wątpliwości pomoże rozwiać Michał Cielibała.