MKBR24-endorfiny-1080x1080.jpg

Warsztat "Endorfiny na Twarzy - Energia i Relaks Dla Twojej Twarzy" podczas MKBR

16 maja 2024
Czy wiedzieliście, że wasza twarz potrzebuje ćwiczeń tak samo, jak reszta ciała? Aby pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy oraz dodać jej energii na cały dzień, zapraszamy na wyjątkowy warsztat "Endorfiny na Twarzy". Sesja odbędzie się w ramach Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.

Podczas warsztatu "Endorfiny na twarzy - Energia i Relaks Dla Twojej Twarzy", uczestnicy nauczą się prostych ćwiczeń jogi twarzy oraz technik automasażu, które można łatwo wykonać w domu. Techniki relaksacyjne i umiejętności rozładowania napięcia są niezwykle ważne dla księgowych i osób prowadzących własną działalność.

Work Life Balance to jedno z haseł przewodnich tegorocznej edycji wydarzenia. Warsztat prowadzony przez Edytę Olszewską - Krzysiek to jeden z elementów dbania o własny dobrostan. - Spotkanie to  szereg korzyści, takich jak zmniejszenie widoczności zmarszczek spowodowanych stresem, poprawa elastyczności skóry oraz uczucie szczęścia i odnowy po każdej sesji. Jest to idealna okazja, by nauczyć się, jak poranne energizowanie twarzy może pomóc rozpocząć każdy dzień z jeszcze większą siłą - mówi Monika Szydłowska, menadżer Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.

Prowadząca warsztaty Edyta Olszewska - Krzysiek jest certyfikowaną trenerką jogi twarzy, automasażu i kinesiotapingu estetycznego twarzy, autorką metody Holi Face Up. Jest znana z uczenia, jak za pomocą dotyku można uwolnić nagromadzone emocje i wyraźnie poprawić samopoczucie oraz dodać skórze zdrowego blasku. "Pielęgnując uważny dotyk swojej twarzy, odnajdziesz spokój i harmonię, które odmienią Twój dzień" - to hasło, które towarzyszy jej każdego dnia.

(MBrz)

Polecane aktualności
06 czerwca 2024
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce , będące kluczowym partnerem i uczestnikiem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, kontynuuje swoją misję promowania najlepszych praktyk i najwyższych standardów w branży księgowej. Z okazji tegorocznego Kongresu, SKWP ma zaszczyt wspierać profesjonalny rozwój księgowych oraz promować innowacyjne rozwiązania w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami.
16 maja 2024
Przed zbliżającym się Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26 i 27 września w Targach Kielce, organizatorzy udostępnili darmowy e-book dla wszystkich profesjonalistów z branży księgowej. Publikacja pt. "Jak wycenić usługi księgowe" dostarczy wartościowe informacje i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania biurem rachunkowym.
13 maja 2024
Jaką kwotę podać klientowi, aby zdecydował się na współpracę z nami, a jednocześnie nasi pracownicy byli odpowiednio wynagrodzeni? Wydaje się, że wycena usług jest jednym z trudniejszych zadań, jakie stoją przed właścicielami biur rachunkowych. Wątpliwości pomoże rozwiać Michał Cielibała.
22 kwietnia 2024
Czy czujesz, że brakuje Ci równowagi między pracą a życiem osobistym? Czy chcesz nauczyć się skutecznie zarządzać sobą, priorytetami oraz redukować stres? Jeśli tak, to warsztaty podczas MKBR są właśnie dla Ciebie!
13 lutego 2024
Ponad 400 tysięcy księgowych pracujących w 70 tysiącach biur rachunkowych - łączą nas nie tylko terminy rozliczeń i sprawozdań, ale także analityczny umysł i konieczność ciągłego uczenia się. Łączy nas wiedza, łączy ambicja. I choć sporo nas także różni, to… Księgowość nie dzieli!