Zrzut-ekranu-2024-05-15-121126.jpg

"Jak wyceniać usługi księgowe" - niezbędny przewodnik dla profesjonalistów księgowych

16 maja 2024
Przed zbliżającym się Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26 i 27 września w Targach Kielce, organizatorzy udostępnili darmowy e-book dla wszystkich profesjonalistów z branży księgowej. Publikacja pt. "Jak wycenić usługi księgowe" dostarczy wartościowe informacje i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania biurem rachunkowym.

E-book został przygotowany przez Michała Cielibałę - eksperta z dziedziny rachunkowości i księgowości. Jest  bogatym źródło wiedzy na temat wyceny usług księgowych. Czytelnicy znajdą w nim konkretne metody i strategie, które można od razu zastosować w praktyce. Dzięki temu możliwe staje się nie tylko ulepszenie jakości oferowanych usług, ale także optymalizacja kosztów i maksymalizacja zysków.

Publikacja skupia się także na najnowszych trendach i praktykach w branży, co jest szczególnie cenne w obliczu szybko zmieniających się przepisów i oczekiwań rynkowych. Wiedza zawarta w e-booku pomoże księgowym nie tylko w prawidłowym wycenianiu usług, ale również w budowaniu trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku.

E-book jest dostępny w formacie elektronicznym, co umożliwia łatwy i szybki dostęp z każdego miejsca i o każdej porze. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla zajętych profesjonalistów, którzy chcą ciągle podnosić swoje kwalifikacje, nie tracąc przy tym ani czasu, ani pieniędzy na tradycyjne formy edukacji.

"Jak wycenić usługi księgowe" to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce skutecznie odpowiadać na potrzeby swoich klientów i dynamicznie reagować na zmiany w branży księgowej. Pobierz darmowy e-book już dziś i zapewnij sobie oraz swojemu biuru rachunkowemu solidne fundamenty do dalszego rozwoju i profesjonalizacji. KLIKNIJ, aby pobrać

Zachęcamy do pobrania e-booka na stronie Targów Kielce oraz do uczestnictwa w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych, gdzie można będzie zgłębić tematykę jeszcze bardziej i wymienić doświadczenia z innymi profesjonalistami z branży.

Polecane aktualności
06 czerwca 2024
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce , będące kluczowym partnerem i uczestnikiem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, kontynuuje swoją misję promowania najlepszych praktyk i najwyższych standardów w branży księgowej. Z okazji tegorocznego Kongresu, SKWP ma zaszczyt wspierać profesjonalny rozwój księgowych oraz promować innowacyjne rozwiązania w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami.
16 maja 2024
Czy wiedzieliście, że wasza twarz potrzebuje ćwiczeń tak samo, jak reszta ciała? Aby pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy oraz dodać jej energii na cały dzień, zapraszamy na wyjątkowy warsztat "Endorfiny na Twarzy". Sesja odbędzie się w ramach Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
13 maja 2024
Jaką kwotę podać klientowi, aby zdecydował się na współpracę z nami, a jednocześnie nasi pracownicy byli odpowiednio wynagrodzeni? Wydaje się, że wycena usług jest jednym z trudniejszych zadań, jakie stoją przed właścicielami biur rachunkowych. Wątpliwości pomoże rozwiać Michał Cielibała.
22 kwietnia 2024
Czy czujesz, że brakuje Ci równowagi między pracą a życiem osobistym? Czy chcesz nauczyć się skutecznie zarządzać sobą, priorytetami oraz redukować stres? Jeśli tak, to warsztaty podczas MKBR są właśnie dla Ciebie!
13 lutego 2024
Ponad 400 tysięcy księgowych pracujących w 70 tysiącach biur rachunkowych - łączą nas nie tylko terminy rozliczeń i sprawozdań, ale także analityczny umysł i konieczność ciągłego uczenia się. Łączy nas wiedza, łączy ambicja. I choć sporo nas także różni, to… Księgowość nie dzieli!