IMG-20200819-134953.jpg

Środki bezpieczeństwa podczas wydarzeń w Targach Kielce

20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności

Wśród zaplanowanych na najbliższą sobotę i niedzielę wydarzeń w Targach Kielce znalazły się Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO, Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY oraz Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE.

W ramach zwiększenia bezpieczeństwa zarówno Gości, jak i Pracowników kieleckiego ośrodka wystawienniczego, Targi Kielce zakupiły sześć nowoczesnych kabin do tzw. dokontaminacji. Urządzenia posiadają funkcje automatycznej dezynfekcji i mierzenia temperatury ciała.

IMG-20200819-134934.jpg [4.83 MB]

Dodatkowo na terenie obiektów ośrodka obowiązywać będą inne restrykcje, które mają zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Wśród nich znajdą się pojemniki z płynem dezynfekującym i częste odkażanie elementów infrastruktury takich jak klamki, stoliki czy poręcze. Poszczególne uroczystości, gale, konferencje, seminaria, odbywały się będą zgodnie z obwiązującymi przepisami dotyczącymi ilości osób wraz z zachowaniem bezpiecznej odległości. Nie zabraknie również tablic informacyjnych, ustalonego kierunku poruszania się, automatów, gdzie będzie można zaopatrzyć się w maseczkę i płyn antywirusowy:  - Zdajemy sobie sprawę, że bezpośrednie spotkanie to najlepszy sposób na osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego. W związku z tym, opracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg procedur, które umożliwią powrót do nowej, biznesowej rzeczywistości, opartej na sprawdzonej formule – mówi dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

Zapewnienie bezpieczeństwa jest kluczowe ze względu na zbliżające się wydarzenia, które odbędą się w Targach Kielce. Wśród nadchodzących, jesiennych wydarzeń znajdą się wszystkim dobrze znane: Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, Targi Lotnicze AVIATION EXPO, Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO, Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL czy Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Równie obszernie zapowiadają się wydarzenia o iście przemysłowym charakterze, wśród których znajdą się Salon Technologii Obróbki Metali STOM i Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL.

(AO)

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji ulubionych targów mieszkańców województwa, odbywają się wyjątkowe pokazy jogi i warsztaty z wyplatania kwietników metodą makramy.
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
18 sierpnia 2020
Przychodząc do Targów Kielce na warsztaty i pokazy JOGI dostaniesz moc pozytywnej i motywującej dawki energii na kolejne miesiące. Takie zajęcia odbędą się podczas Targów Zdrowia i Urody (22 i 23 sierpnia).
18 sierpnia 2020
Już w tym tygodniu wracamy z najpiękniejszym wydarzeniem w Kielcach - Targami Health&Beauty. Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników wystawy czuł się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.
11 sierpnia 2020
Fundacja SOS Życie szczególnie skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet chorych na raka piersi i raka szyjki macicy. 22 sierpnia będą edukować w Targach Kielce!
23 lipca 2020
Naturalne kosmetyki królują w tegorocznych trendach. Ręcznie robione kosmetyki będą hitem tegorocznego wydarzenia!
16 lipca 2020
W Targach Kielce zagoszczą firmy produkujące naturalne kosmetyki i suplementy. Już 22 i 23 sierpnia odbędzie się najpiękniejsze wydarzenie w regionie.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy