1Z6E4678-20200516-Targi-Kielce-Kiermasz-ogrodniczy.jpg

Zdrowie, uroda i bezpieczeństwo w Targach Kielce

18 sierpnia 2020
Już w tym tygodniu wracamy z najpiękniejszym wydarzeniem w Kielcach - Targami Health&Beauty. Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników wystawy czuł się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.

Odmrożenie branży targowej w Polsce pozwoliło na organizację Targów Zdrowia i Urody. Wystawa po raz pierwszy odbędzie się latem, jednak to nie największe zaskoczenie tego wydarzenia. Podczas tegorocznej edycji pojawi się 6 bramek, w których znajdą się punkty indywidualnej kontroli sanitarnej. Mobilna kabina diagnostyczno-prewencyjna wyposażona jest w funkcje mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli na kontrolę stanu zdrowia zwiedzających przed wejściem do obiektu. Dzięki temu rozwiązaniu czas spędzony na targach będzie nie tylko bogaty we wrażenia estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczny.
Organizacja tej edycji była ogromnym wyzwaniem, ponieważ należało zrobić wszystko, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo  gościom. 

W trosce o bezpieczeństwo gości Targi Kielce wprowadzą szereg zabezpieczeń sanitarnych. Zwiedzający będą zobowiązani do dostarczenia wypełnionej ankiety epidemiologicznej przy wejściu na targi. Ankieta dostępna jest również na stronie: www.targikielce.pl/kalendarium/zasady-bezpieczenstwa lub na miejscu. Organizator umożliwił zakup biletów on-line za pośrednictwem strony: ticket.targikielce.pl.
Na terenie obiektu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowania dystansu pomiędzy zwiedzającymi. Ponadto do dyspozycji gości umieszczono kilkadziesiąt pojemników z preparatem dezynfekującym. Nie zabraknie także regularnej dezynfekcji często dotykanych miejsc.
Wszystko dla bezpieczeństwa uczestników wydarzenia.

Targi otwarte będą dla zwiedzających w sobotę od godziny 9:00 do 18:00 oraz w niedzielę od godziny 9:00 do 17:00. 
Wydarzeniu towarzyszą: Targi Rękodzieło, Targi Dom, Ogród i Ty, Eco Style oraz impreza motoryzacyjna CK Motors Expo. ­

 

(MZ)

Polecane aktualności
16 lipca 2020
W Targach Kielce zagoszczą firmy produkujące naturalne kosmetyki i suplementy. Już 22 i 23 sierpnia odbędzie się najpiękniejsze wydarzenie w regionie.
23 lipca 2020
Naturalne kosmetyki królują w tegorocznych trendach. Ręcznie robione kosmetyki będą hitem tegorocznego wydarzenia!
11 sierpnia 2020
Fundacja SOS Życie szczególnie skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet chorych na raka piersi i raka szyjki macicy. 22 sierpnia będą edukować w Targach Kielce!
18 sierpnia 2020
Przychodząc do Targów Kielce na warsztaty i pokazy JOGI dostaniesz moc pozytywnej i motywującej dawki energii na kolejne miesiące. Takie zajęcia odbędą się podczas Targów Zdrowia i Urody (22 i 23 sierpnia).
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
22 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji ulubionych targów mieszkańców województwa, odbywają się wyjątkowe pokazy jogi i warsztaty z wyplatania kwietników metodą makramy.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy