Wh2s2407-20190903-TargiKielce-MSPO.jpg

Informacje dla Dziennikarzy

19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.

Najważniejsze informacje dla dziennikarzy

Aby uzyskać akredytację prasową trzeba najpierw zarejestrować swoje konto. Rejestracja jest jednorazowa, należy zapamiętać tylko swój indywidualny login i hasło.

Link do rejestracji:

https://www.targikielce.pl/uzytkownik/editdata

Następnie z pozycji zalogowanego użytkownika można dokonywać akredytacji na wybrane wydarzenie. Identyfikator prasowy wraz z ankietą epidemiologiczną dziennikarze otrzymają w procesie akredytacji na podany adres mailowy. Zarówno identyfikator, jak i ankietę epidemiologiczną należy wydrukować i zabrać ze sobą. Ankieta wypełniona i opatrzona podpisem musi zostać przez Państwa oddana pracownikowi Targów Kielce przed Waszym wejściem na teren obiektu.

Specjalnie dla dziennikarzy wyznaczona zostanie również strefa parkowania aut przy bramie wjazdowej nr 3 (za okazaniem legitymacji prasowej). Wejście do obiektu targowo-wystawienniczego możliwe będzie za pośrednictwem terminalu wschodniego i zachodniego. W terminalu należy okazać legitymację prasową oraz przesłany wcześniej za pośrednictwem e-maila identyfikator.

Biuro Prasowe podczas wydarzenie będzie nieczynne.

Więcej informacji uzyskacie Państwo w Biurze Obsługi Wystawców (hala F) i pod numerem telefonu 725-562-683 Michalina Zapała, PR Targów Kielce.

Zachęcamy do akredytacji online oraz do pobierania dostępnych materiałów prasowych.

(AO)

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji ulubionych targów mieszkańców województwa, odbywają się wyjątkowe pokazy jogi i warsztaty z wyplatania kwietników metodą makramy.
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
18 sierpnia 2020
Przychodząc do Targów Kielce na warsztaty i pokazy JOGI dostaniesz moc pozytywnej i motywującej dawki energii na kolejne miesiące. Takie zajęcia odbędą się podczas Targów Zdrowia i Urody (22 i 23 sierpnia).
18 sierpnia 2020
Już w tym tygodniu wracamy z najpiękniejszym wydarzeniem w Kielcach - Targami Health&Beauty. Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników wystawy czuł się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.
11 sierpnia 2020
Fundacja SOS Życie szczególnie skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet chorych na raka piersi i raka szyjki macicy. 22 sierpnia będą edukować w Targach Kielce!
23 lipca 2020
Naturalne kosmetyki królują w tegorocznych trendach. Ręcznie robione kosmetyki będą hitem tegorocznego wydarzenia!
16 lipca 2020
W Targach Kielce zagoszczą firmy produkujące naturalne kosmetyki i suplementy. Już 22 i 23 sierpnia odbędzie się najpiękniejsze wydarzenie w regionie.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy