achemia-natury.jpg

Alchemia Natury zaprezentuje się na Targach Zdrowia i Urody!

23 lipca 2020
Naturalne kosmetyki królują w tegorocznych trendach. Ręcznie robione kosmetyki będą hitem tegorocznego wydarzenia!

Alchemia natury to mała manufaktura, naturalne ręcznie robione kosmetyki inspirowane naturą i jej dobrodziejstwami. Receptury tworzone są z pasji, składniki dobierane tak, aby dać możliwie jak najlepszy efekt.

Każdy produkt od początku do końca wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu kosmetyki te są wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne, bo nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.

Nie jest to produkcja masowa, lecz małe partie gdzie każda robiona jest z największą dokładnością.

W tym samym czasie będą się również odbywać Targi  Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Rękodzieło, Eco Style oraz wydarzenie CK Motors Expo. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

(MZ)

Polecane aktualności
06 marca 2020
Druga edycja konkursu Twórcy Piękna 2020 to plebiscyt dedykowany dla firm kosmetycznych biorących udział w V Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody Heath & Beauty w Targach Kielce
19 marca 2020
Już po raz kolejny Echo Dnia wręczy prestiżowe tytuły - MISTRZOWIE URODY dla wyjątkowych salonów i gabinetów oraz najlepszych specjalistów w branży. Na laureatów naszej akcji czekają prestiżowe tytuły i atrakcyjne nagrody. Wręczymy je podczas gali na V Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY w Targach Kielce, 23 sierpnia.
19 marca 2020
Podczas letniej edycji Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY w Targach Kielce zapraszamy do udziału w zabawie z Ambasadorkami Kosmetycznymi.
16 lipca 2020
W Targach Kielce zagoszczą firmy produkujące naturalne kosmetyki i suplementy. Już 22 i 23 sierpnia odbędzie się najpiękniejsze wydarzenie w regionie.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy